Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

sad

Guru
24. avg 2007
20.499
9.202
113
Misliš, ko ti rečejo, daj kri ali :gorjaca:? Ali pač vsakič?
Ko greš na pregled. Če je karkoli narobe.

No, moja boljša polovica je danes dala ta test čez. Ti mater, glede na vse zapise po FB, bi človek mislil, da jo bom moral v bolnišnico peljati, potem pa še na 14 dnevno okrevanje v toplice. Pa kar nič od tega. Sem jo vprašal, če jo je posilil in grem prijavit na policijo, pa me je samo čudno gledala :valjamse: .
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Pa si prepričan?
A ni ravno pri teh razlinih sevih fora, da je tolk drugačen, da ga telo več ne prepozna, torej nisi imun?

Pri gripi se tudi cepiš z večimi cepivi, proti različnimi sevi. Pač zmešajo več cepiv skupaj, pa si odporen na več sevov. (če zadanejo prave).

Če enako zboliš, si enako imun po preboletju, pa še cepivo enako drži, pa testi odkrijejo oba, res ne vem zakaj sedaj tolk komplicirajo okol teh sevov, saj je za uporabnika to isti qrac. .
Je ze dokazano. S prebolenjem je ze bilo potrjeno, tudi s Pfizerjem, danes pa se z Moderno.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Ko greš na pregled. Če je karkoli narobe.

No, moja boljša polovica je danes dala ta test čez. Ti mater, glede na vse zapise po FB, bi človek mislil, da jo bom moral v bolnišnico peljati, potem pa še na 14 dnevno okrevanje v toplice. Pa kar nič od tega. Sem jo vprašal, če jo je posilil in grem prijavit na policijo, pa me je samo čudno gledala :valjamse: .
Konec koncev s tabo živi, vsega (...) vajena :evil:
 
  • Haha
Reactions: sad

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Da testirajo učitelje, ne pa tudi otrok je tako, kot če bi v podjetji prisilno testirali tajnice, tistih iz proizvodnje pa nebi bilo treba.
 
  • Haha
Reactions: Gonzo

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.627
14.324
113
ja, res smo čist nenormalni.

recimo, nizozemci veljajo za bolj normalen narod.


:cheer:PO-LI-CI-JA RE-PRE-SI-JA! :cheer:

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
No, kaksno paniko je Janez vceraj zagnal :bonk:

Stevilke grejo pa se kar dol, od angleskega seva pa nic od nic.

Kdaj bodo spoznali, da smo bolj prekuteni, kot priznajo?
Ta prwkuzenost nam tudi izdatno pomaga pri omejevanju angleskega seva.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
No, kaksno paniko je Janez vceraj zagnal :bonk:

Stevilke grejo pa se kar dol, od angleskega seva pa nic od nic.

Kdaj bodo spoznali, da smo bolj prekuteni, kot priznajo?
Ta prwkuzenost nam tudi izdatno pomaga pri omejevanju angleskega seva.
Janša še vedno trdi, da število okužb ne upada. K temu verjetno že prišteva par sto pozitivnih na današnjih 30.000 hitrih testov.