Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Poptv porocila pred 5 popoldan.
Zakaj P velja 180 dni, C pa 270 dni?
Ihan: s stalisca imunosti razlike med njima ni.
Tomažič: to so pac pravila igre kot so jih sprejeli v Evropi in se mogoce spreminjajo pocasnejo kot bi si želel.

Pa se tole: 16.2. se obeta precej siroka stavka delavcev v "zdravstveni" branzi. Ocitno se ni krize s kadri v teh panogah.
P ne velja 180 dni ampak 168 dni
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.351
5.860
113
pri taščici
Ma ne sej se ni navezovalo na zadnje sporočilo. Tako nasplošo mi je zanimivo da si tak hejtr pa zanikovalec sodobne medicine. Bi pričakoval da boš en prvih ki vrjame v zdravstvo.
Bo cas pokazal kdo se je bolj motil v zadnjih dveh letih.
Dolgo casa sem bil "poskusni zajcek"
zadnje case "medijske" zdravnice, ker je zdravila tisto kar sem fasal od sodobne medicine. Al je bilo njeno zdravljenje tudi koristno pa ne bomo nikdar izvedeli. Ker ne vemo kako bi funkcioniral brez njenega zdravljenja. Pozdravila me ni. Njeno vlivanje AB pa je zagotovo pustilo posledice na meni.
Mi je pa sodobna medicina rešila zivljenje. To je res. Ampak to ne pomeni, da verjamem vse kar politik in "politični"strokovnjak izjavi.
Ce bi cepljenje bilo tako koristno bi bilo zdravstveno osebje cepljeno brez izjeme. Pa ni.
 
Nazadnje urejeno:

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113

  1. They screened over 18,000 studies, most of which weren’t related to the narrow lockdown efficacy question.
  2. 1,048 studies remained, where most were excluded for not answering the two core eligibility questions:
    1. Does the study measure the effect of lockdowns on mortality?
    2. Does the study use an empirical diff-in-diff approach?
  3. Of the 117 studies that remain, the authors exclude 83 that were duplicates, used modeling, or synthetic controls. Structural-break studies weren’t enough, the authors argue, “as the effect of lockdowns in these studies might contain time-dependent shifts, such as seasonality.”
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.320
2.267
113
...
Spomnite se, da si vam pred 270 dnevi obljubljal da je celo ena doza johnsona dovolj za trajno zascito ( in dve dozi ostalih).
Sponite se, da eni pravijo, da corone NI!

Tale zdravnica se ne bo cepila. Jaz pa moram k njej na zdravljenje.
Za zdravnike se od nekdaj ve, da so šušmarji. Kakor koga, kakor plača s plavo kuverto.
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.288
-8.466
113
Oh joj... Sproščanje.
V Avstriji bodo februarja nadaljevali sproščanje protikoronskih ukrepov. S 5. februarjem bodo lahko gostinski in drugi lokali delovali do polnoči, v tednih pozneje pa bo odpravljen pogoj PC (preboleli in cepljeni) v trgovini in gostinstvu.

A pol tudi tisti, ki uporabljajo €, ne bodo vlekli ukrepov nedogled? Švoh so to fašisti
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Normalno da sproščajo, če bo pa obvezno cepljenje. Pct tako ne bo več imel smisla, če bodo vsi C.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.819
504
113
BojanP
Se ena bela halja ki ne verjame sodobni medicini.
Nado Hiti iz Domžal so utisal lani.
Novica za vse no-vaxx talebane, ki si mislijo, da so dobili neko strokovnjakinjo na svojo stran.
Ta zdravnica ne upravlja delo zdravnice ampak ima ambulanto za alternativno medicino kot s.p..
To lahko preverite na tej spletni strani antiageanasan.com, kjer tudi reklamire razna mazila in magične tablete.
Spremni tekst začne tako.
"V Kranju izvajam CELOSTNA MEDICINSKA SVETOVANJA pri tistih, ki si z uradno medicino ne morejo pomagati"
Alora kaj ?
Nič posebnega, samo nova verzija Potrča z višjo izobrazbo kot on.
Zdravniki iz prve vrste za razliko od te KFETARKE že drugo leto REŠUJEJO ŽIVLJENJA in to opravljajo v 3 izmenah na vseh intenzivnih oddelkih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic