En človek na enem starem posnetku govori da nismo živeli v totalitarni drzavi in je zate stvar rešena.Pa ti misliš, da Flere ne ve, kdo je Franco?
Dragi moji, *vse* je stvar perspektive.
Če bi kdaj vprašal kakšnega Madžara (imeli smo prfoksa glasbe iz M.), bi ti znal povedati, kaj je totalitarna država, ja in zakaj je prišel sem.
Nekoč je prišel k nam v firmo en Romun, in nam postavil eno novo Alcatelovo opremo. Mimogrede, izjemno pobožen človek. Takrat so bile aktualne te zgodbe o Titovi cesti in US. In je kar malo popizdil, ker je gor zrasel v Čaušeskovih 80ih, da smo v Jugi živeli v raju na zemlji...
Torej putin je ovčka? Ker najdeš nebroj videov v njegovo hvalo, zahodnih oprancev!
Nika pojdi na dopust!
