Čudna situacija

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Citat:
Uporabnik PiLLLe pravi:
Poglej, ce ti je osnova jasna se bos ze pred vstopom v krizisce znasel. Ce znas opazovati promet, lahko tudi naredis situacijo tako da ti ni treba upostevati znakov, saj hitreje razmisljas od ostalih. Jaz npr ze preden vstopim v krizisce nahitro pregledam znake, in ocenim ostale voznike, s kako hitrostjo se mi priblizujejo in kam mislijo nadaljevati voznjo. Tako predvidim njihove poteze, in lahko zvozim na prednostno cesto z stranske, brez da bi se ustavljal.
Tisti ki pa osnov nepoznajo, se pa tako ali tako v prometnu neznajdejo in jih vidis stati sredi krizisca, ceprav so na prednostni cesti, ali pa se ustavijo na koncu pospesevalnega pasu itd. Promet in voznja sta procesa ki zahtevata aktivno razmisljanje in zato je pomembno da smo prisebni med voznjo.

a gre vse to s telefonom v roki?
tongue-1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Tole krizisce je verjetno kar lep primer stanja na nasih cestah. Eni mislijo da so sami na cesti. Koliko totalk je ze bilo, odkar so postavili semafor? Verjetno je en kup enga mahanja, ampak sej pravijo da imamo kvalitetne avtosole. Sam kar se dogaja na cesti, so nekatere dobile izpit z ******. Kolikokrat se je zgodilo, da oseba ( da ne bom izpostavljal spola ) NI pogledata ama, ampak AMA popolnoma nic in BUM na cesto
crazy1.gif
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Meni gre bolj na [censored] to da sem kot oseba ki je dnevno na cesti vec kot 6 ur ze ostal brez izpita, a taki retardi ki pa dejansko ogrozajo promet, nikoli policistov nevidijo, kaj sele da jih ustavijo. Torej smo na udaru mi ki ceste poznamo, znamo reagirat predvidevat itd itd....