Facebook phishing ?

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Dobil v FB box, pa še nikoli slišal za tak način, mogoče je znano vam?

Ivy's Acosta
Pozdravljeni (ime_priimek),
Oprostite za motenje vaše zasebnosti. Sem David McKay, izvršni direktor Royal Bank of Canada, imam poslovni predlog za vas, povezan je z vašim priimkom, poskušal sem vam poslati prošnjo za prijateljstvo, vendar ni bilo dovoljeno, vesel bom, če boste prijazni za več podrobnosti se obrnite na moj e-poštni naslov, je zelo pomemben in bi koristil obema. Hvala za razumevanje. tukaj je moj e-poštni naslov.. davidmckay246@gmail.com
S spoštovanjem
David McKay

V glavnem, nisem zadel na lotu, ne podarjajo nobenih avtov, ne koles ... za kaj gre?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Mene je ravnokar klical s številke: 00 421 49/462 89 52 - helou sr i cal you from Microsoft - ju have problems wit vindofs - NO I DON'T USE WINDOFS on computer fuck off!
 
  • Haha
Reactions: msenjur

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Tale mi ponuja 650.000€ jst pa kolebam a jih vzamem ali ne?!
Ker me je kontaktiral vendar misli, da me ni kontaktiral... o_O
Mislite, da gre za nateg? :sprasujemse:

Jackie Lynch

Jackie Lynch​


Hvala, ker ste sprejeli moje povabilo.

Žal mi je, da sem vas tako kontaktiral. Mislim, da vas nisem kontaktiral. Svojo lastnino podarjam pošteni in resni osebi. Sem nemškega porekla in živim v Franciji. Imam resno bolezen, ki me bo obsodila na smrt. Gre za rak grla in imam 650.000 EUR, ki bi jih rad dal nekomu zaupljivo in pošteno. »Nazadnje, naj to dobro izkoristi, da svojim družinam in ljubljenim pomaga živeti v sreči in miru. Ta sredstva dajem brezplačno, da vam spremenim življenje. Dajem ga, ker je ljubezen do bližnjega temelj mojega celotnega krščanskega življenja.

Zanima me, če ga lahko uporabite za donacijo.