Delno nerazumevanje očeta

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Sma se s starim zgučala v nulo, nekak sem mu razložo da se dela šola, sluzba in da če se ga vsekam
1x na mesec ni to nič takega, pol sem se malo povedal kako delajo ostali kolegi, pa se je nekako skuliral,
pol pa sma dobla testenine na mizo in sma kosilala, pa sam čist pozabla zakaj sma tam, tak sma jedla na vlko.

Dobra hrana reši dosti težav.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Sma se s starim zgučala v nulo, nekak sem mu razložo da se dela šola, sluzba in da če se ga vsekam

1x na mesec ni to nič takega, pol sem se malo povedal kako delajo ostali kolegi, pa se je nekako skuliral,

pol pa sma dobla testenine na mizo in sma kosilala, pa sam čist pozabla zakaj sma tam, tak sma jedla na vlko.



Dobra hrana reši dosti težav.


Samo kaj, ko bo jutri spet lačen...
evil.gif


Sicer pa btw, kateri jezik ti to uporabljaš?
13.gif
 
Nazadnje urejeno:

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Kaj te stane, da prideš enkrat sredi dneva sam domov, pokličeš mamo in očeta, se skupaj vsedete v dnevno in se v miru pogovoriš z njima? Ampa kmirno. Tudi takrat, ko ti bo oče začel najedati. Ga pomiriš in vidiš, zakaj je takšen do tebe.

Veš, verjetno nima nič proti tebi, ampak je v ozadju nek razlog (eli več) zakaj s eobnaša tako do tebe. Lahko da se obnaša tako zato,ker j ebil njegov oče do njega takšen .. ali pa ker ne želi, da bi dobil kakšno izkušnjo, ki jo je doživel on, pa o tem ni nikomur povedal ..

Povedati ti hočem, da te ima vseeno rad, ne glede na to, kako zgleda na prvi pogled, in da se da s pogovorom marsikaj rešiti. Četudi se na prvem pogovoru ne boste nič dogovorili, bo dejstvo, da si to naredil, v njemu nekaj spremenilo, potem je tu še tvoja mama in podobno. Štekaš?
wink-1.gif