Svetovno nogometno prvenstvo Qatar 2022 / bodi svoj režiser na rtv-slo

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
948
113
Titograd
Kane je daleč najboljši izvajalec penalov med angleži, v bistvu je nasploh eden najboljših... vedno polvisoka do visoka žoga levo in vedno gre not... do danes
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.651
3.908
113
Kane je daleč najboljši izvajalec penalov med angleži, v bistvu je nasploh eden najboljših... vedno polvisoka do visoka žoga levo in vedno gre not... do danes
Še enkrat nima to veze, dvakrat ni dobro da strelja isti igralec... Psihološka fora.
Živčnost se je videla, ko je nastavil žogo, potem jo je šel še enkrat popravljat.


Škoda, sam osebno bi rad videl 11 metrovke.... still nora tekma.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.651
3.908
113
Tudi jaz sem navijal za njih. So včeraj dosti več pokazali kot Francozi.
To pa niti približno ni res, francozi so dosegli dva gola iz igre.... Edin gol, ki so ga Angleži dali je bil iz penala, drugega pa falili...
Iz tega prvenstva je jasno, da posest žoge ne pomeni nič, če ni realizacije. Za ekipo katera ne da nobenega gola iz igre, ne morš rečt da so pokazali več.
 
  • Všeč mi je
Reactions: danielt

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.484
818
113
Ah, Angleži. Leta 1982 so bila na svetovnem prvenstvu velika pričakovanja za tekmo Anglija : Zahodna Nemčija. Ta se je končala z 0:0, kar ustreza dogodkom na igrišču (0). Angleški selektor je po tekmi izjavil, "Za dobro tekmo potrebuješ dve dobri moštvi." In ta večvrednostni kompleks vlečejo od prej in še naprej.

Pa ni treba gledat, izpadli so v skupinskem delu.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.999
3.750
113
Ljubljana
hmpg.net
1670774494988.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

gr69

Guru
15. dec 2009
11.313
2.410
113
še v SLO - ampak komaj
Tudi jaz sem navijal za njih. So včeraj dosti več pokazali kot Francozi.

Ne drži čisto …

Francozi so več pokazali.

A - pa dajmo temu reči “javnost”, ki spremlja malo bolj resno spremlja nogomet, je bila večinoma na strani Angležev. Celo jaz - pa jih načeloma ne maram.

Poraz pa gre na račun Southgate-ja - moral bi “prepovedati” streljati Kane-u - razlog je zgoraj naveden.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.484
818
113
OK, samo te luzerji so taki že pol stoletja - in ves čas se trkajo po prsih, kako so najboljši in oh in sploh. Vse ostalo sprejmem, ampak tako nesimpatičnih luzerjev ne najdeš zlepa. Hujši so od one tune, ki je hotela biti Calvo.