Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
V bistvu ni čist tko. Sam da se teb ne dajo stvari dopovedat, smo videli že v temi z gumami. Je pa mentaliteta ljudi v Švici in na Švedskem neki drugega kot tukaj.
Mentaliteta ljudi v Sloveniji je čist ok. Nehaj nas dajati v nič!

Naše obnašanje se je spremenilo, ko nas je vlada porinila v nepotrebne ukrepe, to je zapiranje v občine, z večernim odpiralnim časom za ranljive in z grožnjo policijskih ukrepov, ki jih na srečo niso uspeli spraviti čez parlament, za kar ni bilo nobene potrebe in tiste grozljive eksplozije novih okuženih zaradi parih ljudi na obali in Bledu kar ni in ni.
Po tem se je pa začelo ljudem upirat in so se začeli obnašati ravno obratno.

Zakaj?

Preberi si članek od Mazzinija, ki sem ga zgoraj pripopal.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.251
3.401
113
Daj probaj danes dobit zobarja. V celi slo je 7 točk, kjer se lahko narišeš. Najbrž več kot izpuljenega zoba ne iztržiš.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.623
8.945
113
Mentaliteta ljudi v Sloveniji je čist ok. Nehaj nas dajati v nič!

Naše obnašanje se je spremenilo, ko nas je vlada porinila v nepotrebne ukrepe, to je zapiranje v občine, z večernim odpiralnim časom za ranljive in z grožnjo policijskih ukrepov, ki jih na srečo niso uspeli spraviti čez parlament, za kar ni bilo nobene potrebe in tiste grozljive eksplozije novih okuženih zaradi parih ljudi na obali in Bledu kar ni in ni.
Po tem se je pa začelo ljudem upirat in so se začeli obnašati ravno obratno.

Zakaj?

Preberi si članek od Mazzinija, ki sem ga zgoraj pripopal.
Berem jest Mazzinija nič bat. Dejstvo je, da priporočila ostani doma, če nimaš nujnih poti Slovenci niso vzeli tako, nekateri smo ja, ne pa vsi. Pa pust zdej tist Bled, pa Izolo. Poznam bedake, ki so se vozil z avtodomi po blokah. Tam si poglej kolesarsko skupino, se boš zgrozil. Pol je pa prišel tale glup ukrep zapiranja v občine, glup pa zato, ker so občine pri nas smešna stvar, še bolj glup pa zato, ker je protiustaven.

Mentaliteta v Sloveniji je pa pač Balkan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Pol je pa prišel tale glup ukrep zapiranja v občine, glup pa zato, ker so občine pri nas smešna stvar, še bolj glup pa zato, ker je protiustaven.
Tako je. In zato smo v parih potezah prisli iz Svice na Balkan. Kot po nacinu sprejemanja ukrepov kot v posledici tega, to je, da se je folku zaradi tega uprlo.

Iz enotnega naroda prvotnih ukrepov jim je uspelo narod razdeliti na pol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.623
8.945
113
Not, pri nas, pa to sem prebral v prvih dveh tednih neštetokrat....kje piše, da ne smem.... No pol so pač napisal, glupo, sam so napisal. Zdej se ljudje po večini držijo, čeprav je glupo tud meni, je pa res, da ne grem pač nikamor in me niti ne gane, glupo mi pa je, to pa res. Podobno, kot mi je glupo natikat rokavice v trgovini.

Zdej bo treba več zdrave pameti pri sporščanju ukrepov, ker cilj ni 0 novo okuženih, ampak zmerna rast.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Kje so zdaj z odprtjem frizerjev in vulkanizerjev, kot so prejsnji teden napovedovali za danes? Prav norca se delajo iz nas, se posebej, ko na sprehodu vidim folk sveze postrizen na gobico, med tem, ko smo ta pridni vsi čupasti v glavo.
Tudi slisim, da vulkanizerji menjavajo gume na crno, ostali pa smo pri 24'C na letnih.

Ves, da se pocutim kot najvecji bedak. Stojno cakam in cakam, potem pa pozrejo lastne besede in premikajo tarco.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.623
8.945
113
Mene bolj kot ukrepi jezi politikantstvo v Sloveniji. Skrajno "levi" na vso moč kritizirajo vse, skrajno desni na vso moč zagovarjajo, celo Počivalška in Pečečnika. Če bi blo obratno, bi blo pomojem dost podobno, sam levi pisuni bi se bal virusa, desni bi rekl, da je to vse brezveze.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.623
8.945
113
Kje so zdaj z odprtjem frizerjev in vulkanizerjev, kot so prejsnji teden napovedovali za danes? Prav norca se delajo iz nas, se posebej, ko na sprehodu vidim folk sveze postrizen na gobico, med tem, ko smo ta pridni vsi čupasti v glavo.
Tudi slisim, da vulkanizerji menjavajo gume na crno, ostali pa smo pri 24'C na letnih.

Ves, da se pocutim kot najvecji bedak. Stojno cakam in cakam, potem pa pozrejo lastne besede in premikajo tarco.
No tuki sva pa že bolj skup. No dons ti bodo zimske očitno prišle prav :). Ob 11. uri bo tiskovka, do takrat počak.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Tudi slisim, da vulkanizerji menjavajo gume na crno, ostali pa smo pri 24'C na letnih.

Ves, da se pocutim kot najvecji bedak. Stojno cakam in cakam, potem pa pozrejo lastne besede in premikajo tarco.

Ravno tukaj je glavni problem celotne zgobe. Ker na svojem avtu ne znas menjat gume te jezi da ne delajo vulkanizeri, o Koronavirusu pa pametujes v tri bozje materne kot da si ravno obranil docenturo iz infektologije.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Ne bodi prevec pameten. Moje gume so hranjene pri vulkanizerju, ki je, mimogrede, v drugi obcini.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Kje so zdaj z odprtjem frizerjev in vulkanizerjev, kot so prejsnji teden napovedovali za danes? Prav norca se delajo iz nas, se posebej, ko na sprehodu vidim folk sveze postrizen na gobico, med tem, ko smo ta pridni vsi čupasti v glavo.
Tudi slisim, da vulkanizerji menjavajo gume na crno, ostali pa smo pri 24'C na letnih.

Ves, da se pocutim kot najvecji bedak. Stojno cakam in cakam, potem pa pozrejo lastne besede in premikajo tarco.

Vlada je nagnila folk, da je ostal doma med prazniki, ker so mislili, da bo po torku vse drugače.

Počasi bo čas da se ljudstvo upre, ampak imajo vsi preprane možgane od panike...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.403
5.906
113
pri taščici
Berem jest Mazzinija nič bat. Dejstvo je, da priporočila ostani doma, če nimaš nujnih poti Slovenci niso vzeli tako, nekateri smo ja, ne pa vsi. Pa pust zdej tist Bled, pa Izolo. Poznam bedake, ki so se vozil z avtodomi po blokah. Tam si poglej kolesarsko skupino, se boš zgrozil. Pol je pa prišel tale glup ukrep zapiranja v občine, glup pa zato, ker so občine pri nas smešna stvar, še bolj glup pa zato, ker je protiustaven.

Mentaliteta v Sloveniji je pa pač Balkan.
Jaz bi pa določene Ljubljančane pregnal iz Šmarne gore direkt na Bloke. Al s šotori al s kamperji, ali s prikolicami,nima veze.
Naj spoznajo radosti življenja skupaj z medvedi in volkov. Domačini jih poznajo, naj jih še zagovorniki iz Ljubljane.
Za obdobje karantene, vsaj km od vasi. Dostop do najbližjega Mercatorja enkrat tedensko.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.230
4.712
113
Danes mi je bilo žal, da sem že dal letne gume gor :).
Ukrepi pa... Neke analize nima nihče. S tega stališča so ukrepi kar nekaj. Zaprtje na meje občin so nam zlobirali župani najbolj turističnih krajev, ki so videli par ljudi, kasirat pa se ni dalo niti parkiranja. Imejte v mislih, ko nas bodo vabili, da denar za dopust porabimo doma.