Dončič - NBA

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Komaj čakam naslednjo sezono ;) upam, da jim uspe preboj v play-off.... ampak imam slab obutek glede Porzingisa... "mali" se mi zdi nadut in problematičen.
Bomo vidli.

PS. Zasledil tudi to:
On 13 June 2019, Kokoškov was named an assistant coach for the Sacramento Kings under new head coach Luke Walton's coaching staff
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
fotra me skenslali v nulo......mati se pa duva zdaj, ko so uspehi, prej se je pa kurvala na veliko.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Drama pa taka, slučajno bil na istem avionu kot Dončić. Ga razumem da težko sedi v economy sedežu, saj je noge spodvijal v vse smeri. V vsakem primeru je plačal z lastnim denarjem. Ne vem pa, zakaj je tako nerodno jadikoval na Twitterju. Bi lahko drugače zapeljal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janch

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Ko kupiš avto z superior opremo, dobiš pa standardno, boš tudi vzel, vzel samo 40% razlike v ceni in bil tiho?
Ali bi pizdil povsod kjer lahko?
Doncicu je dovolj ena objava na Twitterju. Zagotovo je vsem jasno kaj jim je storiti naslednjič.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.287
818
113
Drama pa taka, slučajno bil na istem avionu kot Dončić. Ga razumem da težko sedi v economy sedežu, saj je noge spodvijal v vse smeri. V vsakem primeru je plačal z lastnim denarjem. Ne vem pa, zakaj je tako nerodno jadikoval na Twitterju. Bi lahko drugače zapeljal.

Ce ne bi objavil na Twitter-ju bi tezko kaj dosedel na Lufthansi. Pa tudi prav je, da javnost ve, kako se obnasajo.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Twitter ok, samo vsebinsko bi jaz malo drugače zapeljal, bolj odraslo in s kančkom humorja. Sej ni treba takoj zobe kazat.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.014
826
113
Ma ce so oni taki pizdonterji zakaj ne? Saj je placal, dobil pa prst v rit. Vsaj tako sem sam razumel.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Ma ce so oni taki pizdonterji zakaj ne? Saj je placal, dobil pa prst v rit. Vsaj tako sem sam razumel.

Zato, ker s tem kažeš tudi svojo javno podobo, ki ni nujno da je izpadla v najboljšem smislu. Kljub temu, da je "naš", je bilo slišati, a zdaj, ko ima denar, se pa kurči. Samo zato bi jaz vložil več premisleka in energije. Ima še veliko pred sabo, sej se bo naučil. Tole mu je bilo "spregledano", čeprav so ga javni mediji hitro izpostavili v večernem pregledu dnevnega dogajanja. Na njegovo srečo, ni bil ravno pogrom, bolj "obveščanje" javnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69 in Onslow

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
pravilno, moral bi še napisat na na vseh soicalnih omrežjih in še dodat, da z lufthanso ne bo več nikol letel,. pika. On pač preko tega lahko kaj doseže, ti in jaz težko. ;), zato se ti tudi zdi neumno. Jazsi njega v ekonomiju sploh ne znam prestavljat, ker si sebe težko (čeprav se moram :( )... pa sem precej manjši od njega.