Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Policaji izvajajo kontrolo na občinskih mejah in drkajo ljudi naši cigoti pa žurko z živo muziko.... Hebe se njim.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Sosedi v azilnem domu tudi veselo fuzbal nažigajo na igrišču - ampak njih itak ni ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Moraš prijaviti na 113 in potem gnojiti po medijih, zakaj ne ukrepajo.
Drugače ne razumejo.


Medtem na rtvslo
Policija namreč po njihovih navedbah ugotavlja, da se v romskih naseljih še vedno dogajajo kršitve, še posebej prepovedi množičnega zbiranja. "Zato znova pozivamo, da v romskih naseljih ne praznujete praznikov, obletnic, rojstnih dni in podobnih dogodkov, saj lahko hitro sledi množična okužba," so zapisali.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
o madona. kaj naj jest recem... ze cel vecer poslusam harmoniko... ocitno je nekje v sosescini veselo.

sam se nic ne sikiram, naj uzivajo, zihr majo dober razlog.
 
  • Wow
Reactions: navlixx

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Moraš prijaviti na 113 in potem gnojiti po medijih, zakaj ne ukrepajo.
Drugače ne razumejo.


Medtem na rtvslo
Policija namreč po njihovih navedbah ugotavlja, da se v romskih naseljih še vedno dogajajo kršitve, še posebej prepovedi množičnega zbiranja. "Zato znova pozivamo, da v romskih naseljih ne praznujete praznikov, obletnic, rojstnih dni in podobnih dogodkov, saj lahko hitro sledi množična okužba," so zapisali.
Bedaki od medijev in policajev.
Naj jih vsaj sedaj pustijo na miru dokler so na svojem teritoriju. Mogoče se bodo streznili ko jih bo polovica obležala.....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Za njih bodo odprli bolnico na Dobu. Da jo bodo imeli bližje doma.
Ali pa celo terensko, kar v njihovem kampu.
Ampak to šele.potem ko bo dihal janskrge in imel saturacijp pod 80.
Do takrat imamo dovolj drugih težav in naj doma počiva in cajcke pijejo
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Zdej Al uzamemo december ko je začelo na Kitajskem.... Al februar ko je pri nas? :)

Jaz sem za februar....etak se je vse začelo z zimsko smučarijo...kak dan več fraj na tist teden bo pa samo dobrodošlo (na dolgi rok)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi