Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Soseda Finska tudi


Andyjeve ustne vodice proti c19, nekje na alterju sem zasledil debato

Jp, enim se je zdelo blazno smesno, drugi pa smo prebrali studije in od tega nekaj odnesli in uporabili v praksi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.439
5.924
113
pri taščici
študija s strani John Hopkins inštituta:





Analiza ugotavlja da so lockdowni imeli malo ali nič vpliva na umrljivost zaradi COVID-19. V Evropi in Združenih državah se je zaradi lockdownov smrtnost zaradi COVID zmanjšala v povprečju samo za 0,2 %, kar niti ni statistično značilno.



Čakam, da se začne večina evropskih politikov opravičevati. lahko kar naši začnejo. Novinarji pa objavite prosim to. Če so Nemci lahko ( www.bild.de/politik/inland/politik-inland/corona-studie-aus-den-usa-lockdowns-haben-fast-keine-corona-todesfaelle-verhinde-79014320.bild.html ).
Nosenje mask pa ne prav veliko vecji vpliv. Vsaj ne tisto na prostem, v gozdu, na kolesarjenju, sprehajanju psa....
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.513
1.004
113
Pri nas po težjem poteku bolezni vodi P, potem PCCP, CCP še opazil ni, PCPC čakamo a bo še tretjič P al je navadna viroza. CCCP-ja žal nismo dobili, ker je ratal CCP še preden bi uspel opraviti tretji C. ;)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113

Na kratko. Truckerji in farmerji majo blokirano amerisko-kanadsko mejo zaradi preverjanja Covid cepiv na meji. Policija je poklicala vlecne sluzbe za vlecenje tovornjakov.
Vse vlecne sluzbe jim odgovarjajo, da zaradi Covida nimajo niti tovornjakov niti personela. Vse. Vse so jim pokazale en velik FU!
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Za vse zagovornike lockdown-ov, policijske ure, zapiranje v obcine, mask v gozdu, kazni za burek na stopnicah stolnice, itn.

Tole je nekaj za vas:

 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.781
2.670
113
A to je kakšen intelektualec iz Oxforda ali Cambridga al kako je on relavanten da tukaj objalvljaš?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.879
3.403
113
40
Lj
EU nadaljuje s fašizmom in podaljšuje uporabo Covid potnega lista še za vsak eno leto, ampak najverjetneje za nedoločen čas
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.233
5.599
113
Zadnji idiotizem vlade bo kdo omenil ?
Zaposlenim v kritični infrastrukturi, policiji in obrambi po tveganem stiku ne bo treba v karanteno
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.868
3.895
113
So se spet začeli neki bistroumni nesmisli, dr Beovič:
Med bolniki na covidnih intenzivnih oddelkih sicer prevladujejo osebe, ki jim je različica omikron poslabšala osnovno bolezensko stanje, večinoma gre za kronične bolezni. "Tudi to je deloma sprejem zaradi okužbe s covid-19, ker je bil to razlog poslabšanja," je pojasnila.

Skratka zlomiš nogo na smučanju, ker si pozitiven dobiš trojni spiralni zlom. Če se nisi cepil jasno, če bi bil cepljen bi imel pa samo modrico.

Ali pa kronične bolezni. Si srčnožilni bolnik, te infarkt in imaš covid in to je poslabšanje tvoje srčnožilne bolezni zaradi covida .. majkemi, tudi če si covid dobil v bolnišnici prikjučen že na vse živo je covid kriv za poslabšanje tvojega stanja.

Poleg tega so danes že nekaj spremenili tole štetje hospitaliziranih s covidom ali pa zaradi covida, po novem so okuženi na covid oddelkih in okuženi na nekovid oddelkih. Kar pomeni da okuženi na covid oddelku je tam lahko tudi samo z zlomom noge samo ga niso imeli kam drugam dat, kovid oddelek je pa jasno vedno na voljo.

Baje da se ne da ločevat kdo je v bolnišnici s covidom in kdo zaradi covida:
Ti podatki niso povsem natančni, saj je pri posameznem bolniku včasih težko presoditi, ali gre za stanje zaradi covid-19 ali je covid samo pridružena bolezen," je pojasnila.

... jutri bo pa razlagala kako raziskave kažejo to in ono. Raziskave se ne motijo. Raziskave vse kažejo v pravi luči. Pa krucefix naj gredo ti znanstveniki ki delajo raziskave v bolnico pogledat kaj tam leži če že zdravniki niso sposobni tega ugotovit. Točnmo vejo da ima cepljeni 3.14... manj možnosti za hospitalizacijo, ne vejo pa kdo je v bolnici zarado covida in kdo ne. A ni to malo čudno oz. kako lahko višjenivojska raziskava dela na nepopolnih surovih podatkih?

Biser nadaljevanja nesmisla zgoraj od iste osebe pa je še izjava:
Kot je pojasnila, je v bolnišnicah zdaj več covidnih bolnikov, ki so cepljeni proti covid-19, a bolezen večinoma prebolevajo blago. Razlog je v pospešenem širjenju različice omikron, s katero se lahko okužijo tudi cepljeni in prebolevniki.

... se pravi če si cepljen večinoma prebolevaš blažje, samo malo se "izlegavaš" v bolnišnici ker dobiš sendvič pa sok, pa potem si na lažjem kisiku, oni necepljeni rabijo pa ozon direkt v pljuča, al kako naj to razumemo?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.233
5.599
113
Za vlado RS

FKqYdslXoAEcvOD.png


V Slo ni ne epidemije ne izrednih razmer.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.381
113
Kaj si ti zadnja dva leta odnesel in uporabil v praksi?
Predvsem bullshit. Pametnega ziher ne. Tak, da nerabiš tak samozavestno to razlagat.
Oprosti ampak ne morem da ne bi - zadnji dve leti in ne zadnja dva leta. Me je kar zabolelo, ko sem tole prebral. :D

Lp, Grammar Nazi
Sieg.jpg