Dončič - NBA

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
saj jo za fuzbal tud nimamo pa pred kratkim končan tour of slovenia...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Poleg pa ta novica:

UREDNIŠTVO SPOROČA
Na seznamu košarkarskega selektorja Rada Trifunovića za tekmi proti Špancem in Črnogorcem ni Anthonyja Randolpha, je pa Luka Dončić, ki bo v prihodnjih dneh sporočil, ali bo prišel v Ljubljano

Je že zrasel ego malemu?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Ah daj no, najbrž še sam ne ve kje bo naslednje dni pa kaj mu bo delodajalec rekel pa celotna selitev v USA...
Sicer pa dolžan "nam" ni ničesar.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
"mali" je želel igrat. Dallas je rekel ne, ker je trgal do praktično 1 teden nazaj in rabi počitek.

Boki Nachbar je rekel že vrsto let nazaj, da največja razlika med NBAjevci in evropejci v NBA je bila ta, da ko se je NBA maja končal so vsi, ki niso bili v reprezentanci (12), pa še to bolj kot ne samo za olimpijske in svetovno vsake 4/2 leti imeli 3-4 mesece treningov zase, kjer so lahko močno napredovali v prvini, kjer so zaostajali, medtem ko so evropejci končali z ligo, takoj na priprave, potem evropsko/svetovno/olimpijske in praktično 10 let ni imel pametne pavze, da bi lahko treniral samostojno, ne le kot uigravanje...
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
3-4 mesece samostojnih treningov?
Nekateri pravijo, da preveč pauze škodi. Da se pade iz tekmovalnega ritma ven.
Ja, se mi zdi pa logična poteza Dončičevih novih delodajalcev, da so rekli NE. Res je trgal do zadnjega v EU. Zdej je pa plačan od njih.
Nekje sem prebral, da se pogodbe podpišujejo 7/7. In da je do takrat tudi brez zavarovanja.
Tako da.....
Kdaj se pa začne nova sezona?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Bojim se, da ga bodo "pojedli"... pa mamo poservisirali :evil:
maa... kaj se z mamo ukvarjate. Amerje mal razumem. Pač redko vidijo v živo žensko ženskih oblin. So balj navajeni na tiste .... ženske.... predebelih oblin :evil:
Pojedli ga pa ne bodo. Kolk mi je pa znano, bi mu znal pa poskušat "dokazat" da je NBA za črnce in da je evropska košarka ameriška 4 liga. Sam mali se ne bo dal ..... :cheer:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Na nivo dragiča v USA komot pride, za kaj drugo pa mu manjka....ker pač ni prave rase
 
I

Izbrisan uporabnik #488

maa... kaj se z mamo ukvarjate. Amerje mal razumem. Pač redko vidijo v živo žensko ženskih oblin. So balj navajeni na tiste .... ženske.... predebelih oblin :evil:
Pojedli ga pa ne bodo. Kolk mi je pa znano, bi mu znal pa poskušat "dokazat" da je NBA za črnce in da je evropska košarka ameriška 4 liga. Sam mali se ne bo dal ..... :cheer:

s črnimi atleti ne bo mogel parirati
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
A se kateri “ne črn” lahko?
Ne - torej tudi “malemu” ni treba, da se meri s “črnimi”. Da se bo moral z njim boriti na terenu je drugi del zgodbe.

In “mali” je že zdaj dosegel veliko - koliko pa je res dober se bo pokazalo šele čez kako leto.

Kakorkoli že - želim mu veliko uspeha.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Snecer ne biti tako črnogled. Marsikaterega črnega atleta bo "scat peljal". Za marsikaterega se bo moral pa zelo zelo potrudit. Sicer pa, Luka zadane tud iz razdalje. Naj se oni altetsko razvijajo. On meče in zadane tudi iz svoje polovice
gr69 , seveda se lahko.
Ja, "mali" je dosegel že tolko, kot 99,9% košarkašev iz EU nikoli ne bo.
Eno je igrati v NBA. Drugo je pa biti tudi prvak NBA.
Tam je vsaj 500 poklicnih košarkašev, ki so (naj bi bili) najboljši na tej zemeljski obli. In biti del njih.... :aplauz:
 
I

Izbrisan uporabnik #488

jaz se bojim da bo hudo pošolan, črni atleti skočijo do gornega roba table, banane bo fasal, da bo peklo

bo pa nba pravi pokazatelj, da ni nič vreden :)