vprašanje za moške - darilo za vas ??

jancha

Zelenc'
1. feb 2010
17
0
1
ojla
men pa zanima kva si moški želite za rojstni dan?? kaka darila so vam zakon, všeč....?
grin1.gif

sj se mi je pojavu probelm da ima moj fant s katerim sva skupi že 3 leta ta vikned rojstni dan, jaz pa sem ostala čist brez idej kva mu kupit
uf-1.gif
do njegova rojstnega dneva pa je še sam 2 dni
torej fantje kva si želite za rojstni dan??? rabim ideje tak da se kr razpište kaka darila vam kupit..dobrodošle tut izvirne nevm kake ideje ....
grin1.gif

p.s. tudi ženske povejte kake ideje
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Da si žena privošči 3 dni toplic in me pusti samega doma.

in predvidevam, da te ne kliče iz toplic vsakih 5 min
smile-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.650
249
113
Citat:
Uporabnik jancha pravi:
ojla
men pa zanima kva si moški želite za rojstni dan?? kaka darila so vam zakon, všeč....?
grin1.gif

sj se mi je pojavu probelm da ima moj fant s katerim sva skupi že 3 leta ta vikned rojstni dan, jaz pa sem ostala čist brez idej kva mu kupit
uf-1.gif
do njegova rojstnega dneva pa je še sam 2 dni
torej fantje kva si želite za rojstni dan??? rabim ideje tak da se kr razpište kaka darila vam kupit..dobrodošle tut izvirne nevm kake ideje ....
grin1.gif

p.s. tudi ženske povejte kake ideje

Najbl pomembna zadeva je koliko € si pripravljena odštet.
 

jancha

Zelenc'
1. feb 2010
17
0
1
glede dnarja niam glih namena kva preveč odštet reæmo tam nekje 25-30€ ...kr sm mal bolj na suhem z dnarci
frown-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.650
249
113
uf... kaksen hud after shave recimo od loccitaina... je okol 25€... pa tud že kakšno majco z dolgimi rokavi bi dobila za ta denar...
 

Fiat007

Fizikalc
1. apr 2009
1.065
0
36
43
Gorenjska in okolica (Bled)
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
LOL, nimas idej, nimas denarja,.....

dober je ta tvoj tip, da ze 3 leta vztraja s tabo

Dober je Alter, da še vztraja s tabi
rolleyes-1.gif


ON:
Predlagam kakšen bon za BigBang, mogoče kakšno razvajanje v privat savni, masaža, kak adrenalinski park,...
Odvisno kaj rad počne
 

grajbos

Fizikalc
23. mar 2009
2.098
0
36
Zaj pa si res padel pod vsak nivo...
Ali res misliš, da se gre vsem za to, da ima tip ali tipica keša ko smetja? Marsikdo čisto lepo živi ob normalnih dohodkih...

Kot je nekdo napisal, ne nastavljajo vsi riti za dobro plačano službo...
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik jancha pravi:
ojla
men pa zanima kva si moški želite za rojstni dan?? kaka darila so vam zakon, všeč....?
grin1.gif

sj se mi je pojavu probelm da ima moj fant s katerim sva skupi že 3 leta ta vikned rojstni dan, jaz pa sem ostala čist brez idej kva mu kupit
uf-1.gif
do njegova rojstnega dneva pa je še sam 2 dni
torej fantje kva si želite za rojstni dan??? rabim ideje tak da se kr razpište kaka darila vam kupit..dobrodošle tut izvirne nevm kake ideje ....
grin1.gif

p.s. tudi ženske povejte kake ideje

Jaz sem bil recimo zelo vesel Diesel spodnjih "gat"
smile-1.gif
- boxer.
Tako, da sem si šel potem še sam dvoje kupit.
Imajo precej odbite modele in zelo kvalitetne so.
Imajo jih v Midas-u.
c9yn-qla-52b-3.jpg
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
ksz

Mislm svašta, Evrokrat sorry ampak to je zame podn od podna ta tvoja izjava. Jao !!! Lej ko sm js še študirala, mi je blo tudi 10€ velik, kaj 10, 5€ mi je blo bogastvo in sm bla vesela, če sm mela v denarnici za avtobus, sendvič pa kakšno kavo...Mogoče je ona tud študentka, mogoče je brezposelna in ji tud 2€ ogromno pomenta... Ne morš take pisat no!

Avtorici; tko k so ti rekl kakšn bon za BigBang, ali pa EnaA.com se mi zdi da se tud da zment (nism zihr), al pa ga pelješ v kino pa pol na kakšno pijačo -koktejl ipd., če rad bere kakšno knjigo, kupiš to, ali pa kak DVD (čeprav to itak se zdej vse sname z neta, ampak enim vseen dost pomen če majo original)...
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Odvisn kaksn je model... a je techno gadget freak, al je rad lepo oblecen, al rad dobro je, al mu je avto vse, al je film freak, audio freak, sportni tip?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.650
249
113
pa tud mogoče ne pomeni vsem samo denar, in jim je bolj vseeno koliko namenijo za darila. in je darilo bolj formalnost kot pa neko kupovanje naklonjenosti.
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Citat:
Uporabnik jancha pravi:
ojla
men pa zanima kva si moški želite za rojstni dan?? kaka darila so vam zakon, všeč....?
grin1.gif

sj se mi je pojavu probelm da ima moj fant s katerim sva skupi že 3 leta ta vikned rojstni dan, jaz pa sem ostala čist brez idej kva mu kupit
uf-1.gif
do njegova rojstnega dneva pa je še sam 2 dni
torej fantje kva si želite za rojstni dan??? rabim ideje tak da se kr razpište kaka darila vam kupit..dobrodošle tut izvirne nevm kake ideje ....
grin1.gif

p.s. tudi ženske povejte kake ideje

Kot je že bilo napisano, kaj od kozmetike (parfumček, after shave,...).

Pa glej, da bo vonj tebi všeč. Saj se boš posledično plazila okoli njega kot mačka okrog vrele kaše...
grin1.gif


p.s.
Na mnenja debila Evrokrata pa se ne oziraj. Vsi vemo, da je bedak...