Delno povišan krvni tlak

PumaAngel

Pripravnik
2. nov 2011
287
0
16
Sploh nikoli ne poveš človeku, kaj je tvoja težava pri njegovem ravnanju? In česa se bojiš, da tega ne počneš? Po možnosti potem še dolgo premlevaš to v sebi. ( Saj onemu razgrajajočemu sosedu si to, če se ne motim, ''nakazal'')

Ok, ni treba, da zdaj ono, da na hard začneš vpiti in se dreti za vsako stvar, pa če je še tako velika...to pač pove veliko o tem, da svojih čustvenih reakcij nimaš pod ''kontrolo'', ampak vseeno...bobu bob! je že potrebno reči. In to čimprej po dogodku...potem pa bobnanje in cepetanje z nogami lahko čudežno izgineta.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.731
6.341
113
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik westie pravi:
Probaj s hrano, ki znižuje KT
Veliko zelenjave pa čim manj maščob in sladkorja, a ne? Brez skrbi, že dolgo se tega držim.
tongue-1.gif


Nah, saj bo, živčen zaradi tega nisem, je preveč drugih stvari. Čeprav po drugi strani pa imam mogoče nek prikrit stres, saj znam v sebi zadržat ni da ni, popi*dim skoraj nikoli, pa če je še taka pi*darija na sporedu. Me je pa že ohoho ljudi opozorilo, naj neham cepetati z nogami ali pa tolči po mizi, ker to delam bolj ali manj konstantno, ne glede na to, kaj se dogaja okoli.

To tudi jaz pocnem 75% casa - tresem z nogo... Vsi me sprasujejo zakaj sem zivcen, jaz pa mislim da je to stvar navade
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
ks
Od pred kratkim:
šel na krvodajalsko akcijo in cela panika - namerili so mi 167/89 pri 75 pulza
shocked-1.gif

dohtar reku naj bom previden in naj si večkrat merim
očitno res obstaja sindrom bele halje (čeprav je bla mlada in postavna teta mogoče od tukaj visok pritisk
grin1.gif
)
V glavnem sem si pol doma meril kakšen teden (zjutraj in zvečer) in ni preseglo 130/85.
Spodnji rekord je bil 123/80 in 50 pulza (sem se ustrašu če sem sploh še živ)
Mal sem eksperimentiral tudi s kavo in vpliva en mal na pritisk (in pulz). Pa če je ne požrem preveč sem baje manj tečen in spim kot dojenček (me zmanjka že ob 9h zvečer za šalo
cheer.gif
)