Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.986
113
EU
Lahko piše drugače. Zaradi novih ugotovitev.
Moja žena se je naročila na cepljenje. Vmes je dobila in prebolela kovid brez težav.
Poklicala je cepilni center in se odjavila od cepljenja.
Povedali so, da se kljub temu lahko cepi vendar je rekla ne. Rajši počaka na dogodke v jeseni. Vmes so jo še enkrat klicali, vendar je zavrnila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jonny77

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
Ja samo on bi se cepil, če bi dobil Pfizer. In ker ga ni dobil je obrnil ploščo in začel govorit čisto drugače kot bi če bi dobil Pfizer.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
Neupravičeno. Če bi dobil Pfizer v ramo bi bilo to nekaj najboljšega po odkritju tople vode. Ker ga pač ni je mogo dvojo bluženje temu primerno prilagodit.
Saj če gremo kako leto ali več nazaj je tudi pisal samo slabo o Pfizerju kot o firmi in kako jim nemoreš zaupat in neke filmčke glede tega lepo. Pa fotrovo ramo je tudi brez problema nastavo igli.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
Kaksna drama na cepilnem mestu neki. Vsi, ki so bili tam in sem jih vprasal, so se cepili zaradi potrdila. In se dalec je bilo do stola, saj se je vrsta vila se dalec zunaj. V vrsto se še postavil nisem.
To, da pa sploh niso povedali s cem bodo cepljeni je pa tudi svoje vrste cvetka.

No, zdej je ze jasno, da ste se cepili s cepivom, ki je mesec po cepljenju postal deprecated.
V bistvu ni cvetka, ker je v prvem mailu jasno pisalo da se cepiva ne bo dalo izbirat. No izkazalo se je, da če si lepo prosil lepo dohtarco si lohk tud Jensna dobil.
Ti si zavrnil tudi Pfizerja. Vmes se tolažiš s testiranjem na Rabu in podobno. V glavnem en kup problemov s težavami na probleme in težave in en milion črk v prazno. V glavnem ne bo ti treba na Rab, tud to ni blo težko predvidet, nisi rabu bit glih Danny.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Jao, kako vas boli, ker ste se cepili zaradi potrdila, pa tudi ce ste preboleli, zdaj pa vsi hodimo gor in dol, levo in desno in to celo brez testa.
Andy, roko na srce.. tukaj imaš ravno ti izmed vseh uporabnikov največje probleme z potrdili, ti imaš največje probleme okoli korone, stanja na meji, testiranji.
in si lahko zadnj, ko komu očitaš, da ga kaj okoli tega boli.
drugi smo se cepili, smo brez težav, ne briga nas, kje testirajo, cena testa, kakšno cepivo.
tak da, boli samo tebe in samo ti si beliš glavo, ker nonstop lulaš proti vetru. za svoje odličitve pa cele dneve iščeš grafe, instagram izzume, ampak samo tiste, kateri so tebi všečni.
 
  • Ljubezen
Reactions: Ginginova

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Andy, roko na srce.. tukaj imaš ravno ti izmed vseh uporabnikov največje probleme z potrdili, ti imaš največje probleme okoli korone, stanja na meji, testiranji.
in si lahko zadnj, ko komu očitaš, da ga kaj okoli tega boli.
drugi smo se cepili, smo brez težav, ne briga nas, kje testirajo, cena testa, kakšno cepivo.
tak da, boli samo tebe in samo ti si beliš glavo, ker nonstop lulaš proti vetru. za svoje odličitve pa cele dneve iščeš grafe, instagram izzume, ampak samo tiste, kateri so tebi všečni.
Kar vlečete śe naprej eno in isto zgodbo iz časa lockdowna, ko ste vsi prssrani bili doma pod kaučom, med tem ko je on rinil na Pag. :valjamse:
Seveda ste samo vi presranci to doživljali kot preboj skozi vojno fronto, da reši vejo. Ter se seveda zgražali, kako s tem ogroža svoje in vaše zdravje. :bonk:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
Jao, kako vas boli, ker ste se cepili zaradi potrdila, pa tudi ce ste preboleli, zdaj pa vsi hodimo gor in dol, levo in desno in to celo brez testa.
Mene prav nič ne boli, ker se nisem cepil zaradi potrdila. Če ti bo pa lažje, pa sam teb priznam, da sem se. Me pa včasih glava zapeče ko tvoje obsesije berem.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Kar vlečete śe naprej eno in isto zgodbo iz časa lockdowna, ko ste vsi prssrani bili doma pod kaučom, med tem ko je on rinil na Pag. :valjamse:
Seveda ste samo vi presranci to doživljali kot preboj skozi vojno fronto, da reši vejo. Ter se seveda zgražali, kako s tem ogroža svoje in vaše zdravje. :bonk:
tvoji komentarji so pa itak neprecenljivi, prav sije tvoja razgledanost o določenih področjih.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
Kak prideš v teh 20%. Za mene vem, da bi blo lažje prebavlajt tvoje komentarje, če bi bil plačan, da jih berem ;)
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.221
3.374
113
Angleška vlada pravi takole: (še posebej stran 8 mi je zanimiva, delta je pravi amater proti alfi)

...ampak pri nas se burleska nadaljuje, delta prihaja...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

sad

Guru
24. avg 2007
20.511
9.214
113
Lool. Prejemnik PRIZNANJA ZA ORGANIZACIJO CEPLJENJA ZAPOSLENIH. To je pa možno samo v JS. Predvidevam, da ima tako velika organizacija nekoga zaposlenega, ki se (delno) ukvarja s tem. Torej je za to tudi plačan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi