David Guetta na Snežnem stadionu v Mariboru

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
http://www.napovednik.com/dogodek183590_david_guetta__snezni_stadion_pohorje_maribor

cheer.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Že par let nazaj sem se samo čudil (na koncertu).
Samo neki bip-bip elektro stuff.
A je zdaj kaj drugače?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Zanimivo koliko jamranja vedno okoli uspešnih glasbenikov. Guetta, SHM, Bob Sinclar... kak komu omeniš, da bo en od njih nastopal takoj slišiš ''to je samo komercialno sranje''.

A na Guetto v Graz pride 20k folka, ko se govori o ''kvalitetni elektroniki'' pa pride 200 ljudi
tongue-1.gif
Pa je v Grazu Guetta nabijal vse živo, pop hitov je bilo bolj malo, pa še to v kakih remixih.

Imam občutek, da se gre samo za to, da je nekdo preveč popularen in če greš na njegov koncert pač nisi ''in'', ker gre tja tudi 100 kolegov.
 

vanmarkus

Fizikalc
15. mar 2010
1.280
1
36
tam spodaj
slab občutek maš

guetta je bi zelo popularen tudi pred leti in takrat je imel kvalitetnejšo glasbo
pravi house zdej pa.....
in ne govorim na pamet bil sem pred 5-6 leti in bil sem pred letom

dej ti meni povej a guetta zadnja ~3 leta ni komercialno sranje?
če primerjaš z obdobjem pred ~5 leti

btw, če bi se kvaliteta glasbenikov in glasbe gledala s številom obiskov koncerta bi bili med najboljši glasbeniki bieber, gaga in podobni
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.587
9.025
113
Ti, ki si iz Maribora, kdo so tile: Children of Evolution?

Pa kaj če bo snežilo full al pa deževalo? Al pa minus 12?
Majo muda za taki event v takem času
smile-1.gif
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Zanimivo koliko jamranja vedno okoli uspešnih glasbenikov. Guetta, SHM, Bob Sinclar... kak komu omeniš, da bo en od njih nastopal takoj slišiš ''to je samo komercialno sranje''.

A na Guetto v Graz pride 20k folka, ko se govori o ''kvalitetni elektroniki'' pa pride 200 ljudi
tongue-1.gif
Pa je v Grazu Guetta nabijal vse živo, pop hitov je bilo bolj malo, pa še to v kakih remixih.

Imam občutek, da se gre samo za to, da je nekdo preveč popularen in če greš na njegov koncert pač nisi ''in'', ker gre tja tudi 100 kolegov.

2005-2008 SHM je nekaj drugega kot tale stanca. To ti bo povedal vsak zanesenjak, ki je v tistih casih imel rad house.

Bil sem na Axwellu na vseh njegovih nastopih v .si , prav tako Steve Angello 2006 Disconautica in je bila to milina. Prav tako Guetta (bil 2007 v Fun Factoryu). Zanimivo je, da ko sem takrat znancem govoril o teh DJih, so menili, da je to nekje v bazi techna in bum bum oprancev. No, tile so zaj najbol glasni v 55ki, ko zaseka SHM.

Pred 3 tedni sem poslusal Shapeshifters iTunes podcast, kjer je bil gost John Dahlback. Po zasukanem komadu od Axwella - Together, je rekel "uf to so se bili casi , ko je Axwell se delal glasbo". Seveda sta se gostitelja rolala po podu od smeha. Nato ga je vprasal, kaj si misli o nedavni izjavi SHM, da so oni "na novo prerodili house sceno", je rekel da jih seveda spostuje in so zelo talentirani, ampak da je kvaliteta produciranih izdelkov dosti padla napram preteklosti.

Pac, prodali so se za € in naklado, res pa je da so s temi bol simpl komadi ciljali na US trg.
 

B81

22. jul 2007
34.587
9.025
113
Res, če nimaš zadnjega update-a na garminu, nimaš šans, da najdeš....
grin1.gif