Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.579
283
113
priden!

mater, dober si, da zdržiš... 3 mesece že brez socialnih stikov... no, razen alterja... svaka čast!
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Čebašek-Travnikova je še vedno predsednica Zdravniške zbornice, dokler skupščina ZZ, v ŽIVO ne potrdi rezultatov volitev. V bistvu bi moralo biti Beovićki v življenskem interesu, da se to sranje konča čimprej!

interesi zdravnikov so zelo pogosto daleč od istega kar jih je Hipokratova zaprisega učila, sploh če so na visokih položajih.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Tudi na PCR pozitiven. :( Nimam nobenih simptomov in nimam pojma, kje bi se lahko okužil. Teta iz covid ambulante me je spraševala, če sem bil bolan mesec ali dva nazaj. Pred enim mesecem sem imel res dva dni hude prebavne težave, ki sem jih pripisoval hrani. Morda je bilo to to. Rekla je tudi, da sem lahko pozitiven še mesece po ozdravitvi, zato testiranja po prestani karanteni niso smiselna. Glavno, da nisem več kužen in da bom imun vsaj nekaj časa. :)
To je to kar jaz trobim, umetno nabijajo številke. Tudi v bolnicah jih polovica takšnih zaseda covid kapacitete, ki so pozitivni iz pred par tednov. Za dejansko boleznijo jih pa malomarno zdravijo, ker spremljajo samo covid stanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Na Valu sem poslušal, da naj bi Beovičeva pogojevala zaostrovanje ukrepov (50m od bajte pa te fore) s sočasnim spuščanjem prve triade v šolo/vrtce. A sem jo prav zastopil? A ni to mal kontradiktorno?
 
  • Haha
Reactions: Cash

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
Meni se ne zdi tako kontradiktorno, če pogledaš vse druge ukrepe. Omejeni smo na občine, razen X izjem. Maske so obvezne, razen X izjem. Trgovine so zaprte, razen X izjem. itd.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Na Valu sem poslušal, da naj bi Beovičeva pogojevala zaostrovanje ukrepov (50m od bajte pa te fore) s sočasnim spuščanjem prve triade v šolo/vrtce. A sem jo prav zastopil? A ni to mal kontradiktorno?
Kako točno je to dvoje povezano ve samo ona. In spet smo pri famozni prvi triadi. Termin, ki ga ne pozna nobena druga država, saj imajo v istem paketu otroke do 5. razreda (ki so najbolj odvisni od staršev), če je že potrebno deliti ali pa vračajo vse šolarje naenkrat.

Okužbe gredo torej dol, ljudi pa je treba še bolj zapret, ker potem bodo pa res poslušali? Ker je delovalo do sedaj...aja ni.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Od sprejema do ugotovitve, da človek ni tam zaradi covida (ki ga je prebolel že pred tedni) preteče vsaj 3 dni. Cele tri dni, da ugotovijp, za kaj je človek sploh v bolnici. Ti se režiš, oni pa na tak način v grob spravijo par deset ljudi mesečno. Me zanima koliko bo smeśno, ko bo tebi bližnji naslednja žrtev zavožene zdravstvene organiziranosti ...
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Od sprejema do ugotovitve, da človek ni tam zaradi covida (ki ga je prebolel že pred tedni) preteče vsaj 3 dni. Cele tri dni, da ugotovijp, za kaj je človek sploh v bolnici. Ti se režiš, oni pa na tak način v grob spravijo par deset ljudi mesečno. Me zanima koliko bo smeśno, ko bo tebi bližnji naslednja žrtev zavožene zdravstvene organiziranosti ...

Pa še če je pozitiven se šteje v statistiko da je covid19 bolnik in zaseda covid19 posteljo (najbrž tudi plačano po covid19 cenah). Primer sedaj v bolnišnici v šempetru, internistični oddelek fasal okužbo in pozitivni so čez noč postali uradni "hospitalizirani covid19 bolniki". Če smo malo sarkastični, še malo cevi naj zamenjajo (imajo izkušnje), tako da malo smejalnega plina dovajajo pa bomo imeli 50 novih mrtvih zaradi covid19.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Pa še če je pozitiven se šteje v statistiko da je covid19 bolnik in zaseda covid19 posteljo (najbrž tudi plačano po covid19 cenah). Primer sedaj v bolnišnici v šempetru, internistični oddelek fasal okužbo in pozitivni so čez noč postali uradni "hospitalizirani covid19 bolniki". Če smo malo sarkastični, še malo cevi naj zamenjajo (imajo izkušnje), tako da malo smejalnega plina dovajajo pa bomo imeli 50 novih mrtvih zaradi covid19.
Žalostno je, da je ugotovitev pozitivnosti na Covid zmanjšala njihove šanse za ozdravitev od primarne bolezni. Pa ne zato, ker imajo virus, da se razumemo (ker je tako hud virus namreč niti vedeli niso, da ga imajo, so jim morali test naredit). Ampak zato, ker bodo sedaj z njimi delali kot, da imajo garje, če sploh. Primarna bolezen pa je porinjena v ozadje.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Pa še če je pozitiven se šteje v statistiko da je covid19 bolnik in zaseda covid19 posteljo (najbrž tudi plačano po covid19 cenah).

Za covid "cene" moras tudi imet covid infekt z zapleti ki tudi morajo biti zdravljeni in dokazano obracunani. Ce si samo covid pozitiven in znakov bolezni ni, je to se ena izmed spremljajocih diagnoz.