Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če povzameš zbrko tu gor, prej glasni antivaxer dr yt kaže s prstkom, kot pa kaj drugega.

Tukaj bo večji problem, in sicer pritiski delodajalcev in podoben šrot. Ker naši vrli nimajo jajc rečt cepljenje je obvezno, bi radi da bi se ljudje cepli prostovoljno. Sam besede prostovoljno ravno ne štekajo. Nekak v smislu seksali bi al da ne uđe. In to bo nova tema za jesenske dni.
Po neki resoluciji sveta Evrope morajo cepljenja znotraj EU ostati prostovoljna - razen če ne.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.909
-774
113
....Ker naši vrli nimajo jajc rečt cepljenje je obvezno, bi radi da bi se ljudje cepli prostovoljno. Sam besede prostovoljno ravno ne štekajo. Nekak v smislu seksali bi al da ne uđe. In to bo nova tema za jesenske dni.
Ni tu point. Če bi rekli, da je cepljenje obvezno, bi potem morali odgovarjat za posledice cepljenja, tudi odškodninsko.
Tako si pa, če se kaj zalomi, sam kriv, kaj si šel pa cepit. Si šel prostovoljno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.012
9.094
113
EU
Hehe, v bistvu se rajš ne cepit. Mi je bilo včeraj v Woopu (kafana) tolk fajn pod klimo, ko sva mulca čakala da je kar groza. Antiwaxerji so najprej na terasi švical, po pol ure so se pa pred dežjem skrival. Notr nas je blo pa ravno ene 5. Gospodsko res.

p.s. In ja kelnerca je hotla potrdila videt..
Ideja za reklamo cepljenja na novem jumbo plakatu:
"Cepil sem se, da sem lahko v kafeteriji pod klimo."
 
  • Haha
Reactions: bertoncl

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.124
490
83
kranj
neprecenljivo (žal, črn humor) bi bilo, če bi vseh teh 5 frajerskih gospodov fasalo virus, ker so bili v zaprtem prostoru. potem bi bilo šele zanimivo. seveda, tak scenarij JE možen, ni pa nujno, da se bo zgodil.
pa vse necepljene metat v isti koš kot antiwaxerje ni ravno primerljivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.300
5.620
113
Medtem v Danski

Isti šmorn, odloki vs zakoni.

V drugi polovici dec pove, da bo Danska izvajala lastno študijo varnosti cepiv do 2023, kot tudi da se bo kot kaže treba cepiti 4x letno, da bo nek efekt.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in AndY1

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.300
5.620
113
V UK se lahko PCT legalno izognete
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in AndY1

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.726
2.397
113
Ni tu point. Če bi rekli, da je cepljenje obvezno, bi potem morali odgovarjat za posledice cepljenja, tudi odškodninsko.
Tako si pa, če se kaj zalomi, sam kriv, kaj si šel pa cepit. Si šel prostovoljno.
1. Cepljenje je pri nas obvezno - otroška cepljenja!
2. Kdo ima primer tožbe zaradi tega - njihovih posledic?
3. Pozna kdo primer kaznovanja staršev, ki niso dovolili cepljenje? Zanimivost. Le ti NE nasprotujejo vsem cepljenjem in dovolijo nekatera!
4. Kdo bo odgovoren za posledice necepljenja. Spomnimo se prebolevnikov lani in njihovih zgodb. Ni samo ena. :) Jesen naj bi bila z vidika hospitaliziranih hujša, kot lansko leto.

Kako cepljen/necepljen ogroža(!) necepljenega/cepljenega? Cepljenje naj bi pomagalo - tako trdijo vsi - samo pri prebolevnosti.
Le pri necepljenih poteka to težje!
Oba, cepljen in necepljen prevzameta odgovornost za svojo odločitev.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.843
519
113
1. Cepljenje je pri nas obvezno - otroška cepljenja!
2. Kdo ima primer tožbe zaradi tega - njihovih posledic?
3. Pozna kdo primer kaznovanja staršev, ki niso dovolili cepljenje? Zanimivost. Le ti NE nasprotujejo vsem cepljenjem in dovolijo nekatera!
4. Kdo bo odgovoren za posledice necepljenja. Spomnimo se prebolevnikov lani in njihovih zgodb. Ni samo ena. :) Jesen naj bi bila z vidika hospitaliziranih hujša, kot lansko leto.

Kako cepljen/necepljen ogroža(!) necepljenega/cepljenega? Cepljenje naj bi pomagalo - tako trdijo vsi - samo pri prebolevnosti.
Le pri necepljenih poteka to težje!
Oba, cepljen in necepljen prevzameta odgovornost za svojo odločitev.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.277
3.425
113
Evo, se je že začelo. :aplauz:
Ponavljamo vajo in pričakujemo drugačen rezultat. Einstein je temu rekel definicija norosti. Neprecenljivo.

 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.726
2.397
113
To je VABILO! Še zmerom se lahko nihče ne cepi!

Si predstavljate, da bi ponoči vdrli oboroženi neznanci in vas odpeljali na cepljenje.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.012
9.094
113
EU
Dobil vabilo. Nič pravih argumentov za cepljenje. Glej, glej... ne grozijo, vendar lepo prosijo. Majhen korak v prijaznosti za Kreka, velik pa za NIJZ.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Eh...Kacin je pač obuditev spominov na leto 91....verjamem pa da določene fejst peče.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.113
3.590
113
Marlbor