Denis Dame

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
hja...včasih si misliš, da je vsa pamet ušla tja dol med te žnable...(sicer starejše slike iz 2018 hrvaškega savršenog...)
v živo je blo vse skupaj samo še jajks. ampak ja...v takem svetu živimo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.951
5.027
113
Še na obrvi ne smemo pozabit. Vrisujejo si kao najki obrvi, od daleč pa zgleda kot da se je neka afriška gosenica z sestro naselila na čelu. Mislim zakaj?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.965
3.256
113
mama Dončić 2019:

178d49a3bb_62319398.jpg
84fc685310_62319394.jpg


mama Dončić 2020:

1224139.jpg
mir.jpg
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Še na obrvi ne smemo pozabit. Vrisujejo si kao najki obrvi..Mislim zakaj
Jest sem tudi razmišljal o tem, pa mi ni jasno zakaj. Zmeraj mislim kakšno vprašat, pa se vedno ugriznem v jezik. Sem pa to opazil v glavnem pri potomkah priseljencev iz bivše YU. Zdi se mi butasto podobno, kot če bi si sam bril brke do kože, pol pa s črno pasto za čevlje vsak dan s prstom nanašal dve črti pod nosom :fredi: ...

Drugače pa imajo tudi Italijani te dni svojo atrakcijo ... En tip si je "predelal" celo telo, da je izgledal kot Ken lutka iz Barbie serije. te dni pa se je pojavil s spremembo spola v žensko (vse skup čez 100 operacij v zadnjih letih!) z ogromnimi joški in nastopil v popularni oddaji na privat TV. ... Me prav zanima, kaj bi naš komentator dr.psihiater v Faktorju na TV3 komentiral glede takšnega pacienta :evil: ... mogoče so ga na silo odstranili od materine joške in mu dali pit mleko norih krav :bonk: pa so posledice take ...

Tisto z zatečenimi žnabli, pa je od testiranja pegle z ustnicami, če je dovolj vroča za likanje, ker se ne spomnijo testirat z oslinjenim prstom, kot naše matere. No mogoče je pa ta moda zaradi osvajanja moških, ki imajo raje oralni seks od žensk in mislijo, da bodo tipom dale boljši "občutek" doli ... lahko, pa da se motim ... :zardelalter:
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: _BANDIT_

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
mama doncic je slikana profesionalno s tele objektivom na prvih slikah, na drugih pa s sirokokotno kamero na telefonu, ki vsakega popaci. cista logika. Pocakajmo sina cez 10 let, ko bo toliko kot fotr bo notredamski zvonar. jaz zadnjic nisem mogel verjeti, da je sele 21 in taksne oblike.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

mama doncic je slikana profesionalno s tele objektivom na prvih slikah, na drugih pa s sirokokotno kamero na telefonu, ki vsakega popaci. cista logika. Pocakajmo sina cez 10 let, ko bo toliko kot fotr bo notredamski zvonar. jaz zadnjic nisem mogel verjeti, da je sele 21 in taksne oblike.

Ja.
Kamera ima pa okrogli objektiv, zato bo !

:norec: :valjamse:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
vseeno
koga pa briga kdo živi od RK. to je sramota in ljudje ki hodijo na RK si niso sami krivi
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888