Svetovno nogometno prvenstvo Qatar 2022 / bodi svoj režiser na rtv-slo

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Sem si želel, da grejo Hrvati naprej in delil tvoje mnenje kalbo dokler niso pokazali posnetkov. Golman je šel z razširjenimi rokami in v širokem koraku na napadalca in žogo, ker je videl, da žoge ne bo izbil bo pa s tako postavljenimi nogami napadalec, ki je bil v naletu padel preko njega. Po moje res čista 11 metrovka ko pogledaš iz več zornih kotov.
Škoda, da so Hrvati sedaj samo v boju za 3. mesto, ampak pošteno, niso bili pravi včeraj, če bi bili, jim Argentina ne bi dala še dveh golov po tej 11 metrovki, ampak bi prej sami zabili kakega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Malo. Ker me pa stvari zanimajo bi z veseljem slišal razlago sodnika. Definitivno se pa z optiplexom ne mislim pregovarjat ;)

Na točki ko rečeš, da je bil golman pri miru, verjamem, da si ti pregovarjat ne da....
Očitno si potem slep, drugače ne morem reč, al pa ti tega dogodka resnično nisi videl mogoče kak frame.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Sem si želel, da grejo Hrvati naprej in delil tvoje mnenje kalbo dokler niso pokazali posnetkov. Golman je šel z razširjenimi rokami in v širokem koraku na napadalca in žogo, ker je videl, da žoge ne bo izbil bo pa s tako postavljenimi nogami napadalec, ki je bil v naletu padel preko njega. Po moje res čista 11 metrovka ko pogledaš iz več zornih kotov.
Škoda, da so Hrvati sedaj samo v boju za 3. mesto, ampak pošteno, niso bili pravi včeraj, če bi bili, jim Argentina ne bi dala še dveh golov po tej 11 metrovki, ampak bi prej sami zabili kakega.
O tem da so bli včeraj Hrvati bleda senca tistega kar je blo prot Braziliji ni dvoma. Tud hvala za razlago brez okraskov.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Boš dal video gor, kako po tvoje pr mir stoji?
Da vidimo potem to tvojo razlago?

Skomina by the way razlaga o gibanju? Verjetno je tud on slep?
Ti pa stalno čutiš eno potrebo po sranju. Sem ti že rekel, da se s tabo ne bom pregovarjal. Če pa smanjiš doživljaj, pol pa mogoče.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Ti pa stalno čutiš eno potrebo po sranju. Sem ti že rekel, da se s tabo ne bom pregovarjal. Če pa smanjiš doživljaj, pol pa mogoče.
Doživljaj, ali šaltaš temo.. .Mislim, da ti tekmo gledaš v doživljaju, zato je pr teb golman na miru?
Če bi mu 3promile, bi videl gibanje...

zato me čudi
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Sem prebral post od ribicija in to je blo to. Ti se pejt pa s slepci in ostalimi pridevniki obmetavat s kom drugim, jest te mam čez glavo.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Čisti penal, golman bi lahko šel na žogo, ki jo je igralec streljal pred bližnjim srečanjem, namesto tega se je odločil da gre v blok igralcu, penali v takih situacijah so že bili. Za rdeč karton pa tole ni bilo. Saj se niti ni pritoževal golman nad penalom, ker mu je bilo jasno kaj je naredil. Argentina je včeraj igrala za čisto 10ko, kdorkoli gre z njimi v finale, mu bo proti njim težko igrati. Za razliko od tekme z Nizozemsko, ko so se naivno pustili provocirati večnim provokatorjem, so tokrat igrali disciplinirano kot Nemci, obrambo pa parali kot prava južnoameriška ekipa. Od prve tekme dalje so nenormalno zrasli kot ekipa, kot da jim je končno postalo jasno, da ne morejo samo gledati Messija kaj bo naredil, ampak da morajo igrati kot ekipa. Hrvaška je dobro igrala proti Braziliji, ki je sicer na igrišču izgledala boljše, sicer pa nič posebnega čez prvenstvo, proti Belgiji so imeli srečo ker Lukaku iz ladje ne bi trofil niti morja, kaj šele gola, proti Japonski so zmagali šele po penalih... glede na vse skupaj, jim je polfinale nenormalen uspeh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: pleXwriter

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Hrvati so se očitno proti Brazilcem spraznil in ni blo energije za igro proti še enemu boljšemu nasprotniku. Plus vsega je Messi svojim izbil iz glave podcenjevanje. Ta generacija Hrvatov pod Modričevim kapetanstvom mi je všeč.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Pa že prej proti Japonski so igrali 120 minut plus penali, rotacij pa skorajda ni bilo. Dejansko so se verjetno skurili... Modrič je šel 12 min pred koncem ven, prelaufal v tem času 8,3 km!! Kar je precej malo. Brozović je na eni tekmi prelaufal okrog 17 km