Dinamični invalidi kupujejo hitre honde

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
V vsakem primeru je invalid, če ne drugega pa mentalni.
Sicer pa pred Intersparom na Viču pajk prav lepo odvaža takim pacijentom avte, in se mi zdi da vedno manj mentalnih prizadetkov parkira
smile-1.gif
 

jekyl

Zelenc'
28. sep 2007
2
0
1
MB
Garažni objekt, ki je po določbah tega pravilnika uvrščen med objekte v javni rabi, ki morajo biti brez ovir, mora imeti 5 % parkirnih mest rezerviranih za vozila oseb z invalidskimi vozički.
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Ni pravice. Še posebej ko vidim dvajsetletne smrkavce, ki so za rojstni dan dobili TypeR Civica, da svoje lene riti parkirajo tam kjer ne bi smeli.

sama foušarija te je.

mali, pejt delat, pa bo.....
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Lako tebi k te žena živi.

res je, pač je ona moja mesečna (življenjska) renta
cheer.gif


Sicer pa, vidim da staro mat si že scuzal do kostnega mozga, zdej pa boš še svojo čebelico....
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Ni pravice. Še posebej ko vidim dvajsetletne smrkavce, ki so za rojstni dan dobili TypeR Civica, da svoje lene riti parkirajo tam kjer ne bi smeli.

sama foušarija te je.

mali, pejt delat, pa bo.....

Upam, da se samo šališ.
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
Sicer pa pred Intersparom na Viču pajk prav lepo odvaža takim pacijentom avte, in se mi zdi da vedno manj mentalnih prizadetkov parkira
smile-1.gif

Čemu tako?
shocked-1.gif


Ker ima "pajek" do svoje lokacije na Cesti dveh cesarjev na Viču zelo zelo blizu, mislim, da manj kot kilometer!
tongue-1.gif

Tako se jim splača, naredijo malo kilometrov pa kasirajo...
wink-1.gif


Saj tako mora biti, raznim "retardom", ki jih je v Ljubljani polno, je potrebno pristriči peruti!
grims-1.gif

Vsakokrat, ko sem na takšnem tipu parkirišča, se najde kakšen mentalni invalid, ki parkira na sebi namenjenemu prostoru...
bonk.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.411
5.910
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Moj sodelavc je že 4 mesece v bolniški zaradi poškodbe hrbtenice. Pa je pred enim trg. centrom parkiral na označbo za invalide. In ker nima tablice, je ob prihodu nazaj za brisalcem imel položnico za 80 eur. Naši modri možje postave se pogruntali, kako najlažje pokasirat denar, zato bo lastnik te Honde, kmalu spoznal čemu so oranžni praklpaci.

Če bi napisal pritožbo, priložil kopijo izvidov, bi se sigurno zmazal.
Meni na srečo še ni bilo treba pisati pritožb. Je pa res da imam sedaj že nekaj časa "nalepko" in da če je v bližini navaden praking parkiram na njega.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.411
5.910
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
KSZ: Če ima poškodovan hrbet, še ne pomeni da je invalid.. Nej dobi uradno potrjeno in s tem tudi nalepko..

Poznaš postopek? Zavarovalnica mi je priznala 70% invalidnost na nogi (največjo možno) do nalepke pa (še) nisem upravičen. Klljub temu , da sem precej dolgo s seboj vlačil inv. voziček, bergle, da iz avta ne morem izstopit, razen pri popolnoma odprtih vratih....
bonk.gif

Mi lahko zrihtaš nalepko IN potrdilo
rolleyes-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.411
5.910
113
pri taščici
Sicer pa kolega je paraplegik in vozi hondo. Je pa res da je nekoliko starejša, avtomatik, in da ima nalepko.

Sicer pa skoraj 700 z besedo SEDEMSTO invalidov najdete TULE
Zdaj mi ni več do te akcije, ker delni uspeh je prinesla, ne vem pa kako je sedaj
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
KSZ: Če ima poškodovan hrbet, še ne pomeni da je invalid.. Nej dobi uradno potrjeno in s tem tudi nalepko..

Poznaš postopek? Zavarovalnica mi je priznala 70% invalidnost na nogi (največjo možno) do nalepke pa (še) nisem upravičen. Klljub temu , da sem precej dolgo s seboj vlačil inv. voziček, bergle, da iz avta ne morem izstopit, razen pri popolnoma odprtih vratih....
bonk.gif

Mi lahko zrihtaš nalepko IN potrdilo
rolleyes-1.gif

Že nisi upravičen. Zakaj pa nej ti oni povejo oz napiš nam, ker glup izgovor majo..
Sej sm napisal da majo pri nas glupe zakone itd..
V tvojem primeru bi mrtvo hladno si sam naprintal nalepko, ker kokr si opisal imaš res težave..
Najlažje je pa quotat sam nekaj iz konteksta..