Croatia zavarovanje Slovenija.

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Ker nekaj avto menjavam sem zavil do enega posrednika in mi je naredil izračun za zavarovanje pri tej zavarovalnici.
Kritje kasko in kombinacije jaz sem v najvišjem bonusu za avto z 200 KS in novo nabavno vrednost cca 37000 eur je premija samo 660 eur na leto.
Kritja pa naj bi bila ista kot pri Savi.


Je za zaupat Hrvatom??
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Višine premije so res nizke oz. veliko nižje od konkurence ampak kako se pa zadeva obnese v praksi pa se bolj kot ne še ne ve...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
No sem sam preveril na hrvaških forumih pa jih kar priporočajo, tako da mislim da se izplača izkoristiti prva leta dokler bodo še poceni.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
No sem sam preveril na hrvaških forumih pa jih kar priporočajo, tako da mislim da se izplača izkoristiti prva leta dokler bodo še poceni.
Da malo obudim...

Tudi jaz sem danes dobil najugodnejšo ponudbo od Croatia zavarovanja, in sicer slabih 200€ manj bi plačal pri njih za boljša kritja.

Ima že kdo kakšno izkušnjo z njimi, predvsem z uveljavljanjem kaska? Rečeno je bilo, da lahko peljem avto kamorkoli, kjer lahko izdajo račun.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Ima že kdo kakšno izkušnjo z njimi, predvsem z uveljavljanjem kaska? Rečeno je bilo, da lahko peljem avto kamorkoli, kjer lahko izdajo račun.
Ja, zdaj je pa preteklo že kar nekaj vode odkar so pri nas in lahko rečem da "so far so good". Ni nekega odstopanja od ostalih bolj poznanih zavarovalnic, zadeve so načeloma povsem OK kar pa ne seveda ne daje nobene garancije v smislu da ne more priti do kakšnih komplikacij, sploh pri bolj nepovprečnih / nenavadnih primerih. Pri sami prijavi škode in uveljavljanju kaska zaenkrat še ni bilo težav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Ja, zdaj je pa preteklo že kar nekaj vode odkar so pri nas in lahko rečem da "so far so good". Ni nekega odstopanja od ostalih bolj poznanih zavarovalnic, zadeve so načeloma povsem OK kar pa ne seveda ne daje nobene garancije v smislu da ne more priti do kakšnih komplikacij, sploh pri bolj nepovprečnih / nenavadnih primerih. Pri sami prijavi škode in uveljavljanju kaska zaenkrat še ni bilo težav.

Delas tudi za njih zavarovanja?

Ce ja se lahko kaj vec pomeniva preko ZS?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Sedaj uradno,

Croatia zavarovanje d.d., se poslavlja iz SLO trga, vse ki imate tam zavarovanje naj ne skrbi,
saj bodo škode še naprej krite, oz. bodo verjetno slej kot prej nekateri drugi SLO zavarovalnici
"prodali" portfelj in obdelavo škod naprej...

Minusa ne moreš delat v nedogled, slej kot prej želijo grdi - grdi lastniki tudi kaj plusa imeti.