Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Ob prihodu iz rdečih in temnordečih držav se po novih pravilih zahteva predložitev PCR-testa, mejni organi pa nato osebi odredijo še obvezno 10-dnevno karanteno. Ta ni potrebna, če je bila oseba cepljena ali pa je prebolela covid-19.

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
eqso8xqcw8171.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in wilburxxx

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.842
3.362
113
40
Lj

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Medtem so v Sloveniji našteli 18 primerov indijske različice virusa, ki pa niso povezane s potovanji, kar skrbi strokovnjake.
Kar naj jih skrbi. Necepljeni je sigurno nismo mogli prinesti v Slovenijo, ker se moramo za vsak drek testirati.

Hmmm, kdo potem se ostane? Mogoce tisti, ki se jim ni treba testirati za vstop v Slovenijo? Le kdo bi bil to :sprasujemse:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Evo, dr YT je lansiral nov zaključek (brez najmanjših dokazov), da so sedaj cepljeni krivi za vse. Za vsak drek se morate testirati? Kolikokrat si se testiral v zadnjih 14ih dneh?
Čestitke, super napreduješ. Bi še kaj napisal, pa se raje zadržim.
BTW: a smo že na 500% prekuženosti? Ali boš to vprašanje spet enostavno ignoriral, ker je to lanski sneg.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Evo, dr YT je lansiral nov zaključek (brez najmanjših dokazov), da so sedaj cepljeni krivi za vse. Za vsak drek se morate testirati? Kolikokrat si se testiral v zadnjih 14ih dneh?
Čestitke, super napreduješ. Bi še kaj napisal, pa se raje zadržim.
BTW: a smo že na 500% prekuženosti? Ali boš to vprašanje spet enostavno ignoriral, ker je to lanski sneg.
3x sem se testiral v zadnjih dveh tednih. Bo zadosti?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Da dokler je potrebni imeti za prehode mej negativni test, da bi moralo to veljati za vse.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Necepljeni je sigurno nismo mogli prinesti v Slovenijo, ker se moramo za vsak drek testirati.

Le kdo bi bil to :sprasujemse:
necepljeni. zato, ker si ti pred 10 meseci trdil, da testi itak lažejo. torej necepljeni so jo prinesli.
pa še nekaj. kaj ti še nisi cepljen? tvoja starost bi že morala bit na vrsti, v Kamniku se lahko cepijo že 12 letniki. mi je čudno da še ti nisi prišel na vrsto.
se potem ne bi rabil testirat 3 x v 14 dneh, pa še testi niso zanesljivi.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
necepljeni. zato, ker si ti pred 10 meseci trdil, da testi itak lažejo. torej necepljeni so jo prinesli.
pa še nekaj. kaj ti še nisi cepljen? tvoja starost bi že morala bit na vrsti, v Kamniku se lahko cepijo že 12 letniki. mi je čudno da še ti nisi prišel na vrsto.
se potem ne bi rabil testirat 3 x v 14 dneh, pa še testi niso zanesljivi.
Se mi ni problem testirat. Imam hitre teste 5 minut peš stran.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113

11 pozitivnih testov v drzavi z 2.1 miljona prebivalcev in rabis PCT da gres v kino ali gostilno. Kaksni casi, res vredni proslave 30-letnice osamosvojitve.

Pa ne pozabite da so med teh 11 pozitivnih vključeni še pozitivni, ki so jih našli med 55 tisoč opravljenih hitrih testih v četrtek.

Kaj pravi okrasno sodisce glede pogojevanj izven epidemije in PCT? Aja, na dopustu so... Aktualne krsitve bodo na sporedu oktobra, odlocanje pa decembra..
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
necepljeni. zato, ker si ti pred 10 meseci trdil, da testi itak lažejo. torej necepljeni so jo prinesli.
pa še nekaj. kaj ti še nisi cepljen? tvoja starost bi že morala bit na vrsti, v Kamniku se lahko cepijo že 12 letniki. mi je čudno da še ti nisi prišel na vrsto.
se potem ne bi rabil testirat 3 x v 14 dneh, pa še testi niso zanesljivi.
On je najprej jokal, da je zvisel, pol je naredu celo dramo na cepilnem mestu, ker ni blo Phizerja in spizdil s stola, pol je pa še Phizerja zavrnil. Skratka človek načel, bi se temu reklo.
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: sad, zino in AndY1

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
AndY1 Boš reku, da ni res, al se režiš lastnim kretenizmom?

Ps: pa ne napiš Dokažiiiii, ker zsjev ne bom šel limat, pa komentarjev sodelavcev tud ne bom citiral sem gor. Upam, da se spet najdeš....
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
On je najprej jokal, da je zvisel, pol je naredu celo dramo na cepilnem mestu, ker ni blo Phizerja in spizdil s stola, pol je pa še Phizerja zavrnil. Skratka človek načel, bi se temu reklo.
Kaksna drama na cepilnem mestu neki. Vsi, ki so bili tam in sem jih vprasal, so se cepili zaradi potrdila. In se dalec je bilo do stola, saj se je vrsta vila se dalec zunaj. V vrsto se še postavil nisem.
To, da pa sploh niso povedali s cem bodo cepljeni je pa tudi svoje vrste cvetka.

No, zdej je ze jasno, da ste se cepili s cepivom, ki je mesec po cepljenju postal deprecated.