vprašanje za moške - darilo za vas ??

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
grin1.gif
 

jancha

Zelenc'
1. feb 2010
17
0
1
ja drži da sm študentka in mam zard tega mal manj dnara kot če bi že bla nekje v službi
frown-1.gif

glede darila pa sm letos čist brez idej ker se izmika pogovoru o svojem rojstnem dnevu ...tk da res nevm kva bi kupla....pol pa je še problem da ima že res polno vsega in še mu je zard tega kj kupit
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.921
3.035
113
Citat:
Uporabnik jancha pravi:
ja drži da sm študentka in mam zard tega mal manj dnara kot če bi že bla nekje v službi
frown-1.gif

ne se s tem preveč tolažit da ne boš slučajno potem razočarana. Glede na sedanji študentski standard.
evil.gif
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.881
96
48
mb+ -20km
Citat:
Uporabnik jancha pravi:
ja drži da sm študentka in mam zard tega mal manj dnara kot če bi že bla nekje v službi
frown-1.gif

glede darila pa sm letos čist brez idej ker se izmika pogovoru o svojem rojstnem dnevu ...tk da res nevm kva bi kupla....pol pa je še problem da ima že res polno vsega in še mu je zard tega kj kupit
Za moškega večjega darila kot zelo dober sex ne obstaja(ob predpostavki,da ima že res polno vsega),po možnosti,da mu izpolniš
kako skrito sexualno željo,pa ne rabi bit glih trojček zdaj
grin1.gif
.
Sigurno veš za kako njegovo skrito željo in mu do sedaj pač nisi mogla je izpolnit,mogoče je sedaj čas,da mu jo.
Fajn praznujta
zmaga.gif

Lp.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.161
4
38
Maribor
Zakaj bi pa morala kaj kupiti, če pa mu lahko narediš prav fajn večer brezplačno oz. z minimalnimi stroški.

Nabavi peninco, masaža s kakšnim eteričnim oljem (lahko tudi navadno olje za telo), sex, mogoče mu izpolniš kako skrito željo, ali pa počneta nekaj kar ne prav pogosto. Pač eno večer ga razvajaj.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.231
4.712
113
Pojdita nekam skupaj... Mogoče na kako razvajanje v dvoje v kake terme (ups, to je mogoče bolj za nas stare). Potem bo sledilo še tisto, kar je bero1 napisal...
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.881
96
48
mb+ -20km
Glede na to,da piše,da ni glih pri denarju,si lahko vse in še več kot v termah doma privoščita,samo malo iznajdljivosti,pa bo.
 

avantgarda

Pripravnik
13. mar 2008
186
0
16
Steklenica viskija, kakšna knjiga, vstopnica za koncert,... ne nujno v tem vrstnem redu. Zveni dolgočasno,vem, a je najbolj uporabno, kar za nekatere druge stvari, ki jih dobiš v dar ne morem trditi.
 

Kiara

Pripravnik
1. feb 2010
232
0
16
Bled
Citat:
Uporabnik Morphey pravi:

masaža s kakšnim eteričnim oljem (lahko tudi navadno olje za telo), sex, mogoče mu izpolniš kako skrito željo, ali pa počneta nekaj kar ne prav pogosto. Pač eno večer ga razvajaj.

Jaz mojega
srce-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
na temo:

Enostavno rufni njegovega best frenda in ga prosi za nasvet.
Rufni njegove 3 frende, in pol zberi najbolj primeren predlog; vnaprej ti svetujem zberi butastega ker tistega bo najbolj vesel.
In ja blurej predvajalnik je pomemben za razvoj moškega in tisti drugi igralni xbox plošček je res stvar brez katere negre.

Enako je naredila moja, ni večjega presenečenja, ko dobis nekaj kaj si ers zelis od
nekoga ki ves da nima pojam o tem...

Sicer pa povej kake hobije ma, možnosti mas miljon.

Če je usekan na GSM-e, mu kupis (če še nima) 8gb kartico, če je nor na računalnike pol mu kupiš kako hudo miš,
opazj njegove interese, in pa: KAKA PUNCA SI DA TO SPRASUJES NA INTERNETU?!
Sem ded pa vem za vsaj 2 darili ki si ju moja zeli... Sram te bodi.

Če pa nisi pri kešu pa ga enostavno pelješ na njegov najljubsi fasfood (burger, burek, kebap), doma odpreta
flaso vodke in se ga pribijeta, kaj pa pol sledi pa resnično upam da nebos vprašala v novi tvoji temi...
 

Avian

Pripravnik
7. sep 2007
359
0
16
ej če mi moja to nabav sm vesel, pač obožujem take neumnosti ...

tak da ... to je zame odlično darilo.

lp Avi
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
LOL, nimas idej, nimas denarja,.....

dober je ta tvoj tip, da ze 3 leta vztraja s tabo

Primitivno.

potem pa on nam tupi kak se mi obnašamo do drugih ( garner in podobni )
bonk.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ko ti pa zmanjka idej, mu pa prodaš svoj avto za neverjetno ugodno ceno...
hysterical-1.gif