Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Finance
16.05.21
Leta 1933 so v nacistični Nemčiji naredili Der Ahnenpass. To je potni list, ki je zajemal samo arijsko raso. Tega niso mogli dobiti niti judi niti slovani niti drugi. Na začetku se je to uporabljalo samo kot dokazilo, da je nekdo arijske rase. Z leti je postopoma ta potni list zrastel v veliko več. Brez tega, se ljudje niso mogli niti poročiti, niti hoditi na kulturne prireditve, niti potovati izven Nemčije... Kam je vse to pripeljalo je znano.
Leta 2021 je EU sprejela zeleni potni list. Trenutno s to listino dokazujete, da ste cepljeni in lahko svobodno potujete po EU. Danes je za tako potovanje dovoljeno tudi testiranje ali potrdilo o prebolenju korone.
S časom bo pa ta zeleni potni list edini, s katerim boste lahko potovali, hodili na prireditve, v gostilne, se poročili...Zdaj si pa sami potegnite vzporednice. Kam bo pa to pripeljalo, nam bo pa zgodovina odgovorila.
hitro se zakleni v klet, zašvasaj vrata. ker to listino lahko dobijo le izbranci, točno določene politične usmeritve in imeti morajo dovolj pod palcem.
v resnici pa lahko tudi ti, jutri dobiš ta potni list brez problema. a jud ga je lahko dobil? aja, tvoje vzporednice se pa sekajo :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
tukaj piše da bo EU odobrila tri zdravila proti covid do oktobra 2021. A zato poklukar/koritnik pravita da nikogar ne silita v cepljenje, zato da bo vsak cepljen od 15.09.2021 naprej sam izpadel budalo ko bo zvedel za ta zdravila, češ saj smo ti rekli da te ne silimo, mi samo "spodbujamo"...
 
  • Ljubezen
Reactions: BornSkeptic

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
tukaj piše da bo EU odobrila tri zdravila proti covid do oktobra 2021. A zato poklukar/koritnik pravita da nikogar ne silita v cepljenje, zato da bo vsak cepljen od 15.09.2021 naprej sam izpadel budalo ko bo zvedel za ta zdravila, češ saj smo ti rekli da te ne silimo, mi samo "spodbujamo"...
to mi na forumu vemo že 14 dni. ti tega nisi vedel?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
tukaj piše da bo EU odobrila tri zdravila proti covid do oktobra 2021. A zato poklukar/koritnik pravita da nikogar ne silita v cepljenje, zato da bo vsak cepljen od 15.09.2021 naprej sam izpadel budalo ko bo zvedel za ta zdravila, češ saj smo ti rekli da te ne silimo, mi samo "spodbujamo"...

Jaz samo upam da ljudje ne bodo šli brati stranskih učinkov teh zdravil ker potem jih ne bo noben jemal še najmanj pa tisti ki se sedaj ne cepijo. Sploh imunosupresivi druga so pa po končnici biološka.
Edit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova in Matey

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
  • Všeč mi je
Reactions: Robert
19. jul 2007
2.756
1.479
113

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
torej vsi vedo da je uvedba diktature z dnem 15.09.2021 skladna z dejstvom da ogromni količini cepiv v skladiščih poteče rok trajanja 31.10.2021, ter da bo EU oktobra 2021 dala na trg zdravila proti covidu kar bo že tako nizek interes za "prostovoljno" vbrizgavanje nepreverjenih brozg, imenovanih "povsem varna cepiva proti covid", spravil na 0

A katerega od teh zdravil boš vzel namesto cepiva?. Si prebral njihove lastnosti in raziskave. Oglej si, pri pol stvareh piše za njih da še ni preverjeno pa jih že ven dajejo.
Jaz poznam vsaj 30 ljudi ki so na podobnih bioloških in imunosupresivih ki so precej bolj preverjena kot je tole. Pa vem da se grem raje 10 krat cepit kot pa da tole dobim v žilo.