Dash cam - spet

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Se ta kit lahko že kupi?
Spisek držav, kjer deluje
UP04 Delovanje.PNG
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.966
5.161
113
Kdo uporablja parking mode? (praznenje akumulatorja?)
Če ima integrirano baterijo potem si dober za večino dneva (mi 70 je zdržala nekje od 4 popoldan do 7 zjutraj v zimskem času). Če jo vežeš na varovalko katera je samo na acc pod napajanjem pa nimaš se česa bati. Imas pa tudi pretvornike kateri se sklopijo, ko zaznajo da voltaza akumulatorja preveč pade.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Jaz imam vklopljen parking mode, original vmesnik izklopi pri nizki napetosti akumulatorja.
Do sedaj še ni bilo nobene težave z akumulatorjem, kamera je bila vedno pod napajanjem.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jaz sem imel pri enem od prejsnjih avtov problem, ko je kamera bila krivec, da je akumulator padel pod doloceno kapaciteto... Sicer je vzigal normalno... le iStop sistem ni deloval ... Potem sem nabavil dodatno zascito, ki izklopi, ko napetost akumulatorja pade pod nastavljeno vrednost ... Pri zdanjem avtu pa sem kupil dodatno baterijo, ki kamero napaja nekje do 12 ur ... Imajo pa tudi vecje batery pack-e ... kjer drzi tudi dlje...


 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Nekaj praktičnih vprašanj:
1. kako dolge posnetke imate 1,3,.. minut?
2. kako 'zaklenete' želeni posnetek voice comand, gumb na kameri, ga ni možno zaklenit, ...
3. kako potegnete posnetke dol. pc in na njega priključite kamero, preko tel. potegnete dol zaklenjene, izbira,/brskam med posnetki
4. kako veliko kartico imate
5. koliko je velik 3 min file. kaka je resolucija
6. koliko časa uporabljate dash cam

Jaz
3 min
pritisnem gumb na kameri. na posnetku se to vidi.
priključim na PC in dol potegnem zaklenjene
34gb (kamera ne omogoča večje. cca 4 h posnetkov)
cca 280 Mb. resolucija FHD
12 let
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.966
5.161
113
Jaz sem preko aplikacije na telefonu prenasal iz kamere preko wifi, 32gb kartica. Nisem pa nič zaklepal, ker ponavadi sem imel krajše poti kot pa bi prepisal celo kartico.

Mislim pa da sem jo imel 2 leti, potem pa prodal skupaj z avtom. V novega pa je še nisem vgradil.

Screenshot_20230804_191648_Gallery.jpg
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Nekaj praktičnih vprašanj:
1. kako dolge posnetke imate 1,3,.. minut?
2. kako 'zaklenete' želeni posnetek voice comand, gumb na kameri, ga ni možno zaklenit, ...
3. kako potegnete posnetke dol. pc in na njega priključite kamero, preko tel. potegnete dol zaklenjene, izbira,/brskam med posnetki
4. kako veliko kartico imate
5. koliko je velik 3 min file. kaka je resolucija
6. koliko časa uporabljate dash cam

Jaz
3 min
pritisnem gumb na kameri. na posnetku se to vidi.
priključim na PC in dol potegnem zaklenjene
34gb (kamera ne omogoča večje. cca 4 h posnetkov)
cca 280 Mb. resolucija FHD
12 let

1 min
zaklep s pritiskom na gumb na kameri
prenos preko wifi na telefon
128 gb
100 mb /1 min
2 leti
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.978
113
EU
Posnetki so minutni. Zapomnim uro dogodka in snamem prek wifija doma na kavču.
Je gumb za označit posnetek, vendar ga ne pritiskam, ker je komplicirano med vožnjo. Za osem ur je posnetkov gor.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Nekaj praktičnih vprašanj:
1. kako dolge posnetke imate 1,3,.. minut?
2. kako 'zaklenete' želeni posnetek voice comand, gumb na kameri, ga ni možno zaklenit, ...
3. kako potegnete posnetke dol. pc in na njega priključite kamero, preko tel. potegnete dol zaklenjene, izbira,/brskam med posnetki
4. kako veliko kartico imate
5. koliko je velik 3 min file. kaka je resolucija
6. koliko časa uporabljate dash cam

1. 1 minuto
2. Ponavadi ne zaklepam… je pa ob strani gumb za “manual recording” in v nastavitvah se da nastavit, da take posnetke “zaklene”.
3. Vecinoma preko aplikacije ali preko “webviewerja” … Ce hocem presneti vec posnetkov, pa vzamem ven kartico in presnamem na racunalniku ali tablici
4. Na zacetku sem imel 64GB, pa se je nanjo shranilo premalo (prednja in zadnja kamera)… zato sem pred kratkim vzel eno 256 GB…
5. Velikost datoteke je pri enominutnem posnetku za sprednjo kamero okoli 190MB (4K (3840 x 2160) @ 30 fps), za zadnjo pa okoli 80MB (Full HD (1920 x 1080) @ 30 fps)
6. Ze kar nekaj let … vec kot 10… (… razlicne kamere (najveckrat BlackVue)… v razlicnih avtomobilih…. >> https://youtube.com/playlist?list=PL8j5ULludGHD3Fd0PS6yrNGqvfpDuf_jJ