Dončič - NBA

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
fovšija??? Fantje, če bi prebral moje poste, bi vam mogoče vaš iQ dopustil, da ugotovite, da neke fovšije in mojih postov ni niti 0,000001%
Ja.... enim je problem razumevanje napisanega.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ti ne razumeš da ima mali enega najboljših štartov v zgodovini NBA, malo ga drkajo edino izgubljene žoge ampak ne dvomim da bo tudi tisto statistiko popravil. Torej še enkrat, ne komentiraj če ne spremljaš in ne poznaš zadev. Nima smisla, nisi plačan glede na število objav...
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
:D:D:D
ahaa.... dej še enkrat preber (in ne komentiraj mojih postov, če jih nisi prebral)
Vi vsi ste eni kavč selektorji. Še dobro, da je Luka v NBA, da imate za pametvat
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
komu naj odgovarjam?? Kavč selektorjem???
Fantki, ko boste VI 3. na naboru in v prvi peterki ekipe lige NBA, potem pa pametujte.
Zaenkrat je pa Luka Dončič za tebe CAR brez tvojih strokovnih mnenj, ki jih iščeš po spletu.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.106
861
113
Lanos: umir se. Dol mi visi za ostale tvoje poste, ta je glup in tko je. Pa s tem sploh ni nc narobe samo ne kurci se neki kar nisi. A bo?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Najbolji , sem čist miren, ker sem prepričan, da se je dobr znašel v NBA, vendar da tudi ni brez napak
turbobitch , dovolj da sem prepričan v zgornji stavek.
A bo??
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
noben ni trdil da je brez napak. Definitvno bi jih bilo manj če bi imel igralce kot se gre.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Dajte se mal umirit - ste bolj kot ne na isti strani ...

Saj nihče (skoraj) ne trdi, da je “s ta malim” kaj narobe - zapeli ste v “napačne” podaje - in tu je pač resnica nekje vmes - bilo bi jih manj, če bi bil “ta mali” bolj izkušen IN če bi bili soigralci boljši.
Pod črto se je odlično odrezal in ima, kot že omenjeno, enega boljši štartov “rookijev”. In ne samo to - ima več kot dovolj potenciala, da bo vse skupaj nadgradil.
Ne bi pa bilo slabo, da bi imel “ob sebi” boljšo ekipo - riziko, da bi/bo pregorel bi bila manjša. Ker srčno upam, da nihče resno ne računa, da bo v prvi ali drugi sezoni sam Maverickse iz dreka potegnil?!
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
gr69, točno tako. Končno en pameten.
Fantki ne razumejo, da mu nasproti stojijo boljši košarkarji in da žoge, ki so šle prej v EU skozi, gredo tukaj težje. Za vse kriviti soigralce (kot je napisal eden tukaj), je pa neumnost.
V ekipi je takšni, kakršni je. Če bi bil v boljši ekipi, je že vprašanje, kolka bi bila minutaža. Oziroma če bi sploh bil v prvi peterki. Potem o statistkiki takšni kot je, ne bi mogli govoriti.
Zaenkrat ima pa več kot dovolj možnosti za dokazovanje.... in tako je prav
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Bemu sunce - 15 tekem mimo in mali še ni spacal niti enega triple-double fkup. Pol pa nekateri pravijo kak je dober ...



















Mimogrede - Mavericks - Warriors 112:109 - in odlična tekma Dončića! :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Dončić se je res lepo vživel, verjetno bo kakšen Bird, Nowitzky...

tale na fotki je še vedno iz drugega planeta, lej kam model skoči...

65544368.jpg
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
snecer nima pojma o športu, treniranju, genetiki (predizpoziciji), pravzaprav ničemer, kar se tiče športa.
To višino skoka, če bi trenirali ni nič posebnega. Vsi beli skakalci na smučkah ga preskočijo