Dedek iz ozadja zopet ropoče!

delter333

Guru
21. maj 2010
2.993
2.762
113
Notranjska
Pa ti misliš, da Flere ne ve, kdo je Franco?

Dragi moji, *vse* je stvar perspektive.

Če bi kdaj vprašal kakšnega Madžara (imeli smo prfoksa glasbe iz M.), bi ti znal povedati, kaj je totalitarna država, ja in zakaj je prišel sem.

Nekoč je prišel k nam v firmo en Romun, in nam postavil eno novo Alcatelovo opremo. Mimogrede, izjemno pobožen človek. Takrat so bile aktualne te zgodbe o Titovi cesti in US. In je kar malo popizdil, ker je gor zrasel v Čaušeskovih 80ih, da smo v Jugi živeli v raju na zemlji...
En človek na enem starem posnetku govori da nismo živeli v totalitarni drzavi in je zate stvar rešena.
Torej putin je ovčka? Ker najdeš nebroj videov v njegovo hvalo, zahodnih oprancev!
Nika pojdi na dopust!
 

delter333

Guru
21. maj 2010
2.993
2.762
113
Notranjska
To je res. Na šihtu se pogovarjamo o eni X državi, v žepu imam telefon. Pridem domov, odprem YT in fašem reklamo za X državo in turistični obisk le-te.

Ko boš dovolj zanimiv, da te bodo hoteli zjebati, bodo seveda imeli *vse* kar si kdaj rekel v okolici telefona v rokah.
Imaš možnost nosit neumni telefon, uporabljati, gotovino, če pa hočeš komfort je pa to cena in to plačujemo vsi, plačujemo nismo pa prisiljeni. Poglej plačilni sistem na Kitajskem in njihov socialni score denimo.
Jaz recimo ne bom imel Xiaomi ure za 50€ in električnega Kitajca še dolgo ne, upam da nikoli.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
7.028
9.120
113
To je res. Na šihtu se pogovarjamo o eni X državi, v žepu imam telefon. Pridem domov, odprem YT in fašem reklamo za X državo in turistični obisk le-te.

Ko boš dovolj zanimiv, da te bodo hoteli zjebati, bodo seveda imeli *vse* kar si kdaj rekel v okolici telefona v rokah.

Je malo razlike. Pametne naprave uporabljajo telemetrijo, da prilagajajo oglase. V ozadju ni "Udbovca", kateri na roke preklaplja kable in objavlja ustrezne oglase.

Pod Jugo pa je neko čepel v neki sobici in prisluškoval sokrajnom. Potencialne proti državne elemente se je zasledovalo po ulici.

Kot napisano. Noben ti ne brani, da ne uporabljaš gugl izdelkov (telefon na tipke ali custom rom na telefonu, gotovino in vpn). Je pa tako na komot imeti vse na enem ekosistemu.

Pod črto, moral bi že pozivati k terorističnemu dejanju, da te kdo obišče na domu. Vcasih si rekel kaj proti Titu ali partiji, pa si šel na prevzgojo na nudistični kamp - Goli otok.
 

tony

Guru
23. jul 2007
11.075
1.890
113
En človek na enem starem posnetku govori da nismo živeli v totalitarni drzavi in je zate stvar rešena.
Torej putin je ovčka? Ker najdeš nebroj videov v njegovo hvalo, zahodnih oprancev!
Nika pojdi na dopust!
S poskusi diskreditacije se morda malo precenjujete.

Stari ata na posnetku je zaslužni profesor Univerze v Mariboru. Napisal je več knjig kot jih bo pol foruma v življenju prebralo.
 

tony

Guru
23. jul 2007
11.075
1.890
113
Kup nakladanja.

"Je malo razlike. Pametne naprave uporabljajo telemetrijo, da prilagajajo oglase. V ozadju ni "Udbovca", kateri na roke preklaplja kable in objavlja ustrezne oglase."

Niga, plis. Ko te nekdo na oblasti hoče zjebati, bodo dobili v roke kar je tvoj smartphone kdaj slišal. A sploh razumeš za kaj se gre? Razlika v vdoru v tvojo zasebnost je danes več velikostnih razredov slabša. Zakaj to prenašate?

Temu se reče, da zaradi dreves ne vidite gozda.

"Pod Jugo pa je neko čepel v neki sobici in prisluškoval sokrajnom. Potencialne proti državne elemente se je zasledovalo po ulici."

