Dončič - NBA

15. jan 2019
3.459
1.085
113
važno da je statistiko nabijal v tej luz(s)eriji

petorček ni kar tako, morda na revanši obrnejo, a po psihi je že padlo, tu je šibek se vidi

včeraj končno spet članek o mami
 

Priponke

  • 65860071.jpg
    65860071.jpg
    112,8 KB · Ogledi: 101
15. jan 2019
3.459
1.085
113

koši brez neke resne obrambe, ne zgleda to nba

torej v tej sezoni 72 tekem namesto 82.

Dallas jih je 20 že odigral, zaenkrat so podpovprečni. Še vedno je možen preobrat, samo prstan pa letos najbžr ni realen.

Potem ga razumem, da nabija statistiko in vzdržuje svojo tržno vrednost za prestop na kakšno drugo klop.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.817
637
113
Jah jebat ga 6 zaporednih porazov. Je pa tudi res, da so igrali bol kot ne same težke tekme.
Denver, Utah 2x. Dobr Sunse bi lahk zmagal tukaj je zmanjkalo malo sreče (v zadnji tekmi) in pač tudi dejstvo, da niso v neki top formi trenutno. Pa tudi 4 predhodni porazi so verjetno nekaj naredili na morali za igro proti Sunsom. Treba se bo pobrati. Covid jim je vzel malo nalet, ko so zmagovali in je šlo kar nekaj igralcev potem v izolacijo. Je pa tudi res, da ti, ki so potem igrali niso na nivoju kot bi morali biti.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.098
858
113
Sej se pridejo boljse tekme. Niso roboti, ne bele ne crne kace. Je sam tuga k sploh nimam nbenga obcutka, da se kej dogaja. Sej bo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Schime

Guru
22. nov 2008
1.817
637
113
Kar sem sam gledal večinoma pravijo, da mora Porzingis začet bolje igrat (pač naglihat se po poškodbi) pa malo podijo Ricka Carlisleja.

Se pa vsekakor strinjam, da bi se moral manj ukvarjati s sodniki. Tudi meni ni neki posebno všeč to vstrajno kriljenje ob vsakem kontaktu. Brez veze izgublja tam energijo. Čeprav moram tudi reči, da so za tako ligo in tak posel sodniki največji đoke. Toliko enih nekonsistenčnih odločitev in napak ne vidiš zlepa. Da bi tako sodili kakemu Panathinaikosu doma ne vem, če bi imeli čas pobegnit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic