Domača pizzerija

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Je že probal kdo Cozze 17? Malo gledam in bi nadgradil uuni 3 z plinskim gorilnikom za tole.
Pa nevem če bo to strel v koleno ali napredek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: imi

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Je že probal kdo Cozze 17? Malo gledam in bi nadgradil uuni 3 z plinskim gorilnikom za tole.
Pa nevem če bo to strel v koleno ali napredek.
Luka imam uuni 3 od začetka, mam upgrade na plin dela k šus, sam sem zajebu k sm naroču iz grupe da bom pršparu ene 5 eurov, pol pa dobu gorilc za pro hmmm aja mamo enga prjatla kle gor k se s tem ukvarja hmmm a ne twinman
vzem plin je k dan pa noč
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Am nevem če si razumel. Imam uuni 3 plinski odkar je prišel ven. Sedaj razmišljam, da bi kupo Cozze 17, ker mi je pač uuni premali polovico časa.

Danes sem ga šel gledat v Bauhaus in je kaj se izdelave tiče proti trojki dan pa noč. Tu dejansko je nek kos pečice ne samo malo pleha spiganega :D pa proti trojki je ogromen. Tako, da bom v bližnji prihodnosti najverjetneje nabavil tole.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Alfa forni One je šele tam, ko se lohk pogovarjamo da ni sam mal spiganga pleha. Je pa res, da ni pocen in ne tako prenosna. Mi pa za to ne pade na pamet, da bi jo gonil na plin, med tem ko bi Onni mel izključno na plin.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Ne vidim ene prednosti v njej. Če bi mel željo kurit bi krušno peč zalaufal. Tak pa je že 2 leti pogledal nisem.
Od tega pa pričakujem, da je dimenzijsko malo, da vklopim plin, pripravim sestavine, obrnem testo naložim in dam pečt. Rešeno.
Ne delam jaz neke nepotrebne umetnosti aki romantike iz tega.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Sem sel gledat proizvajalcevo spletno stran - vidim da letos dajejo na trg se electric.
Ni tist se bolj udobno (ne rabis plina, regulatorja, manj za pospravljat,..)?
 

Mr_Globus

Fizikalc
1. dec 2011
235
26
28
Luka imam uuni 3 od začetka, mam upgrade na plin dela k šus, sam sem zajebu k sm naroču iz grupe da bom pršparu ene 5 eurov, pol pa dobu gorilc za pro hmmm aja mamo enga prjatla kle gor k se s tem ukvarja hmmm a ne twinman
vzem plin je k dan pa noč
Enako, stari dobri casi ko je bla pecka se 160€ :)

ne vem kako eem zdrzal pol leta na peletih.. vsake 5 min refill o_O
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Ne vidim ene prednosti v njej. Če bi mel željo kurit bi krušno peč zalaufal. Tak pa je že 2 leti pogledal nisem.
Od tega pa pričakujem, da je dimenzijsko malo, da vklopim plin, pripravim sestavine, obrnem testo naložim in dam pečt. Rešeno.
Ne delam jaz neke nepotrebne umetnosti aki romantike iz tega.
V bistvu je prednost pred krušno, ker je v pol ure redy. Pred tem kar pa ti rabiš pa seveda ni nobene prednosti. Je to kar gledaš super.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
pozdravljeni izkuseni picopeki.

pripravljamo eno manjse "slavje", in bomo pekli pice. sposodil si bom tole plinsko pecko ooni. v planu je nekje 15-20 pic.

zdej bi rabil malo podatkov, da vem pripravit zadeve.

koliko se potrebuje za 1 pico:

-testa
-salame
-paradajza
-sira

lastnik pecke pravi je pica hitro pecena. se kaksen nasvet za neizkusenega picopeka?
 
  • Haha
Reactions: ales85