Dilema...

Dsqrd2

Zelenc'
12. okt 2007
10
0
1
No pa bom še jaz vprašal za mnenje/nasvet.



Stvar je taka; s punco sva šla sporazumo narazen, "kao pavza", da oba razmisliva, ja sliši se znano
smile-1.gif
. Povod za to je bil manjši prepir, oz. različni pogledi na določeno zadevo, klasika pač.



Ona je šla s 1.10 živet nazaj v Ljubljano zaradi študija, oba sva še vedno zelo navezana drug na drugega, vidiva se skoraj vsak dan, čez vikend prespi pri meni, seksava še vedno. Ona pravi, da si želi , da ostaneva prijatelja, v bistvu me smatra za nekaj več kot prijatelja, da ohraniva stike, jaz ji pravim, da me to zelo boli, da v takem stanju ne morem normalno delovati, ne v službi, ne v družbi, ne doma, ker vem, da bo vseskozi nad menoj ta misel, da sva bila par, zdaj sva pa prijatelja.



Poleg tega, se je novica, da sva narazen hitro razširila, tako, da ji tipi ful težijo in mi seveda ni vseeno. Predlagal sem ji, da prekineva stike, da greva vsak svojo pot, tako se najlažje pozabi za moje pomje, ker, če bi se redno videvala, jaz ne bom moral nikoli izklopiti čustev in bi samo podaljševal kalvarijo, ko bi se videla bi se pač pozdravila, ampak kaj več od tega pa ne.



Problem nastane v tem, da se ona s tem ne strinja, kako je mogoče, da bi jo pustil na tak način, odjebal, češ, če te ne morem imeti, grem, da to pomeni, da sem zanjo mrtev, da nima nikogar na svetu, da jo vsi hočejo izkoristit, da nima prijateljic..., da me ima zelo rada, da je navezana name, da kako lahko prekim vse te stike, ki sva jih navzala z najinima družinama (doma ni povedala da sva narazen). Ko se pogovarjava o tem, sva na koncu oba objokana.



Rad jo imam, zaljubljen sem vanjo, sam še vedno ne dojamem, da sva narazen, ona mi tudi vrača ta čustva, ampak nekaj je treba narediti.



Kaj mislite vi Alterjevci? Jo ščitit, je zelo občutljiva oseba tako psihično (rak po horoskopu), kot fizično, po eni strani bi odšel, trpel par tednov, po drugi strani bi ji pa stal ob strani ker mi res ni vseeno zanjo.
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
čeprav sem ženska, bom napisala, da je velika velika pra***a, da ti to dela. ona te bo lepo držala na vrvici, dokler ne bo dobila naslednjega, ravno iz tega razloga, da ne bo osamljena, ker kot praviš je brez prijateljic in tu bo ona na dobrem, ti pa kot si sam ugotovil, boš podaljševal agonijo in trpel.

verjamem, da ti je hudo in da podzavestno upaš da bosta še vedno skupaj, a tle ni prihodnosti, glede na način kako ti je rekla. pojdi stran od nje, v tem primeru bodi egoist in misli na svojo rit ne na njeno.

mislim da hoče punca malo ugotovit če je kšn boljši od tebe, če ni, se bi vrnila, če bo najdla boljšega, te bo odje*a.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
mej rajše sebe kot njo, odklopi jo, čisto, totalno, do konca


čim prej tem boljše
wink-1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Dala ti je vedet,da te bo odjebala takoj,ko najde zamenjavo.
Prej se boš sprijaznil,da je konec prej ti bo lažje.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik Dsqrd2 pravi:
Predlagal sem ji, da prekineva stike, da greva vsak svojo pot, tako se najlažje pozabi za moje pomje, ker, če bi se redno videvala, jaz ne bom moral nikoli izklopiti čustev in bi samo podaljševal kalvarijo, ko bi se videla bi se pač pozdravila, ampak kaj več od tega pa ne.


