Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
V zadnjem uradnem listu 96 je spet vsaj en odlok neustaven (2073).

16 dni nazaj

Informacij o vsem, kar je medicinsko in pravno odločilno in bistveno, ni mogoče dobiti, od marca 2020, do danes – ker javna oblast, država, vlada, zakonodajalec, NIJZ, strokovna skupina, medicinski fakulteti… teh informacij nimajo. Če pa jih vendarle imajo, pa ne govorijo resnice, kot zatrjujejo, da jih nimajo, ker so že na večkrat ponovljena vprašanja, če jih imajo in na večkrat poslano zahtevo, naj jih pokažejo in predstavijo, vselej odgovorili, da jih nimajo. Seveda gre za informacije javnega značaja. Zadevajo pa, ponovim, ustavnopravno in pravno bistveno in odločilno vsebino, materijo, stvarno podlago...

Sklep je na dlani: že zato, ker teh informacij država nima, ali pa jih ima, pa samo zatrjuje, da jih nima (moje poizvedbe so me vodile do šokantnega sklepa, da jih res nima), bi morali biti vsi odloki, sklepi in ukrepi, s katerimi se posega v in omejuje temeljne ustavne pravice in svoboščine, nemudoma razveljavljeni.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Če sem prav seznanjen od naslednjega tedna niso več potrebni hitri testi v trgovinah oz. dejavnostih s potrošniki, razen gostinci in še nekaj izjem?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Plus 656 ljudi v zaprtem prostoru.

Janša brez protikandidatov; podprlo ga je 650 od 656 delegatov



Več kot 600 ljudi v zaprtem prostoru? Glede na vse okoliščine bo tole današnje množično širjenje virusa v naslednjih tednih povzročilo na stotine resno bolnih in mrtvih. #zločin

Slika


A epidemiološki ukrepi se spoštujejo? Imajo vsi PCT? Ker so kar nagužvani ...

V zaprtih prostorih je (bojda) obvezna uporaba zaščitnih mask, medosebna razdalja med udeleženci pa mora biti najmanj 1,5 metra, razen med osebami iz skupnega gospodinjstva. Očitno so vsi iz skupnega
gospodinjstva....
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Cepiti se, potem bo po starem.
Njemačka će ostaviti ograničenja za neke putnike i nakon što proglasi kraj epidemije?


Videno že sedaj v Slo, ko ukrepi ostajajo kljub koncu epidemije (za vse, ne samo za one iz rizičnih držav).
 

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
629
210
43
Evo naglas... Janša je lažnjivc. V Novem mestu izbire cepiv ni in je še lep čas ne bo... kdo je 3. je razreden?