Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Jaz bi itak obvezno pocepil vse starejše od 16 let.
Maturante, oz. vse turiste prihajajoče iz rizičnih držav pa itak dal na 15 dnevno obvezno karanteno na državni lokaciji in na njihov strošek.

Ampak to je to, ko se takim mongoloidnim, pač popušča. Pa saj bo. Najebe pa nekdo drug.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Kar v karanteno poslji odbojkarje in navijace iz Poljske. Poglej kaj so ga včeraj srali po gostilnah. Pri nas pa scat ne smes iti v gostilno.
Kaj bo se danes ce slucajno zmagajo. Vsaj za tri dni, potem pa test. In ce bo velik % pozitivnih, potem vsem podaljsati karanteno na dva tedna.
Pa vsaka čast navijacem in odbojkarjem, ampak casi si cudni. In cepljenje teh cudnih casov ne bo koncalo. Vsaj ne s to serijo cepiva.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
Jaz bi itak obvezno pocepil vse starejše od 16 let.
Maturante, oz. vse turiste prihajajoče iz rizičnih držav pa itak dal na 15 dnevno obvezno karanteno na državni lokaciji in na njihov strošek.

Ampak to je to, ko se takim mongoloidnim, pač popušča. Pa saj bo. Najebe pa nekdo drug.
Torej imaš ti še boljše - drugačne rešitve od najboljših, ki nam jih ponuja znanost?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.207
5.590
113

Kolakušić: Mini Covid Hitleri uskoro bi mogli dobiti odgovor građana diljem slobodne Europe​



Mini Covid Hitlerji se že oglašajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
To je v bistvu sporočilo ja, še narkomani so ugotovili, da je za njih bolje, da se cepijo in so se. Kere fore no.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Seveda, saj so dnevno odvisni od "zdravstvene oskrbe" na Metelkovi. Lifetime večina.
In oni niso delomrznezi, samo pod srečno zvezdo niso rojeni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Seveda, saj so dnevno odvisni od "zdravstvene oskrbe" na Metelkovi. Lifetime večina.
Točno tako. Narkomani so pogruntali, da brez šusa cepiva ne dobijo tistega svojega pravega šusa in so se cepili. Po podobnem principu se zdaj nekateri antivaxxovci cepijo, ker so ugotovili, da jih PCT pogoji preveč omejujejo in hočejo tudi dobiti ta svoj "pravi šus".