Dolenjska AC zadnje dni.....

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
Kaj pa potem jamraš?
confused-1.gif
Eni res nimate pošlihtanega vsega v glavi.

Ti si vedno tiho če ti kaj ni prav? Aja, pravi dec, vse prenaša brez besede.

Citat:

PS. Da pa težko zamenjaš službo, pa težko verjamem. To pa res ni težko. Dobiš drugo in daš odpoved v trenutni. Kje je problem?

Saj se strinjam. Službe niso problem. Ampak boljšo kot hočeš večji problem je s ponudbo in konkurenco. Ti pač očitno nisi ambiciozen kader, pa teh problemov nimaš, ali pa si enostavno tako dober, da nimaš konkurence.

Citat:

PPS. Kaj boš pa takrat, ko prevoz na delo ne bo več plačan?
confused-1.gif

Ma ja. Stroški prevoza na delo znesejo, od oka, 5% plače? Zaradi tega se še Škot ne bi sekiral.
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Saj se strinjam. Službe niso problem. Ampak boljšo kot hočeš večji problem je s ponudbo in konkurenco. Ti pač očitno nisi ambiciozen kader, pa teh problemov nimaš, ali pa si enostavno tako dober, da nimaš konkurence.

Bo nekaj. Imam konkurenco. V Sloveniji sva celo dva, ki sva usposobljena.
evil.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.373
5.889
113
pri taščici
Alternativa je vlak. Sošolec iz srednje je imel 4x daljšo pot do šole pa je vstajal pol ure kasneje kot jaz ko sem se vozil z mestnim

Aja saj res, vlak smrdi, je počasen, daleč je do njega....
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Alternativa je vlak. Sošolec iz srednje je imel 4x daljšo pot do šole pa je vstajal pol ure kasneje kot jaz ko sem se vozil z mestnim

Aja saj res, vlak smrdi, je počasen, daleč je do njega....

Ja, saj ne bi bil problem, če bi bil javni promet poštimano kot je treba. Če bi se vozil z vlakom, bi najprej rabil uro in pol z vlakom, potem pa še vsaj pol ure z mestnim prevozom, vključenih vsaj 15 minut pešačenja. V eno smer. Se bolj splača jezit nad nesposobneži, ki povzročajo nesreče in večnimi gradbenimi deli na avtocesti kot uporabljati javni prevoz... Če ni kakih hudih zastojev rabim z avtom do službe 45 minut, pa ne vozim hitro pa še cestnini se izogibam, kar vzame še nekaj časa
evil.gif
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Ja, vlak je problem zaradi hitrosti in zamud. Če bi železničarji spravili zadevo na višji nivo, bi se veliko ljudi vozilo z njim.
Tako pa včasih stojijo na kakšni postaji tudi po dvajset minut brez pojasnila potnikom, zakaj.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če bi bil vlak in javni promet soliden bi se tudi jaz vozil z njem. sedaj pa dajem v lj za najemnino in živim v enem "pajzlu", kjer se ne da s cimri nč pametenga zment.