Navijam za to opcijo, najmanj boli
cheer.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
uh ja....mislim, da bo zanimivo za vse, koliko sta vidva stara?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.903
3.024
113
to hoče ona v smislu jst se bom ku...la okrog kadar te bom rabila boš pa z mano.......jest bi jo pustil
 

Dsqrd2

Zelenc'
12. okt 2007
10
0
1
V bistvu sem pričakoval odgoveore takega tipa
smile-1.gif
, vem, da je to najbolj pametno sam kaj ko srce govori drugače...

Zdajle sem jo klical, pa mi je rekla, da se je prav bala kaj ji bom rekel, če sem se spet premislil, po včerajšnjem pogovoru.
 
Nazadnje urejeno:

Dsqrd2

Zelenc'
12. okt 2007
10
0
1
Ja, jaz da grem, za zameraj, pač, da prerrežem, ona, da kako sem lahko tak egoist, da imam samo sebe rad, da jo bom uničil, da bo ratala pr.asica...
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.415
113
v lokalni ostariji
pa kaj za boga bi vi2 sploh rada?

tebi svetujem:

pojdi v lokalno ostarijo, napij se, drugi dan pa konkretno razmisli! ko bos ugotovil kaj narediti jo pa postavi pred dejstvo:

A) sta skupaj vendar ne tako nekaj na hojladri ampak resno (malo mozno)

B) naj gre takoj ne pa cez 1 leto ko bo najdla drugega porivaca...


ker imam obcutek da tale punca samo izkorisca teba da ji nebi bilo dolgcajt do drugega (pa zgleda da jo se cespla srbi in se boji da bi bla fukotozna)...

brez jokcanja in ostalih oslarij... zmanta se kaj bi sploh rada in pika... ne pa da se dol dajata pa neki ga serjeta... pa trpita...
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Ti je ynos kar prav napisal, punca je v zmedenih letih, rada bi še malo uživala, žurala, se znorela a obenem imela tebe v rezervi, da ko bo dala vse skoz, da jo boš čakal, ker se je pač navadla nate.

ku*c pa taka ljubezen, bejž stran od nje, ker te ma za norca. sej če ne boš pogruntal to po vseh telih postih, boš pa pol k te bo ornk ornk prizadela.

sicer pa vemo kako je to, verjemi, da bi sam tudi komu drugemu tako svetoval, ma ko si sam v taki situaciji je težko ohraniti trezno glavo, čustva so močnejša
wink-1.gif
a zaradi sebe jih premagaj.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Dsqrd2 pravi:
No pa bom še jaz vprašal za mnenje/nasvet.

Stvar je taka; s punco sva šla sporazumo narazen, "kao pavza", da oba razmisliva, ja sliši se znano
smile-1.gif
. Povod za to je bil manjši prepir, oz. različni pogledi na določeno zadevo, klasika pač.

Ona je šla s 1.10 živet nazaj v Ljubljano zaradi študija, oba sva še vedno zelo navezana drug na drugega, vidiva se skoraj vsak dan, čez vikend prespi pri meni, seksava še vedno. Ona pravi, da si želi , da ostaneva prijatelja, v bistvu me smatra za nekaj več kot prijatelja, da ohraniva stike, jaz ji pravim, da me to zelo boli, da v takem stanju ne morem normalno delovati, ne v službi, ne v družbi, ne doma, ...

Mene pa pred morebitnim kakršnimkoli že mojim odgovorom zelo zanima naslednje. Nam (mi) lahko zaupaš, kaj točno punca študira, oziroma, ali si prepričan (in kako?), da tisto res študira? Za vsak primer (ker mi je zgodba zelo znana) ...
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Čimprej narazen. Tako razmerje ni ne krop ne voda. Vidita se skoraj vsak dan, seksata, a vendar sta samo prijatelja, ker ona tako želi, ti pa trpiš. Saj si si že sam odgovoril, kaj storit.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
@all

Kaj ste pametni vsi po vrsti,...govorite kot da je odjebat nekoga, ki ga imaš rad iz svojega življenja nekaj najlažjega na svetu
stupid-1.gif