Danes v Delu

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Ce se mi kakšen genij z avtom začne limat na rit, po par 100 metrih dam desni smernik in se pomaknem k robu, pa nej gre on dalje.

Mi je pa vsec ko vidim da nekateri vozinki se sami pomaknejo na desni rob, tako da jih lažje prehitis, tako da pohvale le tem,če ne drugega , zato ker vedo zakaj so vzvratna ogledala na avtomobilu.
Opazam pa tudi to prakso na AC, k se pomaknejo recimo na prehitevalnem pasu skrajno desno do črte in čakajo da greš mim. Sej ne rečem, placa je dovolj, a nikol nemores biti prepričan da se je res umaknil tebi in ni pač zasanjal tja... čeprav dans mi je en ata kar mahu da naj ga prehitim na AC ( k se je umaknil tako kot opisano zgoraj) , faca "ata" je bil
grin1.gif

Ja jst tud drugač se umikam bl na desno črto če se kak motorist prbližuje! Mi je pa lan en na kačjih ridah k sm se pelu po tastari na morje tko lepo zapru pot v S ovinku.....sam mim mene pa na centimeter mim levga blatnika pred mene pa žlajfat v ovink...jst pa sam iz 3je v 2go pa do konca v ovink za njim na počez....prov prvošču bi mu da bi se mal podrajsu! [censored]čič en...še nč jasn mu ni blo kje žvižgal za njim ma če ni blo na pou metra!
evil.gif
 
Nazadnje urejeno: