Denis Dame

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kaj šele bo. Menda so babe najbolj potrebne med 30. in 40. letom. :fredi:
Ce bi kaj seksal, bi hitro spoznal razliko med 20 letnico in 40 letnico. Prve rabijo instant seks pa se disijo po novem. Druge se pa rade zasidrajo in ker je veliko vitezov med vami se kaj napacnega izcimi iz tega. Sploh, ker je seks povecini lazen in zgolj za pridobitev ugodnosti. Prve pa v njem dejansko uzivajo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Hmmm.....se strinjam glede mlajših.......ampak da milfice ne znajo uživat pri sexu...za to pa prvič slišim :D
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Mah oboje ima svoje prednosti. Se vedno je seks z starejšimi boljši. To so moje izkušnje. Res pa da sm imel kr aktivne/divje milfe.
Menjal pa nebom kej kmalu verjetno. Pa po pravici povedano tudi če. Otroka mam, ne rabim babe ki hoče imet otroke še. Moja jih noče met kar mi ustreza. Če najde mlajšega imam pa tudi jaz veliko alternativ. Za seks sploh. Zveze pa načeloma ne rabim. Mi tudi pomaga da sofinancira bencin za mojega pozresnega Volvota :D
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.135
113
No e, sm vedu, da se nekje skriva najmanj en catch in zdaj je jasno - imaš jo za f00kat pa za vulvo tankat :cheer: Aja pa za (mlajša) leta izpostavljat :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
... in nekega dne se bo premislila glede frocov in začela težit s tem, da pa (biološka ura) Tik-Tak-a, hkrati pa skrivaj tehtati potencialno zamenjavo, če ji ne ustrežeš ... sem imel sam podoben primer nekdaj, odločil sem se MGTOW :zmaga: ...
Skrivaj tehtati potencialno zamenjavo je še vseeno bolje kot pa da ti "podtakne" otroka.
Zaenkrat so ženske v prednosti glede izbire KT
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
... in nekega dne se bo premislila glede frocov in začela težit s tem, da pa (biološka ura) Tik-Tak-a, hkrati pa skrivaj tehtati potencialno zamenjavo, če ji ne ustrežeš ... sem imel sam podoben primer nekdaj, odločil sem se MGTOW :zmaga: ...
Sej to mi je jasno. :) zato pa pač kar bo bo. Fajn se mam. Če pa čez 10 let gre se bom pa še vedno fajn Mel :)
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
.... pač kar bo bo. Fajn se mam. Če pa čez 10 let
Grda statistika pravi, da lepo obdobje traja nekje največ 3 leta, ponavadi manj ; IMHO ne bo zdržalo toliko ... tacajt pa praši kolk se da, pa preveri šraufe na postlji vsake toliko :zardelalter: ... Ko se bo pa začelo, da boš zaradi "vonja po ženski" se probal ne samo stiskat k njej, ona bo pa nekaj mencala, utegneš past pod stres zaradi njenih besed "samo objemi me" :zmaga: ... in ko "desanka šakić" dela precej več kot vlažilni sokovi, je treba "exit strategy" imet pripravljeno in v akcijo ...

Ps.: a si opazil, da si zdej s praznimi jajci kar naenkrat bolj zanimiv tudi precej drugim babam v okolici, prej pa ne toliko ... Hudiča, kot da zavohajo preverjenega jebača :valjamse: ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo in yamahafazer

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Torej dobro poslušaš, se pogovarjaš, si gej ali metro? :fredi:

Tako pravi statistika. :cool:
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
1583937935454.jpeg
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Sm čakal na to haha. Bi jaz isto prilepil :p
Slike nebom limal. Mam alterjevce na Facebooku tak da Nej oni povejo :D
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.135
113
Evo fotko bitcheve vulve :cheer:

BičVulva.jpg



Al ste to tisto ta blontno misl'l in ne te turkizne? :evil: