Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
težko verjamem da je to res, a ker je danes vse možno: ali je res bilo v veljavi pravilo, pa če tudi samo nekaj ur, da brez PCT ne moreš na cepljenje ali testiranje ? Torej, če nisi testiran, ne moreš na cepljenje; če nisi cepljen, ne moreš na testiranje ? Kateri vladni biser se je tega spomnil in koliko je njegova plača ?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.085
3.033
113
Se človek vpraša kako bi bilo v obratnem primeru nemškega scenarija, ko je bil umorjen mladi uslužbenec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Gospodarstvo že, zato ker je šefom vseeno za delavce. Ampak javni sindikati pa bodo pohodili Janšo.



 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Eni vlagajo kazenske ovadbe vsak dan pa od tega nimajo pav veliko, kot verjetno ne bo imel tale. Edino stroške.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
danes slišano na Val 202: tudi na Danskem so do zadnjega preverjali PCT, a ne za takšne stvari kot je npr. bencinska pumpa. Je razlika ali vlada uvaja vsakomur razumljive ukrepe, ali pa ti z ukrepi serje po glavi, potem pa razni "strokovnjaki" pridejo do zaključka da je nezaupanje v vlado v nekaterih državah pač "tradicionalno".
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
težko verjamem da je to res, a ker je danes vse možno: ali je res bilo v veljavi pravilo, pa če tudi samo nekaj ur, da brez PCT ne moreš na cepljenje ali testiranje ? Torej, če nisi testiran, ne moreš na cepljenje; če nisi cepljen, ne moreš na testiranje ? Kateri vladni biser se je tega spomnil in koliko je njegova plača ?
Res je bilo to tako, in vladni odlok ni veljal samo par ur, ampak več kot teden. Sedaj v zadnjem odloku vlade je šele prišlo med izjeme, ki ne potrebujejo pct pogoja, navedeno tudi cepljenje.
Ponekod se je pct pogoj za cepljenje tudi izvajal, na nekaterih cepilnih mestih pa tega niso gledali in v nasprotju z vladnim odlokom cepili vse.

Kateri vladni biser se je to spomnil? Bo treba pogledat, kdo je podpisan pod vladni odlok, ta je odgovoren za tisto, kar podpiše bi rekel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Je pa zdajle ena druga in gromozanska glupost ta vikend prišla na dan. Teli se res zajebavajo z narodom. Vsem, ki so bili cepljeni z enim odmerkom med 6 in 8 mesecem po prebolelosti so čez noč naredili neveljavna covid potrdila. Po medijih ne bev ne mev. Sodelavki je na meji zablinkalo rdeče....pa sej tej niso normalni.
Do dohterja grejo in dobijo 1/1. Je pa prišlo do zbrke pri nekaterih ja. Vsak naj si certifikat pogleda na zvem če ma 1/1 ali 1/2.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Zgoraj sem napisal odgovor nijzja.
Kaj se pa niste cepili v roku 6 mesecev. Odlok z dne 16.9 je retroaktivno popravil covid potrdila.
Včeraj sem bil pri dohterci, sama me je opozorila če mam 1/1 ali 1/2. Če bi mel 1/2 bi popravili na 1/1. Sem v roku 6m tak da mi itak niso spreminjali
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad