Dončič - NBA

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
I

Izbrisan uporabnik #488

vprašanja ne razumem
črni ko kocne skoči višje, krepko čez obroč
to je vse
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
ti se delaš neumnega. Rekel si da belec nikoli ne more tako skoči kot črnec. Tako sem te demantiral z videoposnetkom z belcem in norim zabijanjem, ki ga še nisem videl od nobenega črnca (res pa je da tudi iskal nisem).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tisti prvi 4 minutni posnetek nekih kaskaderjev? daj link tako, da bo kucanje, ker 4 minut opičjega šita pa res ne bom gledal

Pa iz igre NBA mi pokaži belca, ki kucne, da se Luna strese.

Pravljičar si pravi.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Tisti prvi 4 minutni posnetek nekih kaskaderjev? daj link tako, da bo kucanje, ker 4 minut opičjega šita pa res ne bom gledal

Pa iz igre NBA mi pokaži belca, ki kucne, da se Luna strese.

Pravljičar si pravi.
kakšnih kaskaderjev? Se delaš norca? Mogoče je pa profesionalni tekmovalec v zabijanju na koš...

in to je direktno apelirano na to da belec ne more tako skočiti. Torej?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No to pa ima veze z zadnjim ponovljenim vprašanjem. Na nobenega od treh še nisi odgovoril.
kaka 3 vprašanje, 1 in 2 so linki, v 3 pa vprašaš in sem ti odgovoril

raje poglej video pravega nbjaša-palčka, ki je zmagal mislim da 2x ceo v zabijanji na all stars, ziher ga poznaš in ziher je pod 6.1'

in zakaj take beli kaskader ne igra v NBA in tam tako kuca... sam si odgovori
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
v prvem in drugem vprašanju so linki, skupaj z vprašanjem. Pa saj nisi neumen...
kako ne skoči do roba, si pogledal video ki sem ti ga prilepil? Ali se delaš spet neumnega?Glava pride celo preko obroča!

zakaj ne igra pa nima veze. Se vidi, da nimaš pojma kaj je potrebno za tekmovanje in uspešnost v določenemu športu. To je kot bi rekel da bi bil Rajmond Debevec odličen biatlonec in je beden in zato samo strela...
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.993
3.745
113
Ljubljana
hmpg.net
1543526687930.png
(to ni Wilt)

1. Wilt Chamberlain – 48″
2. Darrell Griffith – 48″
3. Michael Jordan – 46″
4. Zach LaVine – 46″
5. Jason Richardson – 46″
6. James White – 46″
7. Spud Webb – 46″
8. Shannon Brown – 44.5″
9. Muggsy Bogues – 44.3″
10. David Thompson – 44″
11. Andrew Wiggins – 44″
12. Harold Miner – 44″
13. Dee Brown – 44″
14. Deshawn Stevenson – 44″
15. LeBron James – 44″

Wilt je bil 7'1" kar pomeni, da je imel glavo, ko je skočil na 337.82 cm (32 cm nad obročem), do vrha table je še cca 60 cm (395 cm).
Če je dvignil roke naj bi segel 9'6" + skok (seveda ne more biti maksimalen) bi bilo 411.48 cm.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
ne vem ti si primerjal da on z glavo komaj čez obroč, un pa do gornjega roba table...jaz sem te tako razumel. Ne vem zakaj bi potem tako primerjal ali si pa neumno primerjal.
ker če je model skočil 15 cm nad obročem in obroč je 15 cm nad spodnjim robom table je z glavo že v višini 30ih cm od 105 cm višine same table. Zdaj pa zračunaj koliko je dolžina ene roke pri 185 cm in dodaj zraven. Reciva 70cm?? Drugače tvoja primerjava nima smisla in je imela edino primerjavo tako kot sem dal.

https://www.researchgate.net/profil...ight-in-control-subjects-Estimated-height.png

https://plot.ly/~17hdewild/29/arm-length-vs-total-height.png
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
evo belčeve statistike:
Height: 6ft 1 /186cm
Weight: 176lbs/80kg
Standing Vertical Jump Height: 48 inches /122cm
Country: Canada

48 inčev kot wilt samo visok ni toliko se pravi ima krajšo roko.
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
evo belčeve statistike:
Height: 6ft 1 /186cm
Weight: 176lbs/80kg
Standing Vertical Jump Height: 48 inches /122cm
Country: Canada

48 inčev kot wilt samo visok ni toliko se pravi ima krajšo roko.

Kaj se trudiš? Itak bo Snecer rekel, da to ni res in da ga temnopolti pošolajo pri vertikalnem. Zgleda, da ima on nek fetiš na njih. :D
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ne vem ti si primerjal da on z glavo komaj čez obroč, un pa do gornjega roba table...jaz sem te tako razumel. Ne vem zakaj bi potem tako primerjal ali si pa neumno primerjal.
ker če je model skočil 15 cm nad obročem in obroč je 15 cm nad spodnjim robom table je z glavo že v višini 30ih cm od 105 cm višine same table. Zdaj pa zračunaj koliko je dolžina ene roke pri 185 cm in dodaj zraven. Reciva 70cm?? Drugače tvoja primerjava nima smisla in je imela edino primerjavo tako kot sem dal.

https://www.researchgate.net/profil...ight-in-control-subjects-Estimated-height.png

https://plot.ly/~17hdewild/29/arm-length-vs-total-height.png

poglej kak kucajo belci, komaj z roko čez obroč, potem pa se gor obesi
ti si pač enga belega prilimal, ki se bavi z zabijanjem, vendar ne igra v nba ali?

jaz sem omenil, da črni bolj skočijo in sicer do roba table, ti si pa sedaj kar naglumil, da to pomeni z glavo do gornjega roba :)

mislim, da je stvar razrešena.

evo, Nate Robinson, NBA igrač, le 175cm

2x zmagovalec NBA zabijanja...

pri nas Milič niti več do mrežice :evil: