Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.572
986
113
48
KR
Masko sem imel gor zato, ker folk hodi stalno mimo na kratki razdalji, poleg tega zakonsko gledano nisem bil na zeleni površini, tako da se mi ne da jeb... s policisti, če bi kakšen sosed klical policijo. Ja, imamo take, ki jih moti kidanje zjutraj in bodo raje klicali policijo, kot prišli pomagat.

In zakaj bi moral kdo pridt pomagat teb avto pucat pa odkidavat?
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.447
4.546
113
In zakaj bi moral kdo pridt pomagat teb avto pucat pa odkidavat?
Ma pust ga. Eden tistih, ki zaradi 2x vrženega snega pričakuje, da se mu klanja ves blok, v resnici ga imajo pa poln k. Da ne omenim, da je imel masko in je že zato nekaj več ko zunaj kot ninja opleta s tisto lopato.
 
  • Haha
Reactions: sad

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Za primere "pridnih" sosedov, kot jih ima sad mam jest tist ovratnik, ki gre tudi čez usta, jih imam precej v kolesarske namene. Če gre kdo mimo, dam pač tisto z vratu čez goflo, da je mir, srečam itak po večini nobenga.
Kjer je smiselno, se pravi po Ljubljani ko grem po gužvi na šiht, v trgovini, pri nas na šihtu po hodnikih in liftih imam kirurško, itak do oči ne sam čez nos, da se mi jebena očala ne rosijo, ker tuista cunja drugače ni nič.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.447
4.546
113
Za primere "pridnih" sosedov, kot jih ima sad mam jest tist ovratnik, ki gre tudi čez usta, jih imam precej v kolesarske namene. Če gre kdo mimo, dam pač tisto z vratu čez goflo, da je mir, srečam itak po večini nobenga.
Kjer je smiselno, se pravi po Ljubljani ko grem po gužvi na šiht, v trgovini, pri nas na šihtu po hodnikih in liftih imam kirurško, itak do oči ne sam čez nos, da se mi jebena očala ne rosijo, ker tuista cunja drugače ni nič.
Fora je, da se tukaj vsi držimo pravil, ampak nekateri zraven tudi razmišljamo o smiselnosti/norosti nekaterih takih pravil. Drugi pa gredo v ekstreme, kot so osamljene ninje sredi gozda in to še zagovarjajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car, sousis in p4pe

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tukaj je sedaj tudi odgovornost delodajalca. Super, da je uredil vse kot je potrebno. Če pa ne nadzira izvajanja je isto, kot če ne bi nič naredil.
Sem prepričan, da bi še vsak južnjak ali pa tipičen Slovenec, ko bi TAKOJ OB NEPRAVILNI NOŠNJI MASKE dobil hujšo kršitev delovnega razmerja in bi pri naslednji letel, nenadoma lahko začel dihat skozi tisto masko. Seveda v skladu z butastimi Slovenci, bi moral delodajalec organizirati prej IZOBRAŽEVANJE, kako se pravilno natakne in nosi maska, pa pravilno umiva roke, itd.

Danes sem kidal sneg pod masko, bil cel prešvican, pa nekako ni bilo panike zdržat tisti dve uri. V bistvu je nisem niti zaznal.
Pozabil si, da je govora o Revozu, kjer imajo že itak pomanjkanje delavcev! ;)
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
janez spet zafrustriran potem pa v jok ko se ga odstrani da se ohladi :valjamse:

saj ti je lepo povedal da je pač blizu ceste ali kjerkoli že kidal kjer gre folk mimo. tole kar si pa naumil zraven pa res ne vem kje si povlekel...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
sad In ti po vseh tisoč in tisoč straneh o Covidu tukaj verjameš da bi "en (dva, deset, sto) za primer" pomagal, da bi se ostali začeli obnašat normalno? :oops1:

Drugače ne zgledaš tako naiven. :cool:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.508
9.209
113
sad In ti po vseh tisoč in tisoč straneh o Covidu tukaj verjameš da bi "en (dva, deset, sto) za primer" pomagal, da bi se ostali začeli obnašat normalno? :oops1:

Drugače ne zgledaš tako naiven. :cool:
Baje bomo vsi čez 1 mesec pocrkali zato, ker bo gospodarstvo crknilo, tako da bo tudi tisti minimalec vreden trpljenja pod masko. Seveda za tiste, ki bodo še imeli službo.
Ja, pri južnjakih in snežinkicah pomaga, ko jih useka tam, kjer boli. Ko enkrat vidijo, da je vrag pobral šalo.

Pa seveda tukaj mislim na nadzor in ustrezno ravnanje v podjetju. Bedaki znajo potem to "nadoknadit" izven podjetja, to je pa realna možnost ja.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
EoT41zZW8AA3Qth


jebo mast tole do božiča 2021 namo odprti

AndY1 kok še manjka da smo prekuženi?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Statistika vse prenese.... Sej vidiš, čez vikend nam gre superduper, pol pride pa supersreda :valjamse: .

Sarkazem off: Čist smiselna stvar ob pravilni in pošteni uporabi statistike.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
Nisem jest tisti, ki si za kidanje snega vlači masko na faco in s strahom opazuje, da ga ne bi kak redar/policaj videl, če je maska postrani. Zraven pa še gleda navzgor v blok, da ga ne bi kakšen sosed prijavil zaradi kidanja snega. Očitno si precej priljubljen.

ne, ti si tisti ki rabi mnenje ustavnih sodnikov ce lahko gres gume zamenjat.