Covid-19 Covid-19 Švedska zgodba

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Imas vir? Namrec, kako se potem razlozi padajoce stevilo ukuzb in mrtvih na Svedskem?
Da ne testirajo, Švede pa čez mejo tudi nihče ne spusti. Da pa epidemiolog laže kot pes teče pa je bilo jasno od vsega začetka in njegovih natolcevanja o kolektivni imunosti. Dokazano X krat.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Da ne testirajo, Švede pa čez mejo tudi nihče ne spusti. Da pa epidemiolog laže kot pes teče pa je bilo jasno od vsega začetka in njegovih natolcevanja o kolektivni imunosti. Dokazano X krat.
So potem tudi nehali steti mrtve? Namrec stevilo mrtvih jim je upadlo enakosorazmerno s stevilom novookuzenih.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Da ne testirajo, Švede pa čez mejo tudi nihče ne spusti. Da pa epidemiolog laže kot pes teče pa je bilo jasno od vsega začetka in njegovih natolcevanja o kolektivni imunosti. Dokazano X krat.
Toliko o credni imunosti:


Upam, da bo kmalu konec ustrahovanja, da dolgotrajne imunosti ni.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Verjetno zato, ker bi kljub svojemu mišljenju moral ostati v karanteni
Saj pa je bil dol nekaj tednov?
Torej bi zadevo ''zrihtal'' takoj ob prihodu, bi bila cela družina imuna in bi potem lahko celo dal plazmo ali kaj že dajejo.
V glavnem, tip po netu serje, kako je vse to en nateg, hkrati pa ******* nad neodgovorneži, ki žurajo zraven njega in ga lahko okužijo in dela vse živo, da se ne okuži, recimo zapre familijo v avto na trajektu. Jaz recimo zelo pazim na zadeve, ampak smo vseeno bili vsi zunaj na trajektu: brez dotikanja ograj, itd., na razdalji od drugih in svežem morskem zraku. On pa zapira družino v avto, da se le ne bi okužili. WTF?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Če jaz kaj vem se da s Paga priti tudi čez most in sploh ne rabiš na trajekt. je pa res da je malo večji ovinek. Takrat bi bili lahko vsi zaprti v avtu do doma :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Torej bi zadevo ''zrihtal'' takoj ob prihodu, bi bila cela družina imuna in bi potem lahko celo dal plazmo ali kaj že dajejo.
A so imeli tam štante, kjer so prodajali covid skupaj z bananami :sprasujemse:

Nekako dvomim, da je bil njegov cilj dopusta večerno visenje po lokalih/diskačih v upanju, da bo slučajo kaj staknil. Al kako bi po tvoje tole zrihtal?

Če ***** nad preteranimi ukrepi, je nekako logično, da bo tudi nekaj naredil v smeri, da ne bo padel pod te pretirane ukrepe. Se pač mora prilagoditi večini
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Očitno bi bilo dovolj, da se na trajektu zgužva malo, pa pobriše z rokami vse ograje, za vsak slučaj jo pa lahko še poliže. Fertik, 14 dni in je rešen. ZASTONJ.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Če jaz kaj vem se da s Paga priti tudi čez most in sploh ne rabiš na trajekt. je pa res da je malo večji ovinek. Takrat bi bili lahko vsi zaprti v avtu do doma :D
Punce so sle v soboto na trajekt, jaz pa v nedeljo naokoli, na Posedarje, Paklenica, Karlobag, pol pa cez Velebit na Gospic, Plitvicka jezera, Vinica, Crnomelj, Zuzemberg, Litija, Domzale.

Je bil fin roadtrip, ceste pa prazne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Super! Sem sel v park v juliju, pa je bilo komaj kaj ljudi. Zdaj je, po moje, se boljse.

Vceraj sem se samo peljal mimo, pa ni bilo nobene guzve.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Oups - false positive samo ali tudi na Švedskem?

disclaimer: pyzdim, ker poznam primer, kjer je bil "pozitiven" 6 (z besedo: šest(six, sex - pardon: sechs ...)) tednov v "samoizolaciji", ker je pač bil pozitiven. Simptomi: zero, none, nada, nothing, nema, jih nej blo ...
Pa da ne bo pomote - COVID-19 obstaja in je nevaren, jeba je, da ga ne znamo "pravilno" določiti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Ja sej. Le zakaj se ni špilal klovna in lizal ograje na trajektu, ter kozarcev za gosti po lokalih. Al kako si že prej predlagal, da naj bi se zihr okužil