Denis Dame

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.944
113
Jaz pa mislim, da bi 3/4 Alterasov z veseljek kresnil Denis Dame, mamo Doncic, Ursko Cepin in se katero, ampak se raje zgrazate, kot pa priznate. Bi bilo zanimivo videt partnerke Alterasov.

Zivi in pusti ziveti.
Jest priznam da bi mamo Dončič z največjim veseljem.
Mi je bila pa prej mnogo bolj všeč ko je bila še naravna. Te plastične ženske mi pač niso všeč
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Ajde....po enem piru bi bla...čist brez alkota mi oa ne bi potegnila :)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Jaz pa mislim, da bi 3/4 Alterasov z veseljek kresnil Denis Dame, mamo Doncic, Ursko Cepin in se katero, ampak se raje zgrazate, kot pa priznate. Bi bilo zanimivo videt partnerke Alterasov.

Zivi in pusti ziveti.

Da repliciram še na tole, če sem že izrazil nezadovoljstvo nad mamaDončič-updateom...

Partnerke Alterašev? Jih je bilo že kar nekaj v temi Nalimajte gole Slovenke in Najbolj seksi slika nasprotnega spola, nisi videl?

In ne, DD nebi niti pod razno, enako Čepinovo, mama Dončič je bila pa prej prav simpatična, zdaj bi bila pa kvečjemu za od zadaj pohonat. Se opravičujem, ker imamo različne okuse in pa standarde :nazdravje:
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Da repliciram še na tole, če sem že izrazil nezadovoljstvo nad mamaDončič-updateom...

Partnerke Alterašev? Jih je bilo že kar nekaj v temi Nalimajte gole Slovenke in Najbolj seksi slika nasprotnega spola, nisi videl?

In ne, DD nebi niti pod razno, enako Čepinovo, mama Dončič je bila pa prej prav simpatična, zdaj bi bila pa kvečjemu za od zadaj pohonat. Se opravičujem, ker imamo različne okuse in pa standarde :nazdravje:

Od birača nema jebača.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Oooo ima, ima :cheer: Res pa da seveda veliko manj kot če bi bil pripravljen podreti vse kar leze in gre.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Ni šans....če mi ni se mi ne dvigne pa da ma njen fotr zlatarno doma!
 
  • Všeč mi je
Reactions: KarEn

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Sam opažam, da je deklet starih 20-30 let nenormalno veliko nepotešenih. To, da so 30-50 nepotešene mi je bilo že prej jasno in tudi razlogi so jasni.

Da je mladina tako nepotešena, mi je pa novo. Kolegu, ki je samski, se prav najavljajo, revež si že urnik sestavlja in tudi sam opaža, da se leta nižajo, čeprav imajo doma "dečke".
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Sam opažam, da je deklet starih 20-30 let nenormalno veliko nepotešenih. To, da so 30-50 nepotešene mi je bilo že prej jasno in tudi razlogi so jasni.

Da je mladina tako nepotešena, mi je pa novo. Kolegu, ki je samski, se prav najavljajo, revež si že urnik sestavlja in tudi sam opaža, da se leta nižajo, čeprav imajo doma "dečke".
Tocno tako kolega. Samo tricetrt 30+ alterjevcem ni jasno kako je to mozno.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Tocno tako kolega. Samo tricetrt 30+ alterjevcem ni jasno kako je to mozno.
Možno je in na koncu je to prav žalostno. Da 23 letni pubec vsak dan ne nabije svoje 22 letne punce, mi ne gre v glavo.

Je res, da še ne vedo kaj je kvaliteta, jih bi pa naj vsaj kvantiteta ven vlekla. Samo kaj ko gajmerji nimajo časa.

Sam sem se zavezal, da tem puncam ne pomagam. Imam premalo časa za mojo, kaj šele za kakšno mlado za zraven.
Jim pa drugi pomagajo in prav je tako, samo mojo naj pustijo na miru.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Ziher, sta oba pod nadzorom :) hec

Drugače pa stara metoda preverjanje žene, ko pride domov.
Preden uspe skočit v tuš, potegneš s prstom po pič.ki in takoj ugotoviš celodnevno dejavnost uriniranja ali seksanja :)