Dedek iz ozadja zopet ropoče!

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Point tega topica je.......da bi spregledali da dedek iz ozadja je še zmeraj v ozadju....

Jaaaa tud drugi so dajali intervjuje......nič narobe stem......sam v dnevno politiko se pa niso vtikali!

To je ta point.

Dedeku se dvigne.....in še vedno po vezah pride na RTV.....parlament itd.....

V Jani pa Lady pa obenem nabijajo kak prijazen upokojenec je......pa Štefka peče piškotke itd :nigladek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Tema je res zašla.

Torej nova24 omenja, da je Kučan strumno stopil na pomoč STA.

Še kdo drug?
Ali si je Nova 24 to izmislila?

Morda pa tema ni zašla, morda teme sploh ni?
In ko nekdo to pove, se ga napade?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Tema je res zašla.
Torej nova24 omenja, da je Kučan strumno stopil na pomoč STA.
Še kdo drug?
Ali si je Nova 24 to izmislila?
Morda pa tema ni zašla, morda teme sploh ni?
In ko nekdo to pove, se ga napade?

Tema je, da upokojenec, ki je baje že dolgo izven politike in baje nima več nobene veze s politiko ter se je umaknil iz javnega življenja razlaga kako in kaj je z današnjo politiko. Ta ista oseba, ki ne loči sovoznikovega položaja v avtu od voznikovega in to že 7 let nazaj, kakšno mora biti torej stanje šele sedaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
In pol svizec zavije čokolado v folijo.... Tebe je sam sram, da si fen in pol se ven vadiš.

Nisem fan....nimam nove24 za neko referenco.....ker so po mojem opažanju skupaj z Demokracijo (časopis) za-ostali v letu 45...nimam pa problema kadar povejo tako kot je!

Kar se tiče tvoje zahteve po obrazložitvi......zakaj bi se super duper liberalen , sredinski, younameit uporabnik kot se zase deklariraš sploh obremenjeval z mojo politično opredelenostjo? Pač jaz povem svoje mnenje....ti svoje.......diski na alter.si serverju se vrtijo naprej!
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Tema je, da upokojenec, ki je baje že dolgo izven politike in baje nima več nobene veze s politiko ter se je umaknil iz javnega življenja razlaga kako in kaj je z današnjo politiko. Ta ista oseba, ki ne loči sovoznikovega položaja v avtu od voznikovega in to že 7 let nazaj, kakšno mora biti torej stanje šele sedaj.
Torej nova24 omenja, da je Kučan strumno stopil na pomoč STA.
Še kdo drug?
Ali si je Nova 24 to izmislila?
Morda pa tema ni zašla, morda teme sploh ni?
In ko nekdo to pove, se ga napade?
 
  • Haha
Reactions: Matey

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Nisem jest sredinski. Sam na levi je umrlo vse skupaj z Drnovškom, ostalo je razsulo nekdanje LDS vključno s poizkusi novih obrazov in SDS. Ja prav si prebral, SDS je levo usmerjena stranka, ki je z Janšo našla svoj prostor kao na desni v bistvu šla pa z njim še bolj ekstremno levo.
Edit: ali z drugimi besedami, Janez se prej poistoveti z Che Guevaro in Castrom, kot Kordiš, ki je kao levica.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ja.....nimam problemov z politično pozicijo.....dejansko če se malo poglobiš v SLO politiko dojameš da je vse obratno (tako kot si napisal tudi sam)

Kar je Levo je ubistvu Desno...in vice versa!

Leve tranzicijske stranke se zavzemajo za proletarjat....a obenem majo ves kapital v malhi......desna stran ki bi politično morala bit kapitalistična to (ŠE) ni....

Pazit je samo treba da jo lahko primerno zatremo pri apetitih....da se ne bodo polastili kapitala ko rak kostnega mozga....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Se obnašaš ko MSM.....karkol se dogaja nikoli jim ni prav...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Se serje nesmisle vsepovprek in ne moderira - KaJ nE bRiŠeTe PrIsPeVKoV?!?
Se serje nesmisle vsepovprek in nato moderira - kAj SpEt bRiŠeTe pRiSpEVke?!?

:valjamse:

Ah, jonny, jonny... :aplauz:

P.S. sorry za smajlije, sem pozabil, da bi bil brez njih post veliko bolj resen.