Dončič - NBA

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Kateri slovenski košarkar ima največ prstanov?
Mlajše generacije poznajo mlajše igralce, recimu Kareem Abdul Jabbar je bolj kot ne neznan, Lewis Alcindor pa verjetno povsem neznan:)
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
zdej pa vidim, da še marsikaj ne razumeš. Ok.... v košarki ima eden žogo, devet jih pa tisti čas nima. Je tako?? Imajo pa samo eno žogo, mar ne? Če ima drugi žogo, jo pač prvi nima. Je tako. Da drugi dobi žogo, ga tretji pri tem zajebava. Mar ne?? Pa če ga je dobro zajebavu, drugi žoge ne bo dobil. Če bo pa drugi dober brez žoge, bo pa tretjega zajebu in bo žogo vseeno prejel, če mu jo bo prvi podal. Ni pa nujno, da mu jo bo. Lahko pa prvi dal četrtemu in bo zahebal drugega. Kje je šele deseti igralec.
Ves čas jih je pa devet brez žoge. Torej, 9/10 igralcev sploh nima med igralnim časom žoge. Torej po tvoji teoriji, da brez žoge nisi lahko dober je večina igralcev slabih tisti trenutek, ko nima žoge. In teh je v istem trenutku 9/10. Res so potem "glupi" tile košarkaši. Da o fuzbalerjih 1/22 pa sploh ne govorim..... ;)


Kaj je lahko (če se že tako imenuje) še več, da igraš z top 5 igralci proti drugim top 5 igralcem. Ki naj bi bili elita od elite v elitni najbolj plačani ligi na svetu?????? Seveda mnenja, kdo je v ekipi teh 2x5 top igralcev, pa odločajo eni, ne strinjajo se pa drugi. Če bi Dončič prišel v ekipo (danes vemo, da ni), mi ti pojasni kaj je lahko še večji vrh???? Vsota denarja na računu?? NE. Dončič je pri vrhu (ne glede na to da zdaj ni v ekipi) že na začetku kariere. Dragičevi začetki so bili pa iz ozadja. In na ta vrh. Ja.... eni pridejo prej, drugi kasneje. Eni pridejo na vrh vsako leto ali večkrat , eni pa nikoli. Eni pa ne pridejo niti v rezervno ekipo KK vaški boysi!!
To o Dragiču in o pozabljenosti??? Kaj hočeš povedati?? Kaj vprašati??? Če ne sestavi al kaj pomeni "sestabi" poškodbe , da ga bodo pozabili?? Kdo??? Tisti, ki sestavljajo to elito na all star ga sigurno bodo. Znanci pa ne. Bo zdej kaj bolj jasno??


Pol k... mi ni jasno kaj si želel napisat, verjetno še sam ne razumeš. Zate ne vem, ampak večino sveta navija, ko se da koš ali gol. Verjetno pa ti navijaš za tiste, ki so na klopi in glasno spodbujajo kolege. So vitalen del, vendar niso del akcije in ko nisi del akcije, počasi zgubljaš, počasi, ampak zagotovo.

Glej, če te ni, te pozabijo. Dragić nima karizme kakšnega O'Neala ipd., ki jih dnevno vabijo na sodelovanje. Če se Dragić ne sestavi, bo kaj kmalu lahko prišel nazaj v Evropo, kasneje pa bo lahko "komentiral" dogodke v lokalnih studijih po Sloveniji kot strokovni sodelavec, če. Zgleda ti oddajaš na različnih valovih, ker ti ne sledim. Sva se pomenila.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
nisva se nič pomenila. Ker ne vem o čem pišeš. Prvo sprašuješ, kako je nekdo lahko dober brez žoge, pa ti pojasnim, zdej pa pišeš o ... o čim že???
Lej dečko........ Dragič je uspel tam, ko ti ne boš nikoli. Kvečjemu na televiziji boš gledal. To da je poškodovan, je problem vsakega športnika, tako da, ko pišeš da naj se "sestavi" pišeš tako, kot da je to od njega odvisno. Po tvoje bi moral reč" od jutr pa ne bom več poškodovan, pa grem igrat". Tud če pride v Evropo, pa komentiru po tvoje na lokalnih radijskih programih bo še zmeraj lahko rekel (in veliko nas to ve), da je uspel v košarki. Pa naj bi to evropska ali pa NBA. Tako da takšno poniževanje s tvoje strani ni pošteno.
To, da pa mi ne slediš, pa nisem jaz kriv. Potrudi se..... ;)
 

luka_sebek

Pripravnik
5. dec 2018
34
4
8
Luka’s appeal is that even without making it rain (5-20 from the field and 2-10 from deep), he can affect the outcome of a game. Luka finishes with his third triple-double.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Itak nbastreams.
edit: čeprav zdej imajo neke težave z redditom, discord link pa ne dela.
 
5. apr 2015
1.335
691
113
Že, že..ampak če gledaš celo tekmo..jojmene kaka "sreča" v zadnji četrtini, da jim je ratal 21-5 run..pomoje napaka LD77, da je metal trico tam na koncu zadnjih 15sekund al koliko - zame je to bilo hero or zero moment.. tak da ja... je še prostora za uber nba talent igralca kolikor je že. res pa da je zrežiral bolj kot ne izenačenje ter vodstvo in kapo dol res.. so se mi pa blajzersi že skoraj smilili malo ob tako porazni zadnji četrtini.

si pa že ogledujem karte za fliger in kje so kaki hootersi v bližini ker to kar lahko nudi g. Luka Dončić... spokeless :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi