Dilema...

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Tvoje nova punca bo hitr znorela, če te bo bivša objemala. Hitro bo ogen v strehi, samo bo to med njima, teb se bo pa fino zdelo.
smile-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ne bo se mu tok fino zdelo, ko ga bo nova dala na čevelj zaradi bivše. Ne vem, kako je z ostalimi puncami, ampak če sem jaz z nekom v zvezi, mu bivše nimajo kaj okoli vrata skakat, klicat ipd (razen v res redkih primerih). Bivša je bivša z razlogom in basta.

Pa avtorju teme-kot so že rekli: postavi jo pred dejstvo. Sicer se bo mučna agonija le še nadaljevala...sicer pa dvomim, da se bo kar naenkrat premislila in rekla, da te pa zdej spet hoče met za fanta. Raznorazni izgovori glede familije ipd. so pa samo to-izgovori. Jst sem se tut ful navezala na familijo od bivšga, pa ko je blo konec, je blo konec. Nimaš več kej praskat.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Dsqrd2 pravi:
Vsi imate prav..., mi je prav malo odleglo, zdaj, ko sem napisal.
Ko sem takole v službi in nisem v njeni bližini lahko trezno razmišljam, ko jo bom pa zvečer videl, bodo pa spet čustva prišla na plan.

Prvo pravilo je:
če hočeš minimalno trpet - ne kliči je, ne odgovarjaj na njene klice...po treh tednih ti bo dosti lažje
verjemi meni!
Sam sem bil v razmerju 7 let! Verjem mi, da je dost boljše če je ne slišiš in ne vidiš!
Takoj ko jo boš videl ali slišal, boš bil na začetku! Enako je bilo pri meni...
zdej jo že nekaj časa nisem videl niti slišal....čedalje manj sploh kdaj pomislim nanjo...
in čedalje boljš se počutim


to ti svetujem jaz, če želiš čim manj trpet...ti pa naredi kakor tebi paše
wink-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
nimam časa da bi brala vse odgovore pa ti bom nahitro mnenje povedala:

če sta šla narazen, sta šla narazen. tisti par ki ni skupaj ne spi skupaj in ne sexa skupa....redko kateri sploh ohranijo stike. Ta tvoja 'bivša' sama ne ve kaj bi rada, po eni strani bi bila rada free, po drugi strani bi te vseeno rada imela

povej ji da scati in srati naenkrat ne gre....ne more biti kot župnikova kuharica....ki bi rada bila jebe+++na in pri tem ostala nedolžna.

Tu žal ni vmesne poti in če ona nima, pa moraš pač ti met zadosti jajc da ji poveš:

čuj deklina ali si ali pa pač nisi z mano....simpl ko pasulj
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
se strinjam: al sta skupaj al pa nista! pogovorita se, odločta se, potem pa delajta v skladu z odločitvijo...
tole nekaj vmes ni nič. resda se vsakič ko si z njo boljš počutiš, v resnici pa samo odlagaš bolečino, ki bo itak enkrat prišla, ko bo spoznala nekoga, zaradi katerega te bo do konca skenslala.

stara je 21let, pa te že (mojstrsko) psihično izsiljuje!
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
Nisem vsega bral, sigurno je kdo že rekel, da ko bo našla novega jebača za seks, ti bo rekla: Ok, pol pa prekiniva stike, če si res tako želiš. Vedno te bom mela rada, bla bla, mucek moj, cmok...
Pol pa na pico, takoj po pici pa na novega tiča.

Bemomater me to razjezi. Se vidi, da ženske nimajo jajc
grin1.gif
 

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
39
Povej ji kako se počutiš, povej kaj hočeš....

Če ti lahko to ponudi kul ( očitno ti nemore ) , drugače pa sam bejž od nje...Ne pusti se da te psihično čisto uniči.

Pa še en citat k sem ga enkrat nek najdu pa je res čist hud ane.

" No matter how hot she is, somewhere out there is a man tired of her sh!t ! "
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Te čist štekam. Glede nje ... mene blazno bega to, da te ima zelo rada, da si ne predstavlja življenja brez tebe, bila bi pa rada tvoja prijateljica. Ob tako močnih čustvih je čisto nerealno govort take stvari. Vsaj zase vem, da bi ob takih čustvih probala zgladit spore in ostat v vezi.
Ali ti laže al pa laže sama sebi ....

Mogoče pa ima nekaj na vidiku, kak drug udobnejši "stol"..., samo še ni prepričana če je udobnejši..., pa bi rad ta čas obdržala stari stol ob sebi, da bi lahko preizkusila oba naenkrat..., ne bi pa več plačevala "najemnine" za stari stol (noče več obveznosti, noče vlagat truda)... Ob sebi ga hoče, ker je verjetno navajena na neko dozo pozornosti, ki pa jo mogoče trenutno ne more (še) nihče zapolniti. V trenutku, ko se nov stol izkaže za primernega, ga bo odpikala, se posvetila sebi in svojim potrebam..., ti tvoje potrebe, čustva, karkoli bo ostalo, pa tisti trenutek ne bo več tako pomembno...pa tudi prijateljstvo ne.
wink-1.gif



Citat:
Uporabnik Dsqrd2 pravi:
Ja Bitch, saj to je to, ker ni nekega ne vem kakega razloga...,

Mogoče pa je ravno to problem. Ni bilo razloga..., postalo dolgčas, monotono,...brez kančka truda te je bila zmožna obdržati ob sebi...zakaj bi se potem trudila?
wink-1.gif





Citat:
Uporabnik Dsqrd2 pravi:
Med tednom pridem v Lj 3-4 krat popoldan - zvečer, včasih tudi prespim pri njej.
In dokler zadeva ne bo razčiščena v bilo katero smer,se jaz ne vidim z drugo žensko, ker mi niti ni do tega, da bi zdaj zaradi tega po drugih skakal, ker mi misli vseskozi uhajajo k njej.

Kaj pa je potem razlika sedaj, ko sta narazen in prej? Samo v uradni prekinitvi monogamije in "uradnih" obveznosti do partnerja? Sexata še, dobivata se redno, spiš pri njej... Vidva dejansko niti nista šla narazen. Oz. sploh se še ne zavedaš, da sta šla narazen, ker se ni nič kaj drastično spremenilo... Ko pa bosta šla, te bo za nek čas presekalo, boš pa kasneje bolje. Njo zna pa tudi presekat, ko bo videla, da ti ni več center življenja.


Še en komentar, na tisto, ko je rekla, kako jo lahko tako grdo odjebeš, če sta nehala, pa nočeš bit prijatelj z njo. Pa saj je ona s teboj nehala...kaj se ima za pritoževat?
crazy1.gif
Tvoja dobra volja, če se hoče družit še z njo, ne pa neka obveza.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Odločita se a bosta skupaj ali ne. Nekaj na pol ne gre in nikoli ni šlo, ne glede na to da ona nima prijateljic in se počuti da jo vsi samo izkoriščajo na tem svetu. S tem ko to zahteva od tebe te dejansko ona izkorišča za psihično podporo - do trenutka ko te ne bo več potrebovala. Takrat bo pa nenadoma našla tehten razlog za konec.

Zdej, če se mata tako zelo rada, potem se pogovorita če se potrudita oba to izpeljati kot je treba. Če je vse to skupaj stvar navezanosti, ti bom rekel to kar je lažje rečti in težje storiti - je pa najboljša rešitev: da prekineta 110% vse stike, take in drugačne in da si poskusita obljubiti da ne bosta mešala štren drug drugemu v življenju s kakimi obiski raznih prijateljev in sorodnikov.

Prej ko to narediš, prej boš rešen/in tudi ona. Bo pa lahko trajalo nekaj časa. Medtem ko pa bo ona mogoče v roku 2-3 tednov našla novega s katerim te bo z lahkoto zamenjala pa čeprav ti TA trenutek obljublja čisto nekaj drugega - govorim iz lastnih izkušenj.

Pusti srce, uporabi glavo!
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
v takem primeru ostane samo eno - odrezat do konca, čistka.
ni druge, če hočeš(-eta) ostat mentalno zdrava.
na sebi sem vidla, da če ne bi nardila tako, bi me pokopalo.
prijatelja sta lahko ljubimca, bivša ljubimca pa ne moreta biti več prijatelja, posebej ne če bo vpletena globoka čustva.
nanjo si pa čustveno navezan, a tudi to mine... boš videl.
sam si rekel, da tako ne moreš, torej nekaj enostavno moraš storiti.
mnogi smo dali to kalvarijo čez, po dolgoletnih vezah.. pa nekak preživeli... tudi ti boš.
srečno.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
čeprav sem ženska, bom napisala, da je velika velika pra***a, da ti to dela. ona te bo lepo držala na vrvici, dokler ne bo dobila naslednjega, ravno iz tega razloga, da ne bo osamljena, ker kot praviš je brez prijateljic in tu bo ona na dobrem, ti pa kot si sam ugotovil, boš podaljševal agonijo in trpel.


verjamem, da ti je hudo in da podzavestno upaš da bosta še vedno skupaj, a tle ni prihodnosti, glede na način kako ti je rekla. pojdi stran od nje, v tem primeru bodi egoist in misli na svojo rit ne na njeno.

mislim da hoče punca malo ugotovit če je kšn boljši od tebe, če ni, se bi vrnila, če bo najdla boljšega, te bo odje*a.

brez zamere ampak mislim natanko tako


lp
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Mislim, da te iskorišča, to boš sam spoznal, tako ali drugače. Prekini vse stike z njo in odstrani vse njene stvari in ti bo dosti lažje
wink-1.gif


lp
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Še en komentar, na tisto, ko je rekla, kako jo lahko tako grdo odjebeš, če sta nehala, pa nočeš bit prijatelj z njo. Pa saj je ona s teboj nehala...kaj se ima za pritoževat?
crazy1.gif
Tvoja dobra volja, če se hoče družit še z njo, ne pa neka obveza.

Ta je bla kar lovska ja, ampak je treba zvalit krivdo na drugega. Dobra je.

Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
sicer pa vemo kako je to, verjemi, da bi sam tudi komu drugemu tako svetoval, ma ko si sam v taki situaciji je težko ohraniti trezno glavo, čustva so močnejša
wink-1.gif
a zaradi sebe jih premagaj.

Eeeee tocno TO. Se ne da bi bil pameten, ampak tudi sam imel podobno izkusnjo. Kolega svetoval kako pa kaj, samoooooo kaj bos takrat razmisljal.
bonk.gif
Uff fant jebela ma te cisto zastopim, sam poslihtat mores pri sebi. Ma nic vec se videt, telefon stran, konec. Veckrat ko jo bos videl, slabse je. Kot ze veliko ljudi napisalo, da je lahko deliti nasvete, ampak imas tudi tukaj nekaj postov s podobno vsebino.

Zakaj vem da bo scenarij sledec
grin1.gif
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Te čist štekam. Glede nje ... mene blazno bega to, da te ima zelo rada, da si ne predstavlja življenja brez tebe, bila bi pa rada tvoja prijateljica. Ob tako močnih čustvih je čisto nerealno govort take stvari. Vsaj zase vem, da bi ob takih čustvih probala zgladit spore in ostat v vezi.
Ali ti laže al pa laže sama sebi ....

Mogoče pa ima nekaj na vidiku, kak drug udobnejši "stol"..., samo še ni prepričana če je udobnejši..., pa bi rad ta čas obdržala stari stol ob sebi, da bi lahko preizkusila oba naenkrat..., ne bi pa več plačevala "najemnine" za stari stol (noče več obveznosti, noče vlagat truda)... Ob sebi ga hoče, ker je verjetno navajena na neko dozo pozornosti, ki pa jo mogoče trenutno ne more (še) nihče zapolniti. V trenutku, ko se nov stol izkaže za primernega, ga bo odpikala, se posvetila sebi in svojim potrebam..., ti tvoje potrebe, čustva, karkoli bo ostalo, pa tisti trenutek ne bo več tako pomembno...pa tudi prijateljstvo ne.
wink-1.gif



Citat:
Uporabnik Dsqrd2 pravi:
Ja Bitch, saj to je to, ker ni nekega ne vem kakega razloga...,

Mogoče pa je ravno to problem. Ni bilo razloga..., postalo dolgčas, monotono,...brez kančka truda te je bila zmožna obdržati ob sebi...zakaj bi se potem trudila?
wink-1.gif





Citat:
Uporabnik Dsqrd2 pravi:
Med tednom pridem v Lj 3-4 krat popoldan - zvečer, včasih tudi prespim pri njej.
In dokler zadeva ne bo razčiščena v bilo katero smer,se jaz ne vidim z drugo žensko, ker mi niti ni do tega, da bi zdaj zaradi tega po drugih skakal, ker mi misli vseskozi uhajajo k njej.

Kaj pa je potem razlika sedaj, ko sta narazen in prej? Samo v uradni prekinitvi monogamije in "uradnih" obveznosti do partnerja? Sexata še, dobivata se redno, spiš pri njej... Vidva dejansko niti nista šla narazen. Oz. sploh se še ne zavedaš, da sta šla narazen, ker se ni nič kaj drastično spremenilo... Ko pa bosta šla, te bo za nek čas presekalo, boš pa kasneje bolje. Njo zna pa tudi presekat, ko bo videla, da ti ni več center življenja.


Še en komentar, na tisto, ko je rekla, kako jo lahko tako grdo odjebeš, če sta nehala, pa nočeš bit prijatelj z njo. Pa saj je ona s teboj nehala...kaj se ima za pritoževat?
crazy1.gif
Tvoja dobra volja, če se hoče družit še z njo, ne pa neka obveza.

Sam ti maš pa vedno prave odgovore....
cheer.gif

Ti si res car.
aplauz.gif

Predlagam titulo "relationship vseved".
smile-1.gif
Ta bi ti ris pristojila in ti dodala na ugledu, ki ga uživaš v tej virtualni skupnosti.

Bravo, bravo.
roza.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Hvala za kompliment. Se trudim izrazit še svoj pogled na zadeve...., če se pa še kdo strinja z njim, toliko bolje.

Titula pa naj bo kar Vremenko, sem že navezan na njo.
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
-enostavno je govoriti o prijateljstvu, ko se že oziraš za drugimi
-enostavno je govoriti o zaupanju, ko partnerja varaš, on pa tebe ne
-enostavno je govoriti o skupnih bančnih računih, ko partner zasluži več od tebe

in še veliko je takšnih primerov, ki se dogajajo v zvezah. Prekini stike, dokler ne boš redno brusil katere druge. Takrat ti ne bo problem biti njen prijatelj. Ona bo seveda hotela v tebi vzbuditi slabo vest, če ne boš hotel biti njen prijatelj, a ne dopusti tega. Se ve, da imaš pravico prekiniti stike, in se ve, zakaj je to zate dobro. Se pa tudi skoraj z gotovostjo ve, da naših nasvetov itak ne boš upošteval, in boš ravnal po svoje, kar pomeni po njeno. Saj nisi edini, smo vsi takšni.
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Hvala za kompliment. Se trudim izrazit še svoj pogled na zadeve...., če se pa še kdo strinja z njim, toliko bolje.

Titula pa naj bo kar Vremenko, sem že navezan na njo.

Če bi bili pogledi sploh ne bi bilo tako zanimivo. Zanimivo je, ker poveš vse iz LASTNIH
cheer.gif
izkušenj.
To me veseli, ker je VSE tako realno, človek ima potem več zaupanja.

Stari, Ti si res car.
zmaga.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
ksz

>>>ona pravi, da, ko bom jaz imel drugo punco, me bo še vedno imela rada in me bo pred njo ravno tako objela, kot sedaj in, če bo ona imela fanta, ki bi ji, recimo branil se družiti z menoj in bi jo postavil pred odločitev ali on ali jaz, bi ona izbrala moje prijateljstvo.


Šala stoletja. Še v mojih časih (1900 in naprej nismo bili tako naivni). Če sta prišla tako daleč, da je padla beseda prekinitev dokler ne vidiva kaj in kako, potem je končano. Vse ostalo so samo kompromisi, da boš ti še bolj zaljubljen in žalosten, njej bo pa lažje te preboleti.

Samo carski rez je rešitev. Mogoče, a sam ne bi, da naj se odloči kaj in kako. Mogoče bo rekla, pa dajva po starem a to je samo zamaskirano predhodno stanje ali po domače isto sranje.

Jokaj, pij in preboli. Druge ni. Če boš obdržal razmerje naprej in boš aktiven na Alterju, boš 99,9% čez določen čas napisal novo zgodbo. Ti boš pa leto ali več starejši.


Poznal sem nekoga, ki ga je hotela "baba" enako vrteti, ji je naradil otroka (tedaj še niso bili splavi tako množični) in poročila sta se. Zveza vse skupaj ni bila ničemur podobna. On je trpel kot konj, pa desetletju sta šla pa itak narazen.

Ali sta za skupaj ali pa nista, kompromisov in mlačne vode v zvezi ni, vsaj v takem smislu ne.


@Lovelove > ali je treba tega?
jezen.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
179
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ksz...

dragi Dsgr2... eno vprašanje? si ti njen prvi resni, pravi tip?

zdaj pa... k delu...

torej... še se spomnim, kako sem sam jokal takole po forumu... enem drugem forumu, pa vseeno...

zelo podobna situacija je bila. ona je šla v LJ študirat, malo zatem sem prijadral v LJ še jaz, pa vseeno... šla sva narazen. nekaj časa sva bila fuk frenda...

ko sem hotel zadevo popolnoma prekiniti, me je imela za vse drugo kot človeka, tako kot ima ona teba, ko omeniš prekinitev.

dejansko se je potem izkazalo, da je bila punca res zmedena zaradi vsega, novi ljudje, novi fantje... ampak brez mene, sem kasneje pogruntal, ni znala najbolj funkcionirati... zato me je skušala zadržati pri sebi. njej je bilo fajn. jaz sem se metal za njo, pa še kak drugi. seveda, ona je nehala z mano, jaz sem bil puščeni, in v tem vidiku potem še bolj vidiš samo njo... ravno zato moraš prekiniti vse stike. če te ima res rada, te bo po pol leta, ko bosta vse predelala v glavi, lahko izvedla, kar ti je napisala - se objela, magar pred tvojo novo punco...

believe me, vem kako boli, ampak - če ne prekineš, boli še bolj. misli nase, ona je nase že pomislila... če ne nebi končala zadeve...
wink-1.gif