Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Evo uradni pildek za boj za svobodo.
Podpišite in pošljite. :cheer:
Ei54_i1X0AA80F5.jpg
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kje je tak list papirja, kjer pise, da se kadilci recimo odpovedujejo zdravljenju raka na plucih, saj nacrtno zastrupljajo svoja pluca? A da ni takega papirja....uhuuu, kako to? Kaj pa alkoholiki? Tudi pri teh ni papirja...pa kako to? Hmmmm... Cudno...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Ja ampak tole v praksi pomoje ne bi šlo čez. Vsaj jaz ne verjamem, da bi ljudje na podlagi podpisa na temu listku potem mirno plačali morebitne stroške hospitalizacije, ki bi verjetno hitro nanesli par (deset?) tisoč €.

Poleg tega je pa eno, da zaradi neupoštevanja ukrepov, okužbe in potrebe po zdravljenju sam nosiš določene (finančne) posledice, drugo je pa to, ko bi zaradi neupoštevanja ukrepov te osebe (podpisnika) virus staknila kakšna druga oseba ter imela kakšne komplikacije.

Žal te stvari niso tako enostavne in v kolikor je ta list resnično izoblikovan s strani zgoraj navedenih strank (kar nekako dvomim) je to z njihove strani skrajno neodgovorno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ja ampak tole v praksi pomoje ne bi šlo čez. Vsaj jaz ne verjamem, da bi ljudje na podlagi podpisa na temu listku potem mirno plačali morebitne stroške hospitalizacije, ki bi verjetno hitro nanesli par (deset?) tisoč €.

Poleg tega je pa eno, da zaradi neupoštevanja ukrepov, okužbe in potrebe po zdravljenju sam nosiš določene (finančne) posledice, drugo je pa to, ko bi zaradi neupoštevanja ukrepov te osebe (podpisnika) virus staknila kakšna druga oseba ter imela kakšne komplikacije.

Žal te stvari niso tako enostavne in v kolikor je ta list resnično izoblikovan s strani zgoraj navedenih strank (kar nekako dvomim) je to z njihove strani skrajno neodgovorno.
Kako se lahko s takim ponaredkom resno ukvarjaš več kot pet sekund? :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness in Matey
2. okt 2007
3.575
2.028
113
od kdaj pa notranji minister odloča ali bo epidemija ali ne :sprasujemse: a nimamo ministrstva za zdravstvo....

po drugi strani pa komaj čakajo razglasitev epidemije, da bodo lahko brez parlamenta rabotali naprej :bonk:

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Kolikor sem jaz spremljal dogajanje (ravno včeraj sem pogledal cel kup videov s Trafalgar squarea) je bila scena že na splošno izjemno nemirna in nekako dvomim, da so UK policaji, ki so sicer izjemno ampak res izjemno zadržani - sploh v primerjavi z ZDA policaji - prvi fizično napadli (torej začeli tepsti) protestnike.
Nedvomno so jih pa želeli bolj skontrolirati pri čemer je seveda prišlo do verbalnega ter nato tudi fizičnega nasprotovanja, saj so bili policaji v konkretni manjšini glede na število protestnikov zaradi česar so provokatorji emd protestniki seveda toliko bolj pogumni. Pol maš pa "žur" preden rečeš keks...

Zbirka filmčkov na to tematiko:
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
od kdaj pa notranji minister odloča ali bo epidemija ali ne :sprasujemse: a nimamo ministrstva za zdravstvo....

po drugi strani pa komaj čakajo razglasitev epidemije, da bodo lahko brez parlamenta rabotali naprej :bonk:

A se je Gantar zadnje pol leta s čim drugim kot s problemi v stranki sploh ukvarjal?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
Ko policija napade do tistega trenutka mirne anti-lockdown proteste:

lahko je 99,9% mirnih protestnikov, pa en houdre, ki je prišel provocirat in prestopi mejo. na tvojem filmčku pri 50 sekundi se vidi nekoga v svetlosivem pajacu, ki ga potisnejo/potegnejo proti policajem, nato pa v sekundi začne padati z obeh strani. poglej tistega na 3:50, kdo pride na "miroljubne" proteste s čelado?
 
2. okt 2007
3.575
2.028
113
Po drugi stran bo še jesen napeta. Države bodo uvajale vedno strožje ukrepe, folk pa se ne bo pustil več maltretirat. Nič dobrega se ne obeta. Itak pa je vedno več idiotov, ki verjamejo, da covid ne obstaja.....