Dacia Jogger

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.966
5.161
113
Imaš nameske luksuzne znamke kot so Lexus, Infinity, Acura ali športne Mitsubishi, Nissan, Subaru... odvisno katerega femboya vprašaš.

Na splošno pa se smartra Toyota - Honda - Suzuki za trojico.
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
Daj še kaj napiši... Če kaj res ni ok.

Sedeži so OK? Vozil sem dusterja, pa mi ne sedejo (+enako je ugotovila žena).

Lega? (btw: ne pričakujem gokarda) Se fajn gunca?

Hrup? Se radio pri 130 še sliši? :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.342
3.432
113
Moj rek je Renault crkne ampak ne obstoji kar se za nemške kripe ravno ne morem reči.

In imam več km z volkswageni za seboj kot Renaulti.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
prav privoščim ti kakega talismana, espaca ali kak drug približno moderen renaultov "izdelek", da boš razumel pomen besede kripa

p.s. renault je edina znamka, ki sem jo kupil več kot enkrat, z njimi naredil največ km v življenju in so avtomobili s katerimi sem imel najmanj problemov
 
  • Haha
Reactions: novaa

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.342
3.432
113
prav privoščim ti kakega talismana, espaca ali kak drug približno moderen renaultov "izdelek", da boš razumel pomen besede kripa

p.s. renault je edina znamka, ki sem jo kupil več kot enkrat, z njimi naredil največ km v življenju in so avtomobili s katerimi sem imel najmanj problemov
Imel Talismana 3 leta, bencinca 1,6 Tce z 200ps.
Nobene okvare v 60 000 km mojega vlasništva.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Daj še kaj napiši... Če kaj res ni ok.

Sedeži so OK? Vozil sem dusterja, pa mi ne sedejo (+enako je ugotovila žena).

Lega? (btw: ne pričakujem gokarda) Se fajn gunca?

Hrup? Se radio pri 130 še sliši? :evil:
Men so sedeži OK, ženi so bili v Mondeu boljši. Ko se vozi zadaj, po 2h vožnje jo začne boleti križ. Meni so spredaj in zadaj OK.
Definitivno slabši kot prej v Fordu

Če voziš normalno, potem ni preveč nihanja v ovinkih. Za norenje ne morem komentirat, ker je preveč prometa trenutno na cestah...
Za zvok pa ne morem komentirat, ker sem 10 let + vozil same dizle in je že motor tukaj tuk bolj tišji in se veter bolj sliši...
Na avtocesti dobro pelje, sem mislil, da bolj plesal...
Sam multimedia je basic, vendar v navezi Android Auto, meni pokrije vse potrebe.
Minus: zaradi velikih prtljažnih vrat sem moral menjati nosilec za kolesa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in Zanzibar

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Javi čez čas kako je z korozijsko zaščito (podvozje itd).

Me zanima....ne da na kaj namigujem!
 

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Je kdo dejansko vozil to čudo? So sedeži ok? Hrup pri npr. 130 km/h?
Se "gunca" po ovinkih?
Zdravo jaz imam Dacia steway 1.5dci letnik 15,in lahko povem da sem zadovoljen znjim,je res da je bolj hrupen na avtocesti,po ovinkih je stabilen,tudi pospeške ima dobre.Opravil sem že tesno vožnjo z novo dacio in lahko rečem da so veliko naredili na udobnosti ,zatesnitev kabine in elegance.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Verjetno je mislil na dCi160 v kombinaciji z EDC menjalnikom.
Poznam enega točno s tem motorjem in mrnjalnikom, motor in menjalnik delata ok, ampak crkuje pa vse okrog, šipe dol padajo, imitacija aluminija se vseposod lušči, volan se lušči, črički v armaturi, r link se zatika, light showi.... vse to pri manj kot 2 letih starosti.
 
  • Wow
Reactions: sajkek