darilo za dveletnika

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
štamplijk ne!!

Kupi mu voščenke (..se da dokaj na 'lahko' risat z njimi!) in kako pobarvanko..res da je malo kmalu bo pa vsaj malo kracal po njej - slej kot prej mu bo prišla prav.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
KSZ

Vsi otroci imajo PREVEEEEEEEC igrac. Tako da najbolje bo, da se otroku kupijo kaksne lepe oblekice. Tudi otroci so veseli lepih cunj, sploh ce mu mami rece - O KAKO SI LEP......
wink-1.gif


Moj glas gre za obleke ali pa kaj uporabnega (recimo komplet za risanje...)-.. Samo igrac ne.

LP
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ja, se strinjam, da je igrače zdej že brezveze kupovat....itak mu bodo drugi najverjetneje en kup igrač dal, flet majo pa že tko mejhen. Mislim, da bo padla varianta barvice pa mogoče nekaj zraven v tej smeri. Sem razmišljala o tistih malo bolj debelih barvicah, pri katerih se težje zlomi konica, pa kak šilček za te barvice zraven.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Moja tamala je bila ful vesela flomastrov (tisti ki gredo z vodo stran) pa vodenke (barve). Z vodenkami napaca celo mizo ampak gre vse stran. Vcasih se z kockami igra, tiste tavelike. Pa kaksne lepe cevljcke tudi rada vidi.
Igrace imamo pa 3/4 v kleti pospravljene ker jih enostavno nimamo kam dati, pa tudi tamala se ne igra z njimi. Ima nekaj svojih igrac ki jih redno uporablja, ostalo samo gneco dela.

LP
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Knjiga se mi zdi dobra ideja. Takšna s trdimi in debelimi platnicami in zelo pisana, da ga bo pritegnila.
Kaj takšnega recimo:

klik

Ali pa kaj takšnega, zvočna knjiga, to bo zagotovo zanimivo za otroka

klik
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Slabe izkušnje?
evil.gif

drugačnih niti e moreš imeti.

naša (čez mesec bo tri) zdaj riše s temperami:

tempere
voda
čopič
'mala'

=

'zanimiva' kombinacija. Samo ni kaj..dobila jih je, zdaj bi pa 'lišala'.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ce ze knjigice, so lepe v SPARu take sestavljanke, res lahke za sestavljat. Pa iz zelo debelega kartona so. Moja tamala ima 2,5 let pa jih sama sestavlja. Stanejo pa manj kot 10 EUR.

LP
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ko smo bili mi mali so nam dali drvo in kos špage, ker ni bilo denarja. Sami smo prišli do zamisli, da bi lahko bil tisto kamion, le povezat ga je bilo treba s špago in ga vleči po hodniku. Danes otroku prinesejo že sestavljen avtomobil, v roke pa mu potisnejo komander, tako da lahko sedi in avto gre sam. Potem se pa sprašujemo zakaj so današnji otoci tako neumni, brez idej, lenuhi,...
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
moja 2 nečaka in ena nečakinja imajo vsega dovolj. pa so bolj zadovoljni z mojo čokolado, kot pa če jim kdo drug kaj kupi
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Tak je to pri nas, priznam. Ni kaj dosti navdušenja. Tamala je dobla za novo leto samo doma za pribl. 250-300 evrov robe(malih stvari, edina večja stvar je bil radio za 70 evrov). Od oka, nimam pojma, pa ni blo niti tak ful navdušenja. Ko pa je bila mala, pa je bila vesela biločesa...
Bolje je kupovat manj.