Bejž no? Danes imaš v vsaki spalnici 2 prisluškovalni napravi.

"Kot napisano. Noben ti ne brani, da ne uporabljaš gugl izdelkov (telefon na tipke ali custom rom na telefonu, gotovino in vpn). Je pa tako na komot imeti vse na enem ekosistemu."

Absolutno.

"Pod črto, moral bi že pozivati k terorističnemu dejanju, da te kdo obišče na domu. Vcasih si rekel kaj proti Titu ali partiji, pa si šel na prevzgojo na nudistični kamp - Goli otok."

Goli otok je prenehal biti udbaško koncentracijsko taborišče leta 1956. Si takrat sploh že bil na svetu? Moj foter je še sral v plenice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Vadim

Guru
2. jul 2020
7.028
9.120
113
Goli otok je prenehal biti udbaško koncentracijsko taborišče leta 1956. Si takrat sploh že bil na svetu? Moj foter je še sral v plenice.

Ja, in po 1956 je pa bil turistični otok z bogato FKK ponudbo. Mona.

Paranoja je res huda stvar. Škoda da so morale črne kocke snemati naše politike, da niso prisluhov dobili iz nočnih omaric...


Anyway, juga je bila fašistična diktaturo, katera je trajala, dokler niso firerju prepozno odrezali noge. Srečo je imel, da je crknil ko je in so drugi nosili posledice njegovega vladanja.
 

Holobist

Majstr
8. jul 2023
1.481
-1.132
63
Kučan je pokazal kaj je njemu bolj intimna opcija:
Poglej priponko 106737

Moraš biti kar konkreten pacie...posebnež , da na državni proslavi v čast osamosvojitve lastne države takole pokažeš simbol totalitarne države od katere odcepitev dejansko praznujemo in še večji posebnež, da to narediš kot prvi predsednik te osamosvojene države. Kršitev strogega protokola je tu morda celo drugorazreden problem...
Prdec provokatorski, ki uživa v tem da provocira in razdvaja.

1.jpg
2.jpg
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
9.113
5.747
113
  • Haha
Reactions: aljoman

piagolo

Guru
22. nov 2009
8.566
4.795
113
Kučan je pokazal kaj je njemu bolj intimna opcija:
Poglej priponko 106737

Moraš biti kar konkreten pacie...posebnež , da na državni proslavi v čast osamosvojitve lastne države takole pokažeš simbol totalitarne države od katere odcepitev dejansko praznujemo in še večji posebnež, da to narediš kot prvi predsednik te osamosvojene države. Kršitev strogega protokola je tu morda celo drugorazreden problem...
Smo v demokratični državi in vsak se lahko okranca s simboli, ki želi. Jaz bi npr. izbral snop šibja s sekirco, ki jih je posekala, pa se nihče ne bi ob to spotikal.
 

B81

22. jul 2007
40.250
12.824
113
Kup nakladanja.

"Je malo razlike. Pametne naprave uporabljajo telemetrijo, da prilagajajo oglase. V ozadju ni "Udbovca", kateri na roke preklaplja kable in objavlja ustrezne oglase."

Niga, plis. Ko te nekdo na oblasti hoče zjebati, bodo dobili v roke kar je tvoj smartphone kdaj slišal. A sploh razumeš za kaj se gre? Razlika v vdoru v tvojo zasebnost je danes več velikostnih razredov slabša. Zakaj to prenašate?

Temu se reče, da zaradi dreves ne vidite gozda.

"Pod Jugo pa je neko čepel v neki sobici in prisluškoval sokrajnom. Potencialne proti državne elemente se je zasledovalo po ulici."

Bejž no? Danes imaš v vsaki spalnici 2 prisluškovalni napravi.

"Kot napisano. Noben ti ne brani, da ne uporabljaš gugl izdelkov (telefon na tipke ali custom rom na telefonu, gotovino in vpn). Je pa tako na komot imeti vse na enem ekosistemu."

Absolutno.

"Pod črto, moral bi že pozivati k terorističnemu dejanju, da te kdo obišče na domu. Vcasih si rekel kaj proti Titu ali partiji, pa si šel na prevzgojo na nudistični kamp - Goli otok."

Goli otok je prenehal biti udbaško koncentracijsko taborišče leta 1956. Si takrat sploh že bil na svetu? Moj foter je še sral v plenice.
no tako je blo...takrat ko smo že mi laufali po vaseh naokoli, je še vedno bilo tako v jugi :rolleyes: