Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
To je novodobni apartheid.
A se počutiš črnega?

Kot pravim, ne vidim da bi se pritoževal nad takšnimi ali drugačnimi diskriminacijami romov, migrantov, samohranilk, družin z več otroci, starejših državljanov in mladih voznikov.

nekdo ima manj kot tri leta avtomobilski izpit ... plača dražje zavarovanje in ima strožje pogoje pri kaznovanju
nekdo je Rom ... ima zastonj elektriko
Nekdo doživi 65 let ... ima zastonj vlak
Nekdo se cepi ... gre lahko na koncert ... a zdaj si se pa zbudil...
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: brane_new

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Sam res ste eni že povornk težki s tem ponavljanjem. NE SE CEPIT, pa je zadeva rešena. Jest sm se zanalašč sam zato, k ste tolk neumorni, pa tolk najedate, pa se najprej nism mislu. Pejte na cesto, pred parlament, sam ne ne lajejte in pametujte po FB, pa forumih, a ne!?!?!? Žvet začnite, pa odselte se od staršev, kurbe nedonošene. :obesise:
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Sam res ste eni že povornk težki s tem ponavljanjem. NE SE CEPIT, pa je zadeva rešena. Jest sm se zanalašč sam zato, k ste tolk neumorni, pa tolk najedate, pa se najprej nism mislu. Pejte na cesto, pred parlament, sam ne ne lajejte in pametujte po FB, pa forumih, a ne!?!?!? Žvet začnite, pa odselte se od staršev, kurbe nedonošene. :obesise:
Kje pa kdo nagovarja NE SE CEPIT?
Jaz vidim povsod le egoiste, ki trdijo NE BOM SE CEPIL.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Mah skoz je nekej, kolk so/smo cepleni glupi pa kako so/smo se zajebal. Sicer noben direkt ne pove, razen z en kup nonsense linki. Un ytnbmdnfktrs sploh nabija do nezavest z copy paste-i povsod kjer je možn. Res dosadan u 3pm.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Mah skoz je nekej, kolk so/smo cepleni glupi pa kako so/smo se zajebal. Sicer noben direkt ne pove, razen z en kup nonsense linki. Un ytnbmdnfktrs sploh nabija do nezavest z copy paste-i povsod kjer je možn. Res dosadan u 3pm.
To se samo cepljenim zdi. Itak vas nekatere ves čas necepljeni ogrožajo, pa še epidemija bo zaradi njih trajala večno. Nekatere pa.moti predvsem to,da so oni žrtvovali svoje zdravje, drugi pa se nočejo iti te solidarnostne bitke. Ker edino soldarno bi bilo, če na koncu zaradi cepiva pocrkamo vsi, ne samo tisti prostovoljci.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.456
4.565
113
To se samo cepljenim zdi. Itak vas nekatere ves čas necepljeni ogrožajo, pa še epidemija bo zaradi njih trajala večno. Nekatere pa.moti predvsem to,da so oni žrtvovali svoje zdravje, drugi pa se nočejo iti te solidarnostne bitke. Ker edino soldarno bi bilo, če na koncu zaradi cepiva pocrkamo vsi, ne samo tisti prostovoljci.
Mene predvsem motijo neinteligentna gobezdala, med katerimi se boste že sami prepoznali, ki dnevno v neskončnost nabijate in jamrate nad vsem v zvezi s Covidom. Ugrabili in povozili ste vse teme, sami sebe trepljate po ramenih in ne opazite kakšni idioti dejansko ste.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
To se samo cepljenim zdi. Itak vas nekatere ves čas necepljeni ogrožajo, pa še epidemija bo zaradi njih trajala večno. Nekatere pa.moti predvsem to,da so oni žrtvovali svoje zdravje, drugi pa se nočejo iti te solidarnostne bitke. Ker edino soldarno bi bilo, če na koncu zaradi cepiva pocrkamo vsi, ne samo tisti prostovoljci.
Mene noben ne ogroža, razn cepiu. Jebiga, tko sm se odloču. Pa nobenmu nisem, niti ne bom, niti ne mislim očitat, če se bo cepil ali ne. Necepljeni pa stalno nekej nabijate kaj in kako in iščete linke kako bomo cepljeni kmal pocrkal od cepiva. Sicer pa upam, da me res čimprej pobere, ker bi se rajš s črvi družil kot z nedonošenimi. :norec:
 
  • Všeč mi je
Reactions: tofsy

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.878
3.403
113
40
Lj
Mene noben ne ogroža, razn cepiu. Jebiga, tko sm se odloču. Pa nobenmu nisem, niti ne bom, niti ne mislim očitat, če se bo cepil ali ne. Necepljeni pa stalno nekej nabijate kaj in kako in iščete linke kako bomo cepljeni kmal pocrkal od cepiva. Sicer pa upam, da me res čimprej pobere, ker bi se rajš s črvi družil kot z nedonošenimi. :norec:
Zakaj si se cepil?
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Dobrodošel v svetu poskusnih zajčkov ! Ko boš pa čez leta začel imet kakšne nerazložljive zdravstvene težave, pa se spomni name :srce:
Hvala za dobrodošlico. Glih ene tolk šans imam za nerazložljive zdravstvene težave po cepivu, kot kdorkoli s katerimkoli novim (netestiranim) prehranskim proizvodom. Dej, dej, kva vse za ene aditive, pa E-je, pa kurtze paltze požremo, pa vdihavamo, pa noben nč ne skače v luft, pa smo v teh primerih glih tko poskusni zajčki. :norec:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: nacek in jonny77

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Zaradi vsega sranja skupaj, najbolj v upanju, da bomo čimprej zaživel tako kot smo pred C19. Drugače pa: 80% zaradi drugih, 15% zarad sebe, pa 5% zarad PCT.


Če se kdo sprašuje zakaj se čedalje več govori o "izolacijskih centrih" in kako je to sploh možno in da to ne bo šlo ...

Bo. Zaradi takih kot je p4pe, kalbo, johan, roky (veliko sem vas spustil, ne mi zamerit)...

Pred dvema letoma bi vsak normalen rekel, da sranje zadnjega leta pa pol v sodobnem času ob vseh izkušnjah, ki jih kot družba imamo v zadnjih 100 letih (najmanj) ni možno. Vsak, ki je razlagal kaj nas čaka (ni jih bilo malo) je bil teoretik zarote. Precej teorij je v zadnjem času postalo meso ....

Kdor tega ne vidi, bolje rečeno noče videti, se pač ... cepi...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in AndY1