Da vidmo kolk ste hitri

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
hehe, če ma kdo doma mehanski pisalni stroj z ugrezom 1 cm, kaka Olympia... Naj se štopa, pa šteje napake.

Ojoj, spomini na srednjo šolo...
Je še kdo tolkel po taki lepotici?
srce-1.gif


IMG_1657.jpg

Mitzy mogoče?
smile-1.gif


In f in f in f in nič in j in j in j in nič in f in j in f in j in nič!
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
O ja, smo smo.

fa fa fa fa....
smile-1.gif


Ne resno...to je blo men mučenje...ker sem se navadla gledat, tršica to pogruntala in me pri testih nadzorovala, ker je bla ena napaka (slab odtis črke) ena ocena dol, si lahko misliš.

Cel stres...samo potem smo enkrat zadost dobr nabijal, pa je bilo.

Pa ful so prsti bolel
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
lol

se spomnem prvega testa. Sedel v prvi klopi...
Po nareku odtipkamo prvo, drugo vrstico, sredi tretje se od zadaj sliši "šmrc, šmrc"
Čez nekaj trenutkov sošolka steče ven iz razreda, vsa rdeča, objokana. Ve namreč, da je po 5. napaki ocena nezadostno.
smile-1.gif

Heh, fazanka, kaj češ.
smile-1.gif


Mi smo meli pa profesorja za strojepis. Model je točno vedel če gledaš pod prste, ne vem a je iz tempa tipkanja vedu al kaj... Ker neka logika v tem je - če gledaš pod prste, nekaj besed natipkaš hitro, pa se zaustaviš, da najdeš besedilo na predlogi, nato spet odtipkaš itd...
Mislim, da še vedno nekje hranim učbenik Strojepis 1. Je bla boljša zadeva kot vsi sedanji programčki. So bila še navodila, kako mora sekretarica (!) pravilno sedeti, kakšen stol mora imeti, pa razgibovalne vaje...
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Se strinjam, tist za učbenik. Moj je kar nekaj krožil okrog, potem pa enkrat ni znal več domov.

No, jz v jok nisem padala, samo ker sem nekak imela povprečno oceno grozljivo nizko, me je resno skrbel, kaj bom, če fašem popravca (iz strojepisja...omg
bonk.gif
), ker kako hudiča nej človek ne bo živčen, če si pa živčen, pa mim klofaš.

Sam se je brez tega izteklo
cheer.gif


Ekonomska?
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Ja sam to je res, bol ko razmišljaš, da ne smeš zaj., prej boš kiksnil. Jaz sem vedno mel dobre ocene pri tem. Je pa tut odvisno od smeri - ekonomski tehniki smo mel manj strogo vse skupaj kot upravni tehniki. Sploh smo meli strojepis le dve leti, od tega drugo leto na računalnikih. Upravni pa so imeli se mi zdi da vsa štiri leta.

Ja seveda Ekonomska...
smile-1.gif
 

magnum

Pripravnik
31. avg 2007
230
3
18
Lp.

Ko se "na pamet" naucis od crke 'u' dalje, gre
smile-1.gif


Srecno, jZ


edit: Ok, zdaj je ze 2.73
328123-fast.jpg
 

Priponke

  • 328123-fast.jpg
    328123-fast.jpg
    11,7 KB · Ogledi: 128
Nazadnje urejeno: