Dončič - NBA

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota

soler lepo za osebno statistiko
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: tomi

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com

soler lepo za osebno statistiko
Mejduš prov mavericku bom pisal naj ti onemogoci pisanje v tej temi. Bolan si v glavo in destruktiven.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kdaj si nazadnje pogledal tekmo? Poglej tekmo pa konstruktivno komentiraj, kritiziraj. Ni problema. Do takrat pa ne rabis pisati. Vsi smo dojeli kaj zelis povedati, 100x si napisal. V tem trenutku je to zgolj podjebavanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car in ishtar007

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
Kdaj si nazadnje pogledal tekmo? Poglej tekmo pa konstruktivno komentiraj, kritiziraj. Ni problema. Do takrat pa ne rabis pisati. Vsi smo dojeli kaj zelis povedati, 100x si napisal. V tem trenutku je to zgolj podjebavanje.
Cele tekme v NBA nisem že 30 let gledal, samo highlights.

To, kar vidim, ni več NBA, koraki, nošene, jok s sodniki, nabijanje solerjev za statistiko.

Če ne smem kritizirat, pol tudi hvaljenje s tvoje strani nima smisla, a ne? Si že povedal, da najjaći zate, to sedaj samo prcanje.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
30 let nisi pogledal NBA tekme. Ocitno te NBA ne zanima. Zakaj potem miniraš temo tistim, ki jih NBA zanima? Zakaj ponavljas ene in iste stvari, ne da bi pogledal eno tekmo zadnjih 30 let? Prosim odpelji se iz te teme, odpri si temo NBa za tiste, ki ne gledajo tekem. Pa se tam notri pogovarjaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
30 let nisi pogledal NBA tekme. Ocitno te NBA ne zanima. Zakaj potem miniraš temo tistim, ki jih NBA zanima? Zakaj ponavljas ene in iste stvari, ne da bi pogledal eno tekmo zadnjih 30 let? Prosim odpelji se iz te teme, odpri si temo NBa za tiste, ki ne gledajo tekem. Pa se tam notri pogovarjaj.
Pogledal sem vse naše tekme, kjer je igral za zastavo, resne tekme, ki nekaj pomenijo.

Kako je bilo, si najbrž tudi sam gledal.

Je kriterij za to temo, da pogledaš vse 80 tekem v celoti ali so dovolj izseki, highlights ali kaj drugega.

Za razliko od tebe pa janeza itd., ne žalim uporabnikov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Cele tekme v NBA nisem že 30 let gledal, samo highlights.

To, kar vidim, ni več NBA, koraki, nošene, jok s sodniki, nabijanje solerjev za statistiko.

Če ne smem kritizirat, pol tudi hvaljenje s tvoje strani nima smisla, a ne? Si že povedal, da najjaći zate, to sedaj samo prcanje.
Hm...
A zadeneš prosti met? Ah, OK, ne... Trojko? V mokrih sanjah...
Si sploh kdaj igral košarko? Ah, seveda ne...
Si, kar si, osel bi bila žalitev za osle...
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.447
4.546
113
Pogledal sem vse naše tekme, kjer je igral za zastavo, resne tekme, ki nekaj pomenijo.

Kako je bilo, si najbrž tudi sam gledal.

Je kriterij za to temo, da pogledaš vse 80 tekem v celoti ali so dovolj izseki, highlights ali kaj drugega.

Za razliko od tebe pa janeza itd., ne žalim uporabnikov.
S tvojim kozlanjem žališ čisto vse pisce v tej temi. Odpujsaj s svojim maloumjem drugam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Zadenem prosti met in trojko.
Igral košarko, nazadnje rekreacijsko par let nazaj, dok ni grupa razpadla.
Tu gor je pač živalski vrt.

Dejmo se tako zmeniti. Naslednjo tekmo poglej v celoti in komentiraj. Meni je super brati ugotovitve ljudi, ki niso absolutni fani, ker opazijo stvari, ki jih drugi ne. Ampak konstruktivno, podprto... ne pa na ta način no.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.130
869
113
30 let nisi pogledal NBA tekme. Ocitno te NBA ne zanima. Zakaj potem miniraš temo tistim, ki jih NBA zanima? Zakaj ponavljas ene in iste stvari, ne da bi pogledal eno tekmo zadnjih 30 let? Prosim odpelji se iz te teme, odpri si temo NBa za tiste, ki ne gledajo tekem. Pa se tam notri pogovarjaj.

Glej, clovek je moten in mu prihaja ko nekoga sprovocira. Ce se mu pustite mu pac roka hitreje zoka in se mu pocedi. Pust nej nabija, to mu se edino ostane. Povsod so ga prebral in odpikal, edin kle se padate na pasje bombice. Pust nej prbija...
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
ko komentatorji iz USA po FB sprašujejo, kaj pomeni napis na majicah PRAVI MVP - neprecenljivo